Jump to content
[ARENA 1v1] Konkurs, wygraj rękawice! ×
[MIRAGE #2] Wygraj skiny ×
.dERYL

Odwołanie od warna - dERYL

Recommended Posts

• Admin TeamSpeak 3
Nick: dERYL
Powód otrzymania warna: prowokacja
Warn był słuszny/niesłuszny:
Z całym szacunkiem dla wszystkich administratorów uważam że dostałem niesłusznego warna, nic złego nie napisałem ale chyba mój kolega źle mnie zrozumiał ponieważ napisałem że znalazłem pewne nagranie odnośnie csgo gdzie go ładnie pokonałem, administrator Legendar w pewnym stopniu mnie uraził ponieważ usłyszałem to 

następnie po dłuższej rozmowie  z adminstratorem @ LEGENDAR  na chatboxsie usłyszałem :

image.png.7d3fdf34239a73d5dd96f7da680fc26f.png

kompletnie nie rozumiem o co chodzi, wspominałem wczesnien owszem o nagraniu które znalazł moj kolega wczoraj i pochodziło one z csgo,

przeczytałem przed chwilą regulamin i nic nie było tam podane że nie mogę robić zapisów z gier "komputerowych"

nie powiem ale trochę mnie ten warn zaniepokił ponieważ nic wbrew forum nie powiedziałem a jako redaktor dobrze znam zasady,

lecz jeżeli coś było niestosowne bardzo przepraszam ale proszę podać mi powód warna :/

image.png

ps. Bardzo chciałbym o rozpatrzenie mojego odwołania przez osoby bezstronne takie jak admistratorka @ Gosia ?!  czy też nasz właściciel @  Dudnes  bo odkąd tu jestem,

pracuję nad swoją reputacją i myślę że dobrze,  a obecnie dostałem warna za coś co jest niezgodne z regulamienem?

• Like 1
  • Sad 2
  • I love it 2

• Namey changed the title to Odwołanie od warna - dERYL
  • visca changed the title to Odwołanie od warna - dERYL
  • Administrator
  • Popular Post
2 godziny temu, dERYL napisał(a):

ps. Bardzo chciałbym o rozpatrzenie mojego odwołania przez osoby bezstronne takie jak admistratorka @ Gosia ?!  czy też nasz właściciel @  Dudnes  bo odkąd tu jestem,

To nie jest koncert życzeń - tak tylko wspomnę (będziesz chciał, to zgłosisz decyzję: wtedy przeanalizuje to inna osoba).

kompletnie nie rozumiem o co chodzi, wspominałem wczesnien owszem o nagraniu które znalazł moj kolega wczoraj i pochodziło one z csgo

-

W 100% jesteśmy pewni, że chodzi o nagrania z CS:GO? Mnie osobiście to tłumaczenie słabo przekonuje - praktycznie wcale.

Spoiler

image.pngimage.pngimage.pngimage.png

Bardzo dziwne. W pierwszym i drugim przypadku chodzi o "nagranie". Nie jest ciężko połączyć pewne fakty, tym bardziej że prężnie obserwuje niektóre osoby co to na forum, czy to na tsie. Niektóre rozmowy po pewnej blokadzie na forum bardzo rozkwitły w mgnieniu oka - co również jest dziwne.

nic wbrew forum nie powiedziałem a jako redaktor dobrze znam zasady

-

"Przewinienia wynikające ze złośliwości, braku kultury, nałożonej blokady lub bana, prywatnych zatargów wywlekanych na forum publiczne będą karane podwyższoną ilością ostrzeżeń." - propagowanie tezy z nagraniem @ BaNaN  również się pod to zalicza.

Następne pałanie do głównego tematu "nagrania z ts'a / oskarżeń" będzie skutkowało większą liczbą ostrzeżeń. Główny temat nagrania został rozpisany tutaj:

Zastrzeżenia co do pracy osób funkcyjnych powiązanych ze sprawą zaliczające się do "faworyzacji / niekompetencji / wyzywania / prowokowania" możecie wyrazić tutaj: https://katujemy.eu/forum/239-skargi/

• Like 10
  • Haha 4

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.