Jump to content

Nowe
Serwery

Chcesz dołączyć do nas ze swoimi serwerami? Zgłoś się do Właściciela forum!

Napisz!

Rekrutacja
Trwa

Rekrutacja na Opiekunów serwera Trwa! Nie czekaj i złóż podanie już teraz!

Zobacz temat

Propozycja by ja.

needyy;
 Share

Recommended Posts

Siemka, przychodzę z propozycją dodania "Własna twórczość" do działu redakcja. Można by również wprowadzić "Recenzje". Myślę że rozwinęło by to bardziej dział redakcji. Dajcie znać co myślicie. :malpka:

Pozdrowionka @ needyy;

• Like 3

• Global Moderator

Za. Jak ktoś ma ochotę stworzyć coś ciekawego, to niech będzie miał na to miejsce. :)

W sumie pomysł nie najgorszy ale nie w dziale redakcji. Działem redakcji zajmują się osoby do tego wyznaczone. Proponuję dodać "Własną twórczość" do działu pozostałe. 

• Like 1

Jeżeli chodzi o własną twórczość to jestem na tak. Ciekawi mnie czy ktoś się czymś takim pasjonuje i coś tworzy :) faktycznie w dziale redakcji nie pasuje dlatego też proponuje zmienić "Film" na "Film i literatura" i wtedy zrobić tam konkretny dział do własnej twórczości ;) 

Natomiast jeżeli chodzi o różnego rodzaju recenzje to można byłoby je wtedy podpiąć pod te które są w dziale Filmy :)

Dnia 16.10.2018 o 21:15, dwbuh napisał:

Niby na czym miałoby to polegać?

Własna twórczość- wrzucasz swoje prace z dziedziny pisarstwa, jakiekolwiek.

Recenzje- sama nazwa mówi.  Moznatam zrobić podział na książki, gry, inne oraz filmy.

Chętnie wrzucę swoje stsre prace i pokażę na czym to polega, ponieważ pisanie to akurat moje hobby.

@ Petrektt

Wystarczy tworzyć odpowiednie regulaminy i zwykły user też może pisać w redakcji.

@ martini nie zrozum mnie źle, z tym pisaniem przez userow miałem na myśli tylko ową własną twórczość.  Reszta jezt zaklepana dla redaktora.

@ Dudnes to, że recenzje filmów stoją puste świadczy jedynie na niekorzyść osób, których zadaniem jest pisanie artykułów.  Byłem na 3 sieciach gdzie takie rozwiązanie sprawdzało się  wyśmienicie. 

Zrobicie jednak co uważacie za słuszne.

2 godziny temu, drenn napisał:

Własna twórczość- wrzucasz swoje prace z dziedziny pisarstwa, jakiekolwiek.

Recenzje- sama nazwa mówi.  Moznatam zrobić podział na książki, gry, inne oraz filmy.

Chętnie wrzucę swoje stsre prace i pokażę na czym to polega, ponieważ pisanie to akurat moje hobby.

@ Petrektt

Wystarczy tworzyć odpowiednie regulaminy i zwykły user też może pisać w redakcji.

Jeżeli miałoby być to wprowadzone, to na pewno nie w dziale redakcji. 

Co do samej propozycji, można by spróbować jakby to wyglądało. 

@ drenn ale czemu akurat w dziale redakcji, lepiej dać jak @ ola7258 pisała dział Literatura i tam by było odpowiednio. 

Wystarczy zrobić dział "Własna Twórczość" oraz stworzyć tam odpowiednie poddziały adekwatne do danej twórczości, gdzieś w dole forum.

• Thanks 1

Jasne że na tak, bardzo to ożywi forum, nie dział, który jako tako prosporuje dzięki Pytaniom. 

Chętnych nie mało jest na przeczytanie miłego dla oka tekstu. :default_blush:

Tak jak napisałem @ martini - lepiej zrobić do tego nowy dział i do niego inne poddziały - dział redakcji lepiej zostawić jak jest.

Wiem co i jak, można dodać choć nie do końca jestem przekonany :)

W redakcji własna twórczość? halo.. to nie pasuje. Jak wspomniał @ TERRORMACHINE528 można ewentualnie zrobić dział "Własna twórczość" w ostatniej kategorii forumowej. Jeżeli chodzi o recenzje z góry odrzucam. Aktualnie mamy jedną recenzje przypisaną do filmów i sprawdźcie sami jaki jest tam ruch - https://katujemy.eu/forum/62-recenzje/

Jakieś sugestie do "Własna twórczość", jakieś poddziały czy sam dział wystarczy, póki ciepły temat proponujcie. 

Dodaje dział "Własna twórczość" do pozostałe.

@needyy; następnym razem nazwa tematu ma wskazywać propozycje nie Ciebie

#upomnienie

●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●●

propozycjazaakceptowana.png

Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.EU

Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom. 

• 2 months later...
  • Owner

●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●●

archiwum.png

Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.EU

Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom. 

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.