Jump to content
[ARENA 1v1] Konkurs, wygraj rękawice! ×
[MIRAGE #2] Wygraj skiny ×
Rudzia

Wywiad z dERYL

Recommended Posts

• Deserved
  • Popular Post

image.png.60b3b125f762e1f175f69afcc815f23a.png

Z @  dERYL

22f.png.b7754294df068cf6f40321da7f378540.png.7e4f2d7fa30af8141fb43c699c22d705.png

R: Witamy w słonecznym Łowiczu, mamy zaszczyt przeprowadzić wywiad z naszym reaktorem @  dERYL  który, momentami robi za czterech. Ale kim prywatnie jest? Dzisiaj dowiemy się o nim czegoś więcej, ale na sam początek opowiedz nam deryl jak Ci mija dzień?

D: Cześć Rudzia! Dzisiejszy dzień mija jak każdy inny, choć mogę powiedzieć, że ciut lepiej. Dzisiaj odbywały się zawody strażackie, z których niedawno wróciłem, więc dzień mogę zaliczyć do udanych, lecz najgorsze to, że jutro na 6 do pracy

R: Zawody strażackie? Opowiedz nam coś więcej, co tam robiłeś? Jak do tego doszło, że trafiłeś na zawody?

D: Już ci tłumaczę.. Jako że, mój tata połowę życia był strażakiem, to z biegiem czasu sam się w to wciągnąłem. Od 2017 czynnie uczestniczę w straży oraz biorę udział w zawodach. Dzisiaj jak co roku odbywały się zawody gminne, w których zajęliśmy pierwsze miejsce, moim zadaniem był bieg przez tyczki w sztafecie, a następnie przysłowiowy "bojówka" gdzie podpinałem wąż do pompy na czas.

R: Świetnie, że tata wciągnął Cię w ten piękny zawód, jednak doszły mnie słuchy, że na co dzień zajmujesz się czymś innym. Co robisz w swojej pracy?

D: Owszem, pracuje pod złotymi łukami, czyli w McDonald's. Gdy skończyłem szkołę, postanowiłem nie marnować czasu i znaleźć sobie coś do pracy, chociażby po to, by mieć na własne zachcianki czy inne rzeczy. Moja historia tam toczy się już 3 lata, choć miała trwać tylko przez wakacje, no ale cóż. Obecnie jestem na stanowisku managera zmiany nocnej, ta zmiana dużo się różni od zmiany dziennej, ponieważ nasza restauracja jest zamknięta w godzinach nocnych. Ja sam zajmuję się inwentaryzacją produktów, podliczaniem pieniędzy z dnia, następnie wysyłką ich do banku oraz jestem odpowiedzialny za resztę pracowników, którzy sprzątają/szykują kuchnie na otwarcie restauracji rano.

Jak wygląda praca na nocnej zmianie w McDonald's - YouTube

R: Tak to jest z tymi pracami na chwilę, człowiek chce tylko trochę dorobić, a nawet nie zauważy kiedy został na dłużej. Dowiedzieliśmy się co robisz w pracy, myślę, że czytelników jednak bardziej zaciekawi Twój czas wolny. Jak go najczęściej spędzasz? Czy masz jakieś swoje ulubione zajęcie?

D: Jeżeli chodzi o czas wolny, z pewnością mogę stwierdzić, że spędzam go jak większość katowiczów, grając w różnorakie gry czy chociażby pomagam w redakcji co sprawia mi dużo frajdy, ponieważ mogę otworzyć się bardziej w różnych tematach jak i również rozwijać tą moją małą pasję. Oczywiście nie siedzę całe dnie przed ekranem, gdy mam czas lubię również wyjść ze znajomymi na jakieś piwko czy też zrobić z nimi grill nad miejscowym stawikiem.

R: Jakbym nie patrzeć to chyba większość osób na naszym forum lubi pograć sobie w giereczki. W co grasz najczęściej? Wolisz grać solo czy z kimś?

