Jump to content
×
×
 • Create New...

Rekrutacja

Wszystkich zainteresowanych adminowaniem zapraszamy

Zobacz
Banner katujemy

Sponsors / Partners

noiz

User

3 Reputation
 • Posts

  2,058
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  21
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Posts

  2,058
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  21

noiz last won the day on March 20 2015

noiz had the most liked content!

1 Follower

About noiz

 • Birthday 01/01/1916

Informations

 • Gender
  Mężczyzna
 • Location
  Koźmin Wielkopolski

Recent Profile Visitors

13,653 profile views

noiz's Achievements

Newbie

Newbie (1/18)

 • Very Popular
 • I'm slowly finding out
 • I like it willingly

Recent Badges

3

Reputation

 1. Słuchajcie mnie uważnie, mordy. Odchodze, nie robie z was debili. Odchodze, ze względu na to że 2 [email protected] nie lubi mieć 2 serwerów takich samych na sieci, dlatego musze odejść i iść z serwerem w swiat, tzn na inną sieć. Trzymajta się, pozdro 600 elo 320 ! :D
 2. Wiadomość wygenerowana automatycznie. Ten temat został zamknięty przez Moderatora. Powód: Podanie odrzucone. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post a moderator rozpatrzy go ponownie. Katujemy.eu - Katuj razem z nami!
 3. Dobra, nie nie i nie. Niestety nie dochodzimy z serwerem, ponieważ 2 [email protected], nie lubi jak są takie same serwery, mówi się trudno.
 4. Typ Serwera: Jailbreak Hosting: Pukawka, ależ zmieniamy z czasem na 1shot1kill GameTracker: http://www.gametracker.com/server_info/31.186.83.55:27116/ - O tej godzinie, gra mało osób ależ warto zobaczeć po południu ;) Staż Serwera: 3 lata Coś o sobie: Znacie, mnie to nie musze o sobie pisać, ależ chciałbym powiedzieć że będzie 2 [email protected] Serwer'a o nick'u ARczi . Dlaczego chcesz dołączyć do nas?: Ze względu na to że chce chcemy w raz z kolegą dla dobra sieci, serwer jest rozkręcony, ależ dalej nad nim pracujemy :) Kontakt: Mój GG:50125268, Forum, TS Kontakt 2 [email protected] Serwera: GG: 38485205 Zapoznałeś się z regulaminem (TAK/NIE): TAK Akceptujesz regulamin (TAK/NIE): TAK @P.S Podanie zostanie zakceptowane, to zarejestruje się 2 [email protected] naszego serwer'a, nie znacie go więc przywita sie w odpowiednim dziale :) A chciałbym dodać, że Dudnes'a serwer, stoi pusty dlatego wraz z kolegą postanowiliśmy dojść z naszym serwerem ;) Czekam na pozytywne rozpatrzenie ! :)
 5. noiz

  Wracam !

  Witam, witam Rudy ^^
 6. Dobrze dobrze, jeżeli wyzywałeś oraz nadużywałes mikrofonu, również ja bym ci wlepił bana. Jak najbardziej skarga nie słuszna.
 7. Nie polecam, GTA V na PC, naprawde gorszego za przeproszeniem powiem gówna nie widziałem ;D Najlepiej kupić sobie XBOX ONE, PSC 3, PSC 4 i kupić gre GTA V, taki zakup Polecam, ależ nie grajcie na PC !!
 8. Również jestem na TAK +Staż +Wymagania +Steam
 9. Wiadomość wygenerowana automatycznie. Ten temat został zamknięty przez Moderatora. Powód: Brak zainteresowania tematem. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post a moderator rozpatrzy go ponownie. Katujemy.eu - Katuj razem z nami!
 10. Wiadomość wygenerowana automatycznie. Ten temat został zamknięty przez Moderatora. Powód: Brak zainteresowania tematem. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post a moderator rozpatrzy go ponownie. Katujemy.eu - Katuj razem z nami!
 11. noiz

  Walentynki po męsku :D

  Wiadomość wygenerowana automatycznie. Ten temat został zamknięty przez Moderatora. Powód: Brak zainteresowania tematem. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post a moderator rozpatrzy go ponownie. Katujemy.eu - Katuj razem z nami!
 12. Wiadomość wygenerowana automatycznie. Ten temat został zamknięty przez Moderatora. Powód: ~Close Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post a moderator rozpatrzy go ponownie. Katujemy.eu - Katuj razem z nami!
 13. Wiadomość wygenerowana automatycznie. Ten temat został zamknięty przez Moderatora. Powód: ~Close Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post a moderator rozpatrzy go ponownie. Katujemy.eu - Katuj razem z nami!

Why We are legend?

Katujemy is legendary network of CS: GO and CS 1.6 servers, which has been continuously for you since 2014. We constantly strive to improve our servers and we carefully maintain them in the best condition. Thanks to the varied game modes and high attention to quality, we are a timeless network where everyone will discover something for themselves. We offer a multi-thematic, aesthetic and unique forum with a rational Administration at the highest level. If you are looking for stability, fun and a unique place, then Katujemy is just for you.