Jump to content
Konkurs, do wygrania rękawice! ×
Jabba.

Odwołanie od warna - Jabba.

Recommended Posts

Nick: @  Jabba.

Powód otrzymania warna: ,,Prowokację" :beka:

Warn był słuszny/niesłuszny: Warn jest niesłuszny, wspominanie słów Moderatorów + to wielka prowokacja od dzisiaj? Chciałbym zaznaczyć że tutaj Administrator czuję się bezkarny i on może obrażac i grozić innym jak w przypadku @  dERYL ?;

image.png.a42981a1e68e82bb2e6a06942a19539e.png

,,Ja mogę obrazić bo mam wyższe uprawnienia?" - Serio teraz tak to wygląda?;

image.png.d9f00af2024a0f7a590db7e8bbf706d1.png

Zabawne jest dość toczyć dialog w taki sposób jako osoba pełniąca już poważną funkcję na forum ;)

@  dejmano wspomniał kiedyś że każdy na tym forum jest na równi, pytanie o jakie forum ci chodziło? Bo ja tutaj nie widzę żadnej równości lecz widzę że tutaj jak jesteś najlepszym kumplem od czerwonego to możesz więcej jak w przypadku @  visca  gdzie po dialogu można stwierdzić tutaj obrazę;

image.png.8a6754206f5108460b7da36d3cdaa58c.png

Jeżeli chodzi o moją osobę to obraziło mnie ten wpis bo również zadaje się z derylem i gdzie tutaj jest ta równość? Chciałbym zobaczyć tą równość w przypadku nadania w tym samym czasie co mi i derylowi warnów na konto @ LEGENDAR  i @  visca .

Tutaj zwracam się z ogromną prośbą o rozpatrzenie tego odwołania przez osoby bezstronne typu @  Dudnes lub @ Gosia ?!

Pozdrawiam cieplutko!:dogel:

• Like 2
  • Haha 1
  • I love it 2

• Administrator
  • Popular Post

Czasami już nie wiem w jaki sposób mam się zachowywać i podchodzić do niektórych ludzi, ale cóż...

Kilka rzeczy zostało już opisanych tutaj i do tego się trochę odwołam: https://katujemy.eu/topic/70430-odwołanie-od-warna-deryl/

Całą tę dzisiejszą akcję rozpoczęliście Wy: 

Spoiler

image.png

image.png

image.png

image.png

image.png

Bardzo dziwne, że ty i Twój kolega deryl w jednym momencie zaczęliście powrót do tematu rzekomo nagrania.

6 godzin temu, Jabba. napisał(a):

Warn jest niesłuszny, wspominanie słów Moderatorów + to wielka prowokacja od dzisiaj? Chciałbym zaznaczyć że tutaj Administrator czuję się bezkarny i on może obrażac i grozić innym jak w przypadku @  dERYL ?;

,,Ja mogę obrazić bo mam wyższe uprawnienia?" - Serio teraz tak to wygląda?;

Ta groźba tutaj to w którym miejscu? Nikt nie będzie się z Wami bawił jak z dziećmi, kiedy wy walicie oczywiste prowo. Macie to nagranie, to je dajcie, bo ja też potrafię chodzić i pierdolić w kółko jedno i to samo.

Zabawne jest dość toczyć dialog w taki sposób jako osoba pełniąca już poważną funkcję na forum ;)

@  dejmano wspomniał kiedyś że każdy na tym forum jest na równi, pytanie o jakie forum ci chodziło? Bo ja tutaj nie widzę żadnej równości lecz widzę że tutaj jak jesteś najlepszym kumplem od czerwonego to możesz więcej jak w przypadku @  visca  gdzie po dialogu można stwierdzić tutaj obrazę;

Zabawne to jest siedzieć cały czas na URLOPIE na forum i szukać rozrywki w podobny sposób XD

Jeżeli chodzi o moją osobę to obraziło mnie ten wpis bo również zadaje się z derylem i gdzie tutaj jest ta równość? Chciałbym zobaczyć tą równość w przypadku nadania w tym samym czasie co mi i derylowi warnów na konto @ LEGENDAR  i @  visca .

Nikt nie będzie im dawał żadnych warnów, bo w przedszkolu nie jesteśmy i jak już mówiłem, nikt nie ma zamiaru się z wami bawić w kotką i myszkę i być potulnym względem waszego burdelu. 

Albo się ogarniecie, albo będzie Wam trzeba w tym pomóc, jak coś macie, to wiecie gdzie pisać.

• Like 7
  • Haha 5
  • I love it 1

• Administrator

Odwołanie odrzucone.

Jeśli nie zgadzasz się z decyzją, zgłoś post moderatorom. Pozdrawiamy, ekipa Katujemy.eu

• Like 3

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.