Jump to content
×
×
  • Create New...

Rekrutacja

Wszystkich zainteresowanych adminowaniem zapraszamy

Zobacz

Sponsorzy / Partnerzy

Gazeta - 03.-10.11.2014r


Ojciec
 Share

Recommended Posts

Sieć serwerów rozwija się bardzo szybko, przybywają nowi użytkownicy, gracze. Nie ulega wątpliwości, że w dużej części to zasługa administratorów, którzy odwalają kawał świetnej roboty. Jednakże bez nas, czyli zwykłych użytkowników nie byłoby tego wszystkiego.

 

1. NOWY SERWER - COD MOD 301LVL!

 

Sieć została wzbogacona przez drugi serwer. Gracze naszej sieci będą mogli spróbować sił na tzw. COD'modzie, który posiada aż 301 leveli. Jest to na pewno krok wprzód, kolejna dołożona cegiełka do rozwoju.

 

Wszystkich graczy zapraszamy do sprawdzenia się na nowym serwerze. Zapraszamy również do składania podań o admina.

 

 

Nazwa: Katujemy.eu [COD MOD 301LVL]

IP: 80.72.41.213:27555

Liczba slotów: 22

Gametracker: http://www.gametracker.com/server_info/80.72.41.213:27555

 

2. Plebiscyt Katujemy - I Edycja!

 

Na forum pojawiła się inicjatywa martiniego, który stworzył pierwszy plebiscyt sieci Katujemy.eu.  Plebiscyt polega na tym, że głosujemy na użytkowników w danej kategorii. Ma to na celu ożywienie forum oraz dodatkową rozrywkę dla użytkowników.

 

Zapraszamy wszystkich użytkowników do oddawania swoich głosów, link do tematu poniżej

 

 

3. Przypominamy o dotacjach na hosting, reklamę!

 

Pomoc finansowa jest bardzo ważna, bez niej sieć nie ma prawa poprawnie funkcjonować. Wszystkich tych, którzy chcą nas wesprzeć finansowo odsyłamy do poszczególnych tematów.

a) Dotacja - HOSTING

 

 

ab) Zbiórka Reklamowa

 

 

4. Kilka awansów, kilka degradacji

 

W ostatnim czasie zanotowaliśmy sporo awansów, ale także kilka osób nie sprawowało swojej funkcji należycie. Zdarzyło się również, że niektórzy sami rezygnowali z powodów prywatnych.

 

W związku z rezygnacją z funkcji moderatora przez Englo, który boryka się z problemami prywatnymi została otwarta rekrutacja na moderatora. Tymi szczęśliwymi użytkownikami, którzy od paru dni pełnią w/w funkcję są FarZa oraz martini. Gratulujemy!

 

Związku z otwarciem nowego serwera - mamy już skromną ekipę adminów na COD'zie: Rander, FarZa, mr3, Cuba

 

Zrekrutowane zostały również osoby odpowiedzialne za odbanowywanie: quzevsky #FRANKLIN, FarZa, mr3 (ciężko dostosować kolor, który będzie odpowiadał kolorowi rangi UBTeam).

 

Kolejny użytkownik zasilił szerokie grono administratorów serwera "Only DD2". Tym szczęściarzem został Ziemniak.

 

Coraz większe również jest grono redaktorów, do ekipy dołączył Blondass!

 

Gryzbetoon został zdegradowany ze stanowiska Admina [DD2] na Użytkownika

5. Plany na przyszłość - Co, gdzie, kiedy i jak!

 

Głównym celem osób zarządzających siecią jest ustabilizowanie pod względem technicznym serwerów. W planach również jest otwarcie kolejnego serwera Counter Strike'a 1.6 i również pierwszego serwera Counter Strike: Global Offensive. Administracja również będzie zwracała większą uwagę na selekcją adminów.

 

Stay stuned!

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Hahaha kolejna wpadka "Popraw kolor nazwy Użytkownika z domyślnego na Gryzbetoon został zdegradowany ze stanowiska Admina [DD2] na Użytkownika" :D Nie usunąłeś wszystkiego :D

 

Kolejna wpadka? A możesz mi wskazać poprzednie? Już poprawione. Jest różnica między wpadką a błędem, więc nie myl tych dwóch pojęć. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

Dlaczego Jesteśmy legendą?

Katujemy.eu to sieć serwerów Counter Strike nieustannie rozwijającą się dla Was od 2014 r. Oferujemy w pełni dopracowane i stabilne serwery, odpowiedzialną oraz zorganizowaną administrację, dzięki której nasze serwery, jak i forum cieszy się bardzo dużą renomą. Dysponujemy ogromną ilością wszelakich trybów rozgrywki, co pozwala Wam wybrać coś dla siebie. Nie czekaj i dołącz do nas, abyśmy wspólnie tworzyli jedną społeczność graczy.