Jump to content

Nowe
Serwery

Chcesz dołączyć do nas ze swoimi serwerami? Zgłoś się do Właściciela forum!

Napisz!

Rekrutacja
Trwa

Rekrutacja na Opiekunów serwera Trwa! Nie czekaj i złóż podanie już teraz!

Zobacz temat

Ciekawostki - nowy dział?

dwbuh.
 Share

Recommended Posts

Cześć,

proponuję dodać do działu Redakcja poddział "Ciekawostki". Osoby wyznaczone dodawałyby ciekawostki ze świata, ciekawostki o znanych osobach (muzyk, aktor, artysta) itd. Nowy dział, gdzie coś by się działo :default_happy:

Proszę o wypowiedzi Was, drodzy użytkownicy.

Pozdrawiam.

Edited by dontworrybeunhappy

@ martini to też racja, aczkolwiek łatwiej i szybciej będzie zapełniać ten dział, niż np. działy histingów, cms’ów czy choćby nawet poradnikami CS.. Chętnie wstawiałbym po 2-3 tematy takich ciekawostek typu 5-10 ciekawostek o... dziennie. Może by też inni się wypowiadali :default_ph34r:

Myślę, że to dobry pomysł ale faktycznie ktoś musiałby sam wykazać jakąś inicjatywę bo jak na ten czas jest straszna bieda w dziale redakcji. Raz na jakiś czas Q&A do tego pytania na dziś. Brakuje gazetek, wywiadów ale przede wszystkim osoby która chciałaby sprawować nad tym piecze.

• Thanks 1

Ja na pewno będę aktywny w dziale o ciekawostkach, każdego dnia, a jeśli chodzi o wywiady itd to od dwóch dni mamy nowego redaktora także czekamy :))

• I love 1

A więc tak. Z wczorajszym dniem pojawił się nowy Redaktor, dałbym mu szanse na ożywienie zakładki #Redakcja, jeżeli zaś w dalszym ciągu będzie on wyglądać jak do tej pory, będzie można dodać ową zakładkę o której mowa powyżej. Myślę że taką propozycje ponownie można złożyć za około 2 tyg, na chwilę obecną jestem na NIE.

Aktualnie trzeba trochę ożywić wywiady czy gazetki tak jak wspomniał @ mayor

W razie dodatkowej chęci są poddziały takie jak wiadomości ze świata, e-sport czy pytanie na dziś które można śmiało zapełniać.

Jak ruszy bardziej redakcja będzie można pomyśleć o owym poddziale. 

●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●●

propozycjaodrzucona.png

Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.EU

Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom. 

• Wrr 1

• 3 months later...
  • Owner

●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●●

archiwum.png

Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.EU

Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom. 

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.