Jump to content
  • Create New...

Rekrutacja

Wszystkich zainteresowanych adminowaniem zapraszamy

Zobacz
Banner katujemy

Sponsors / Partners

Rander na adminka ?

Rander
 Share

Recommended Posts

Nick:Rander (mam vipa wiem że to nic nie znaczy ale pomoglem serwerowi :)

Imię:Damian :D

Staż na serwerze:Nie wiem nie licze ale z 7 h na pewno.

Doświadczenie:Duze gram juz spokojnie 4/5 lat.

Znajomość AMX [0/8]:Mocna 5 xd.

Czy byłeś / byłaś już adminem?:Byłem adminem na bodajże onekill.pl z rok temu.

Dlaczego Ty?:Jestem osobą miłą, spokojną, kulturalną,sprawiedliwą i potrafie być wyrozumiały.Czasem zdarzyło mi się zgłosić czitera Hehe :).

Kontakt:GG:51971033

STEAM:Niestety nie sprzedałem jakieś tydzień temu bo powiedziałem sobie że nie będe grał . XD

Akceptujesz regulamin admina?:Oczywiście.

Akceptujesz regulamin serwera?:Pewnie.

Składam podanie na próbe , bo mnie krew zalewa jak zobacze z rana około 7:30 z 3 cziterów.Będe korzystał z niego dobrze i pomagał graczom.

P.S. Mam nadzieję, że przyjmiecie . :)

Pomógł byś wplacajac na konto bankowe przynajmniej 20zl w górę.

Nawet sms za 1,23 to pomoc serwerowi, więc nie rozumiem o co Ci chodzi.

Co do podania:

Jak moi poprzednicy również jestem na nie. Widziałem Cię tylko raz na serwerze i to wczoraj. Na gametrackerze masz przegrane 2,5h i składasz podanie o admina? Wiemy, że adminowie nie zawsze są na serwerze i czasem latają odpały ale nie można dawać admina byle komu. Pobądź z nami dłużej i spróbuj ponownie. :)

Ja również jestem na nie. Nie gram na serwerze i Cię nie widziałem, ale można wszystko rozszyfrować po wypowiedziach kolegów na górze ;) 

+ nie wypowiadaj się w swoim podaniu.

Podanie odrzucone. Spróbuj ponownie za jakiś czas.

Wiadomość wygenerowana automatycznie.

Ten temat został zamknięty przez Moderatora.

Powód: Podanie odrzucone

Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post a moderator rozpatrzy go ponownie.

Katujemy.eu - Katuj razem z nami!

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.

Why We are legend?

Katujemy is legendary network of CS: GO and CS 1.6 servers, which has been continuously for you since 2014. We constantly strive to improve our servers and we carefully maintain them in the best condition. Thanks to the varied game modes and high attention to quality, we are a timeless network where everyone will discover something for themselves. We offer a multi-thematic, aesthetic and unique forum with a rational Administration at the highest level. If you are looking for stability, fun and a unique place, then Katujemy is just for you.

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.