Jump to content
  • Create New...

Rekrutacja

Wszystkich zainteresowanych adminowaniem zapraszamy

Zobacz
Banner katujemy

Sponsors / Partners

POdanie o Admina DD2

Green
 Share

Recommended Posts

Nick: GreEn`

Imię: Kamil

Staż na serwerze: Około 3 tygodni

Doświadczenie: 5 lat z małą przerwą

Znajomość AMX [0/8]: 5/6

Czy byłeś / byłaś już adminem?: GanjaSkill, WinUi i KIlka innych.

Dlaczego Ty?: Cierpliwość, moge dawać przyklad innym, i dziennie na serwie okolo 2/3godz

Kontakt: GG 5155720

STEAM: Posiadałem ale mi Skradziono :v. Ale mam zamiar kupić

Akceptujesz regulamin admina?: Tak

Akceptujesz regulamin serwera?: Tak

Jestem na tak. Dlaczego? Niżej

wiek +

staż na serwerze - 

steam +-

doświadczenie +

Ja jestem na nie, 18 minut przegranych na serwerze, a pisałeś że staż 3 tygodnie.

No lipton, bo nie gralem na tym kompie i na tym IP na tym serwie ;v. dopiero od wczoraj mam te ip i kompa ;3. Ale myśl co chcesz.

Nie widzialem cie na serwerze. Popieram Sojovsky 18minut :-)  Na nie

I nie gram na tym samym Nicku co mam na Forum. przewaznie na Nick: gif`On

Ja go widziałem juz z 10 razy grajcie więcej na serwie to nie będziecie pisać ze raz go widziałeś albo przegrane 18 minut mogł grać u kolegi np

teraz gram przewaznie na Nick: gif`On. Jakos wh? mnie widzi ciagle. nie moja wina ze gracie wtedy jak mnie nie ma. lub na odwrót ;3

http://www.gametracker.com/player/gif%60On/80.72.33.50:27190/ - Twoje GT pod nickiem gif'on (0 minut)

http://www.gametracker.com/player/GreEn%60/80.72.33.50:27190/ - Twoje GT pod nickiem GREEN (18 minut)

wh? mówisz że widziałeś go 10 razy na serwerze, ale jakim cudem jak na jednym nicku ma przegrane 0 minut a na drugim 18?

Nic z tego nie wyjdzie. Spróbuj ponownie za jakiś czas.

Wiadomość wygenerowana automatycznie.

Ten temat został zamknięty przez Moderatora.

Powód: Podanie odrzucone

Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post a moderator rozpatrzy go ponownie.

Katujemy.eu - Katuj razem z nami!

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.

Why We are legend?

Katujemy is legendary network of CS: GO and CS 1.6 servers, which has been continuously for you since 2014. We constantly strive to improve our servers and we carefully maintain them in the best condition. Thanks to the varied game modes and high attention to quality, we are a timeless network where everyone will discover something for themselves. We offer a multi-thematic, aesthetic and unique forum with a rational Administration at the highest level. If you are looking for stability, fun and a unique place, then Katujemy is just for you.

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.