D: Najwięcej czasu spędzam obecnie na naszych serwerach, lecz ostatnio również lubię pograć sobie w gry,  które grałem za małego jak na przykład minecraft czy terraria. Oczywiście większą frajdę sprawia mi gra ze znajomymi, ponieważ trudniej się wtedy zniechęcić do danej gry, ale też jest to wiele godzin śmiechu jak i dobrej zabawy.

R: Jak już wspomniałeś o naszych serwerach, opowiedz jak trafiłeś na nasze piękne forum

D: Jest to dość długa historia, która zaczęła się w 2k19, w tym okresie bardzo dużo przesiadywałem na różnych serwerach, zazwyczaj były to serwery typu "3maps/2maps" gdzie poznałem wielu fajnych jak i ciekawych ludzi, którzy zachęcili mnie do większego udziału na danym serwerze, tak też złożyłem pierwsze podanie na admina. Po upływie na około 8 miesięcy serwer został przeniesiony na inną sieć, co nie do końca podobało się mi jak i innym graczom czy adminom, następnie po niespełna miesiącu serwer znów został przeniesiony tylko, że tym razem tu na nasze kochane Katujemy! Mimo iż, nigdy nie stroniłem od siedzenia na forach, było to pierwsze forum, które mnie do siebie przekonało, za sprawą swojego rozwoju, nowych znajomości, które mogę tu zawrzeć czy też administracji, która nie kładła przysłowiowej "lachy" na swoich użytkowników. Tak też tu jestem i póki co, nie widzi mi się nigdzie odchodzić.

R: Katy zawsze starają się wspierać innych, sama nie raz się o tym przekonałam. Czy są jakieś osoby, z którymi szczególnie się zaprzyjaźniłeś? Może masz jakieś fajne wspomnienia?

D: Niestety na obecną chwilę nie miałem z nikim styczności in real life, lecz owszem są osoby, z którymi mam dobry kontakt, jak i wspomnienia związane z graniem czy też teamspeak3. Jeden z lepszych kontaktów mam na przykład z @ hudinii  co prawda wyzywamy się co 5 minut, ale i tak jestem wdzięczny tej marudzie, bo to on mnie najbardziej wprowadził w świat katujemy jak i dał się rozwinąć w wyższym stopniu niż stanowisko admina. Oczywiście są też inne osoby z którymi lubię spędzać swój internetowy czas, są nimi @ WZL , @ BaNaN czy @ Gosia ?! jak i wiele innych.

R: Spotkania na żywo to zawsze fajna przygodna, osobiście polecam. Jak już jesteśmy przy znajomościach, opowiedz nam derylku czy masz jakieś bliższe znajomości? Masz jakąś samice, bądź samca na oku? 

D: Właśnie tu się pojawia problem, po mojej ex postanowiłem, że odnowie swój przygodę w grach dlatego tez dołączyłem z powrotem na forum. Obecnie nie mam nikogo na oku i nie ukrywam ze ciężko mi kogoś znaleść przez moją prace, jak i brak czasu przez inne obowiązki, lecz na szczęście w tym roku zmieniam swoją dotychczasową pracę na zmianę dzienna więc oczekuje, że moje życie ciut się zmieni i da mi więcej czasu na wychodzenie np. Do klubów lub na spotkania z przyjaciółmi

R: Więcej czasu mówisz, a na wakacje planujesz jakiś urlopik? Może jakiś wyjazd, a może planujesz gdzieś pojechać w przyszłości?

D: Dokładnie od 7 lipca mam urlop, lecz w tym miesiącu nie zamierzam nigdzie wyjeżdżać. Chciałbym tak dosłownie odpocząć od wszystkiego, a w szczególności od pracy, na tym mi głównie zależy, oraz chciałbym też w jakimś stopniu poświecić czas na forum, póki mam taka możliwość.. Przyczynić się bardziej do rozwoju redakcji jak i ulepszyć kontakt z niektórymi użytkownikami.

R: O chcesz poświęcić czas na forum? Masz coś w planach, może masz jakieś nowe pomysły do redakcji?

