Jump to content

Nowe
Serwery

Chcesz dołączyć do nas ze swoimi serwerami? Zgłoś się do Właściciela forum!

Napisz!

Rekrutacja
Trwa

Rekrutacja na Opiekunów serwera Trwa! Nie czekaj i złóż podanie już teraz!

Zobacz temat

 

 

 

 

 

 

 

 

Rander

User

Reputacja

16

 • Posts

  45
 • Joined

 • Donations

  0.00 PLN 
 • Time Online

  17h 36m 19s
 • Last visited

Informations

 • Player
  CSGO
 • Gender
  Mężczyzna
 • Name
  Damian
 • Location
  Katujemy.eu
 • Interest
  Piłka nożna,Koszykówka,Cs

Recent Profile Visitors

975 profile views

Rander's Achievements

Newbie

Newbie (1/20)

16

Reputation

 1. Hej dorzucę coś od siebie: 1.Opisałbym klasy i perki na forum w informacjach. 2.Dodałbym klase, która gra tylko pistoletem(proponuje p250) + obrażenia skalują się z inteligencją dla tego pistola.(możliwe, że takie klasy są ale jak sprawdzałem to nie widziałem, chyba że dla vipów). 3.Dodałbym klasę, która ma szansę na odbicie pocisku ileś procent i za odbicie dostaje dodatkowy exp.(tu można coś jeszcze pokombinować) 4.I może jeszcze jakaś klasa, która ma mniejszy rozrzut?(tutaj przyznam, że może taka klasa już jest) Tak naszło mnie jak sprawdzałem serwer postanowiłem, że coś na szybko zaproponuje,jakbym pokombinował to bym wymyślił więcej rzeczy. Byłem dość długo adminem coda na katujemy, sporo rzeczy wiem. Jakiś nabór będziecie prowadzić? Ogólnie fajnie jak serwer powstanie i będzie aktywność jak za starych lat. Pozdro ! :)
 2. Hej wszystkim o matko ile lat mnie tu nie było :) Może mnie ktoś jeszcze kojarzy może nie, ale to fajne uczucie wrócić tu po takim czasie, jestem użytkownikiem zarejestrowanym, aż w listopadzie 2014(profil :). Byłem adminem na serwerze katujemy trybu COD bodajże.Liczę, że są tu jeszcze osoby z tamtego okresu. Najbardziej mi się kojarzy drama z człowiekiem o nicku mr3, który był również adminem myślę, że starsi gracze wiedzą o co chodzi, człowiek wyłudzał kasę na pw podając się za HA. Wracam do was z chęcią pogrania na waszych serwerach, może nawet zaproponuje później swoje usługi jako admin. Ahh te piękne czasy 1.6 i jeszcze stare forum, zobaczcie sygnaturę, który zrobił mi nasz grafik wtedy jeszcze aktywny pod nickiem: Kubson- Tak wielu ludzi tu poznałem, że niesamowicie się cieszę, że mogę wrócić. Pamięta ktoś jeszcze wywiady martini? :) Pozdrawiam ! :)
 3. Rander

  #$ixmv_BOJ

  Cześć. :D
 4. https://www.youtube.com/watch?v=YhA4yotxIHE Najlepsze na świecie !!!!
 5. Ja jestem na malutkie tak.Na małe za twój wiek lecz znam cie dobrze i wiem że ogarniesz i cod'a i forum.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.