Jump to content
  • Create New...

Rekrutacja

Wszystkich zainteresowanych adminowaniem zapraszamy

Zobacz
Banner katujemy

Sponsors / Partners

Wywiad - Cuba

martini
 Share

Recommended Posts

Witam dzisiaj przedstawiam wam wywiadzik z naszym grafikiem Cubą. Mam nadzieję, że się spodoba. Bardzo miło mi się z nim pisało i chyba jemu ze mną też. 

Oto jak wygląda ten człowiek:

sad_545f3d2a52863.jpg

Legenda:

Zielony - Pytanie zadane przez Redaktora + pogrubienie

Zwykłe pogrubienie - osoba odpowiadająca

Miłej Lektury!

martini: Witaj Cuba. Czy miałbyś może chwilę na mały wywiadzik?

Cuba: Cześć. Oczywiście, zawsze znajdę czas dla moich fanów.

martini: Dobrze. Na początek nam się przedstaw, aby każdy z użytkowników  forum mógł Cię bliżej poznać.

Cuba: Jestem Jakub, mam już za sobą 15 wiosen, które lecą tak szybko, że niedługo się zestarzeje. Mieszkam w okolicach Konina (woj. wielkopolskie).

martini: Czym się interesujesz?

Cuba: Interesuję się głównie sportem i grafiką.

martini: Masz jakieś osiągnięcia w dziedzinie sportu?

Cuba: W sporcie moje największe osiągnięcie to 3 miejsce w KARATE KYOKUSHIN w KUMITE

martini: Może teraz trochę bardziej prywatne pytanie. Znalazłeś już swoją drugą połówkę?

Cuba: Jestem zakochany w pewnej dziewczynie lecz ona kocha innego, więc nie znalazłem jeszcze swojej drugiej połówki, ale już niedługo może się pochwalę.

martini: Opowiesz nam trochę o tej dziewczynie? 

Cuba: Próbuję o niej zapomnieć, więc wolałbym nie

martini: Okey, oczywiście jak nie chcesz nie musisz odpowiadać. Lecimy dalej. Opisz nam trochę siebie: wzrost, waga, kolor oczu, włosów.

Cuba: Jak na mój wygląd ważę ok. 75 kg. Jestem wysokim, szczupłym młodzieńcem ok. 186 cm. Kolor oczu w ostatnim czasie zmienił mi się z piwnych na zielone sam nie wiem czemu (alko  :D ), a tak to jestem brunetem

martini: Na początku wspomniałeś, że interesujesz się grafiką i sportem. Długo już się zajmujesz grafiką?

Cuba:  Grafiką zająłem się po prostu z nudów od tak. Zajmuję się nią od ok. 2 lat, ale tak na poważnie zacząłem ją traktować od półtora roku.

martini: A sportem? Jaki sport lubisz najbardziej?

Cuba: Sportem interesuję się już od młodych lat. Aktualnie uwielbiam piłkę nożną, ale też swoją uwagę poświęcam KARATE KYOKUSHIN o którym wcześniej wspomniałem. Na razie mam roczną przerwę, ponieważ złamałem 2x obojczyk w ciągu 3 miesięcy. 

martini: Co do piłki nożnej, kibicujesz jakiemuś klubowi?

Cuba: Moim faworytem jest klub FC Barcelona, ale też dużą uwagę poświęcam Bayernowi. 

martini: Ja również kibicuję FCB. Przejdźmy dalej. Uczysz się/Pracujesz?

Cuba: No tutaj to by było za dużo powiedziane, że się uczę. Chodzę do szkoły jak inni, lecz w tym roku muszę się przyłożyć bo to trzecia klasa gimnazjum, która decyduje o reszcie życia. 

martini: Jak dobrze, że ja mam już to za sobą. Czyli w szkole nie idzie ci za dobrze?

Cuba: W szkolę tylko leżą u mnie podstawy takie jak Matematyka, j.polski czy j.angielski. Z resztą przedmiotów daję jakoś radę.

martini: Kujonem nie jesteś i dobrze. Starczy może już tych pytań o tobie. Przejdźmy do Katowni. Opowiedz nam swoją historię jak się tutaj znalazłeś i dlaczego zostałeś?

Cuba: Na Katowni znalazłem się przez głupi przypadek, ponieważ na pewnym forum webmasterskim znalazłem ogłoszenie, że poszukują grafików, więc zajrzałem A, że forum miało licencję IPB jak i Dudnes jest założycielem to zostałem na dłużej bo wiem, że to forum postoi trochę, a nie jak inne 1/2 miesiące i się rozpadnie. 

martini: Jak ci się podoba serwer DD2?

Cuba: Na serwerze dd2 nie miałem przyjemności gry, zawsze jest dużo ludzi, a do tej pory mało interesowałem się graniem w cs, ponieważ do grafiki ciągnęło mnie bardziej. 

martini: Dzisiaj dostałeś się na posadę Admina COD, czyli wychodzi na to, że zaczniesz grać na serwerze?