D: Oczywiście, że tak, mimo że jestem dość nowy na forum, ponieważ powróciłem z początkiem tego roku, to redakcja jest czymś, co serio mnie kręci i zawsze mnie interesowała. Jezeli chodzi o pomysły Rudzia to mam ich pełno, ale mogę je jedynie zdradzić na naszej grupie, żeby zaskoczyć obecnych jak i nowych użytkowników, oczywiście moje pomysły zahaczają zwykłych użytkowników, którzy są aktywni więc, jak najbardziej może się to sprawdzić. Ale wszyscy doskonale wiemy… czas pokaże.

R: Jesteś dla nas bardzo tajemniczy w kwestii redakcji, ale to dobrze, niespodzianki są przyjemne, więc czekamy z niecierpliwością. Ostatnio słyszałam, że zacząłeś oglądać ryżowe bajki, chciałbyś nam o tym coś więcej powiedzieć?

D: Owszem, od dawna interesowało mnie czemu, ludzie fascynują się bajkami/serialami anime, więc postanowiłem zapytać o to mistrza, czyli @ Night0oo , który polecił mi pewien serial „junutsu kajsen” czy jakoś tak i szczerze, mimo że obejrzałem jeden odcinek, to nawet mnie zaciekawiło, więc wydaje mi się, że go dokończę, lecz i tak uważam, że najlepsze co mogłem obejrzeć, już obejrzałem odnośnie seriali. Na samym netflixie obejrzałem 88 seriali, więc uważam się w tym temacie za eksperta, jeżeli ktoś chce serial godny polecenia to mogę się zareklamować.

Jujutsu Kaisen: Smartphone-Spiel zum Action-Anime angekündigt - ShonaKid

R: Liczba 88 serii jest bardzo zaskakująca i robi wrażenie. Skoro masz tyle obejrzanych seriali powiedziałbyś nam o swoim top5 najlepszych i najgorszych serii, jakie oglądałeś?

D: Oczywiście, nawet mam nadzieje, że osoby, które nigdy nie przepadały za serialami.. serio mogło się w nie wciągnąć, wiec jako pięć najlepszych mogę wymienić takie tytuły jak: „the walking dead”, „fear the walking dead” „skazany na śmierć „, „wikingowie” , „turbulencje”, lecz nie mogę wymienić najgorszych, ponieważ każdy serial ma coś w sobie i tak przyciągnie uwagę w zależności do upodobań.

The Walking Dead - AMC Series - Where To Watch  Oglądaj Skazany na śmierć | Disney 14 rzeczy, których nie wiecie o serialu "Wikingowie" - Blog - Top Hi-Fi &  Video Design

R: Mam nadzieję, że któraś z wymienionych serii może zaciekawić co poniektórych czytelników. Jako że, jesteśmy przy twórczości, może powiesz nam coś więcej o muzyce, która ciebie fascynuje oraz taka przy, której się dobrze bawisz?

D: Nigdy o tym nie wspominałem ale muzyka różnego typu jak np. rap, reggae czy też nawet czasami disco polo, ale to wiadomo każdy typ muzyki odpowiada danym sytuacją, więc jeżeli miałbym stwierdzić jak rodzaj jest moim ulubionym, wybrałbym rap a najczęściej słucham takich raperów jak: guzior, quebo oraz szpaku.

Quebonafide porzuca rap i zamierza iść na medycynę. Sprzedał również  udziały w swojej wytwórni  Szpaku o Chadzie, Przemku Fergusonie, Kukonie i reakcjach na hejt | ...

R: Reggae i disco polo to nie codzienne wybory. Fakt disco polo wszyscy nie nienawidzą, ale gdy przyjdzie się do niego bawić, to wszyscy znają tekst. Mówisz że Guzior, Quebo i Szpaku to taka twoja trójca. Może byłaś już albo masz w planach wybrać się kiedyś na koncert któregoś z twórców?

D: Jestem tego świadomy, iż mało osób słucha na przykład rege, lecz jeżeli ktoś chciałby się w to wciągnąć, polecam twórcę "damian syjoinfam" ponieważ człowiek umie ładnie przekazać swoje myśli, mimo że warto podkreślić jego chorobę, którą jest autyzm. Niestety mieszkam na wioscę, z której na najbliższe koncerty mam sporą odległość. Lecz ostatnio byłem na koncercie twórcy, którego mało słucham, lecz mimo wszystko.. Bardzo dobrze wspominam ten koncert jak i ludzi których udało mi się tam zapoznać.