Cuba: Tak, bardzo lubię ten mod serwera, ponieważ to był pierwszy mod na którym zacząłem przygodę z Counter Strikem.

martini: To może teraz nam powiesz co sądzisz o naszej administracji? Dobrze sobie radzą?

Cuba: Według mnie administracja jest bardzo dobra. Może i pracują, ale jakąś część ze swoich zarobków przeznaczają na dobro sieci. Według mnie poradzą sobie z każdym problemem. 

martini: W przyszłości będziesz startował na wyższe stanowiska?

Cuba: Chciałbym osiągnąć coś więcej niż tylko pilnowanie serwera cod mod, więc będę startował i starał się by do tego doszło.

martini: Tego ci życzę. Ostatnie pytanie dotyczące sieci. Co sądzisz o naszych nowych bannerkach serwerów i o naszym logo?

Cuba: Jak na moje oko są bardzo dobrze wykonane, Keno naprawdę się postarała i się postara jeszcze więcej bo Dudnes z Astralem szykują jeszcze dla was 1 niespodziankę, ale tego to już wam nie zdradzę.  :)

martini: Niespodzianka? No to czekamy z niecierpliwością. Przejdźmy do pytań ogólnych. Co lubisz robić najbardziej?

Cuba: Najbardziej lubię spędzać czas w gronie znajomych jak i rodziny.

martini: Co lubisz jeść najbardziej?

Cuba: Tutaj to ci powiem, że dużo jem, jak jestem głodny to mogę cały bochenek chleba zjeść  :D. A tak ogólnie najbardziej uwielbiam pizze albo kebab'a.

martini: Jakie ciuchy najbardziej lubisz? Masz jakiś swój styl?

Cuba: Nie jestem jakimś luzakiem albo sztywniakiem, chodzę w tym co mi się podoba. Najczęściej chodzę w stylu SWAG. 

martini: Jaką muzykę lubisz najbardziej?

Cuba: Na co dzień słucham muzyki z jebnięciem co naprawdę fajnie brzmi, a nie jakieś smętne, które dołują.

martini: Jaki samochodem powoziłbyś się po mieście?

Cuba: Moim wymarzonym autem jest Ford Mustang GT 500 Schelby, które zobaczyłem po raz pierwszy w pewnym filmie, którego tytułu nie pamiętam, ale może kojarzysz Eleonora? 

martini: Taki film? 

Cuba: Nie. Film polegał na ukradnięciu jakieś liczby samochodów by główny bohater(Nicolas Cage) uratował swojego brata. Już sobie przypomniałem "60 Sekund" Polecam. 

martini: Nie kojarzę, ale na pewno obejrzę. Skoro zacząłeś o filmie to jaki rodzaj filmów lubisz najbardziej?

Cuba: Najbardziej lubię filmy w których się coś dzieje np: Szybcy i Wściekli, 60 sekund, Harry Potter, Hobbit itp.

martini: Szybcy i Wściekli? I już Cię kocham. Niedługo rocznica zmarłego w wypadku Paula Walker'a. Pamiętasz o tym?

Cuba: Tak, byłem załamany jak on umarł, ponieważ z całej ekipy aktorów jego lubiłem najbardziej i miałem do niego jak największy szacunek.

martini: To tak samo jak ja. Co sądzisz o premierze Wściekłych 7, która odbędzie się 10 kwietnia?

Cuba: Czekam z niecierpliwością, ale to nie jest już to samo co 1 i 2 część. 

martini: Dobrze, na tym zakończymy nasz wywiad. Chciałbyś może kogoś pozdrowić?

Cuba: Pozdrawiam Ciebie jak i wszystkich użytkowników Katujemy.eu 

martini: Dzięki za pozdrowienia jak i za wywiad. Również Cię pozdrawiam.

Cuba: Do zobaczenia na Katujemy.eu

• Like 1

Czytając ten wywiad zdawało mi się jakbyś pytania 'zrypał' z dwóch wywiadów na naszym forum ;x  Ale tak poza tym wywiadzik nawet spoko.

Czytając ten wywiad zdawało mi się jakbyś pytania 'zrypał' z dwóch wywiadów na naszym forum ;x  Ale tak poza tym wywiadzik nawet spoko.

Mam swoją listę pytań, więc mogą się powtarzać też w innych wywiadach, a czasami wyjdzie coś w trakcie. 

Dudnes z Astralem szykują jeszcze dla was 1 niespodziankę, ale tego to już wam nie zdradzę.   --- Potwierdzam  :P

Wywiad na luzie, dobrze się czytało, ogólnie dobra robota. 

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.

Why We are legend?

Katujemy is legendary network of CS: GO and CS 1.6 servers, which has been continuously for you since 2014. We constantly strive to improve our servers and we carefully maintain them in the best condition. Thanks to the varied game modes and high attention to quality, we are a timeless network where everyone will discover something for themselves. We offer a multi-thematic, aesthetic and unique forum with a rational Administration at the highest level. If you are looking for stability, fun and a unique place, then Katujemy is just for you.

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.