R: Musimy pamiętać, że odległość to tylko liczba i musimy spełniać nasze marzenia, a dobra zabaw na koncercie pokazuje, że warto było się tam wybrać. Uważam, że naszych czytelników bardzo zaciekawi, jakie masz marzenie, które bardzo chciałbyś spełnić, może są to też jakieś ambicje na przyszłość?

D: Szczerzę nigdy nad tym nie myślałem w ten sposób.. ponieważ, marzenia tworzą się w trakcie naszego życia cały czas, lecz jeżeli chodzi o moje niespełnione to marzy mi się założyć szczęśliwy związek oraz to żeby moje małe pociechy zawsze miały to, na co tatę nie było stać w przeszłości.

R: Ooo słodko myślę, że nie jednemu czytelnikowi zrobi się milutko na serduszku po przeczytaniu czegoś tak słodkiego. Jeśli już wspomniałeś o dzieciach to ile pociech chciałbyś mieć w przyszłość?

D: Również zależy to od czasu, ponieważ każde nasze marzenie zmienia się względem wieku, lecz na chwilę obecną gdybym miał odpowiadać, zadowalająca liczba to 2-ójka, póki co.. poważnie o tym nie myślałem, ponieważ nikt z nas nie wie jak potoczy się nasze życie.  Na chwilę obecną zająłbym się prędzej szukaniem drugiej połówki, która podzieliła by moje zdanie w wielu aspektach.

R: Rozumiem miłość to ciężko orzech do zgryzienia. Mam nadzieję, że uda Ci się napotkać tą jedną na swoje ścieżce życia. Aby rozluźnić troszkę klimat, przygotowałam dla Ciebie grę, podam ci 5 kolorów a Ty masz dobrać do danego koloru użytkownika z forum. Miło by było gdybyś dopisał, dlaczego dokonałeś takiego wyboru

R: Czarny🖤

D: @ Narks. nie wiem czemu, ale zawsze wydawało mi sie ze ma czarny charakter, przez ten niski mafijny głos.

R: Czerwony❤

D: @  Dudnes te skojarzenie jest chyba przez rangę, ps. czekam na kolejnego rankeda.

R: Niebieski💙

D: @ Night0oo również nie wiem czemu, ale chyba przez te rtv&agd.

R: Zielony💚

D: @  Jabba. - wiadomo, żabisko to żabisko.

R: Żółty💛

D: @ kejmaN. przez to, że jego nick kojarzy mi się z pewna postacia ze swiata bajek XD

R: Fioletowy💜

D: @  Titania  według mnie ten kolor odpowiada opanowaniu oraz spokojowi, więc idealnie nada sie tu nasz Monia.

R: Właśnie tą przyjemna zabawa kończymy nasz wywiad. Bardzo dziękuję, że poświęciłeś swój czas, mogliśmy dzięki temu poznać Cię troszkę lepiej. Chciałbyś może na koniec powiedzieć parę słów lub kogoś pozdrowić?

D: Również chciałbym ci podziękować Rudzia za możliwość udziału oraz wytrwałość przy moich odpowiedziach. Bardzo miło spędziłem ten czas, jak i będę go dobrze wspominał.

• Like 2
  • KAT 1
  • Thanks 2
  • I love it 8

•  .dERYL changed the title to Wywiad z dERYL
12 godzin temu, Rudzia napisał(a):

Jeden z lepszych kontaktów mam na przykład z @ hudinii  co prawda wyzywamy się co 5 minut, ale i tak jestem wdzięczny tej marudzie, bo to on mnie najbardziej wprowadził w świat katujemy jak i dał się rozwinąć w wyższym stopniu niż stanowisko admina.

Z tym rozwijaniem bylo roznie ale cos tam załapał xD
                                                                                                                                                                                                                      :heart4:

• Like 1
  • I love it 2

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.