Jump to content
[ARENA 1v1] Konkurs, wygraj rękawice! ×
[MIRAGE #2] Wygraj skiny ×
Titania

Wywiad z Aim Kox

Recommended Posts

• Legend
  • Popular Post

image.png

z @  Aim Kox

image.png.2afbb79d776669a6911c2671ac81a584.png

T: Witamy w następnym pasjonującym wywiadzie Katujemy, w którym chciałabym przedstawić Wam kolejnego skromnego człowieka, który chyba właśnie wyszedł na pole, aby przegonić natarczywą sąsiadkę - a jest to nikt inny jak @  Aim Kox . Witaj! Przyznaj się! Byłeś na polu czy dworze?
A: Witam Ciebie, jak i każdego czytelnika. Wstyd się czasami przyznawać, że wychodzę na "pole", lecz czasami się zapomnę i wtedy większość co usłyszy, wyśmiewa. Wiadomo, że poprawną formą dla większości Polaków jest wyjście "na dwór".

T: Jakie tam wyśmiewa! Pole to prawdziwa duma pięknych terenów, których ewidentnie zazdroszczą. Może zechciałbyś przybliżyć nam bardziej lokalizację swego domostwa oraz tego, co w nim cenisz?
A: Na co dzień mieszkam w Niemczech, na Bawarii. Lecz w Polsce dokładniej w Bieszczadach mam dwie działki, którymi staram się zajmować. Myślę, że cenie sobie w nich spokój, jaki tam panuje oraz widoki, które jesienią są przepiękne...

T: Piękno tych widoków jest zapewne nieocenione, tak samo, jak spokój od zgiełku panującego w każdym większym mieście, czy nawet miasteczku. Co zatem sprawiło, że opuściłeś tak ciekawe tereny i ruszyłeś na zachód?
A: Myślę, że głównym powodem jest pogoń za pieniądzem. Sądziłem, że jeśli chce osiągnąć coś więcej, muszę na początek zgromadzić większy majątek. I mówiąc szczerze, lepiej mi się tam żyje, lecz i tak momentami ciągnie do swoich terenów.

T: Tęsknota wyryta w sercu i przyzwyczajenie do miejsca, które zna się od zawsze, pozostanie z Tobą już na długie lata. Może udało Ci się już coś osiągnąć dzięki zgromadzonym środkom w tym miejscu? Jeśli nie, jaki jest Twój cel?
A: Myślę, że udało. Na tę chwilę już kupiłem te dwie działki, jedną z domem w stanie surowym, dalej w niego inwestuje i pewnie w swoim czasie go sprzedam za całkiem dorodną sumkę. A celów jakiś większych nie mam, po prostu chce w przyszłości wieść spokojnie życie.

T: O proszę! Mały wielki człowiek, który wie, czego chce i rozsądnie do tego dąży, z jak największą korzyścią! Działki zgaduję, że jednak w Polsce, czy również w Niemczech? Masz zamiar inwestować w przyszłości na większą skalę?
A: Działki oczywiście w Polsce. Na pewno będę chciał się rozwijać w tym temacie, lecz myślę, że znajdę ten złoty środek i będę wiedział, kiedy warto stopować.

T: Te dojrzałe decyzje, które powiększą zysk do odpowiedniego poziomu, na pewno są potrzebne w świecie, w jakim żyjemy. Czy jest coś, poza inwestycją, co skłoniło Cię do podjęcia takich działań? Może wybranka serca? Jak żyje się w Niemczech? Może masz jakieś odniesienie do życia w Polsce?
A: Bardziej zachęciło opuszczenie życia sportowego. Wolę mieć spokój i trenować dla zabawy, niż robić to profesjonalnie. To również miało wpływ na to, że wyjechałem. Co do życia w Niemczech zdecydowanie jest łatwiej niż w Polsce, można sobie po prostu pozwolić na więcej w życiu. A w naszym kraju ciężko jest zacząć swój interes przez duże podatki, które trzeba odprowadzać.

T: Trenowałeś coś profesjonalnie? Co takiego? Pozwolenie sobie na więcej jest równie ważne, bo życie od wypłaty do wypłaty często bywa niewystarczającym aspektem w życiu, nawet jeśli wydaje nam się, że jesteśmy z tym szczęśliwi, nie znając po prostu innego życia.
A: Lekkoatletykę, zdobyliśmy parę razy Mistrzostwo Polski, oraz indywidualnie miałem wicemistrzostwo w skoku w dal. Poświęciłem parę lat życia na to. Po dłuższej decyzji zdecydowałem, że wole mieć "normalne życie". Ludzie myślą, że to jest fajne, też tak myślałem, dopóki tego nie doświadczyłem. Miałem po 14 jednostek treningowych w tygodniu. Do teraz wspominam ciężkie lata liceum. W 3 klasie zacząłem trenować MMA dla zabawy i dotąd udaje mi się to utrzymać.

T: Takie osiągnięcie to mega wyczyn! Gratulację i jestem dumna, że mamy wśród nas mistrza i wicemistrza naszego kraju! Pewnie mimo wszystko było warto osiągnąć tak wiele, ale pewien etap w życiu może dać w kość i tak pewnie było i w Twoim przypadku. Obyś nigdy nie żałował swojej decyzji i na zawsze cieszył się normalnością. MMA to równie świetny sport warty uwagi! Ile lat już trenujesz dla fanu? Czujesz, że jesteś na dobrym poziomie?
A: Nie żałuję niczego w życiu, każda pomyłka to jest ważne doświadczenie. MM'a trenuje już trzeci rok. Ciężko mi stwierdzić czy jestem na wysokim poziomie. Lecz trochę potrafię i na pewno sprawia mi to ogromną radość.

pngimg.com - mma_PNG6.png
T: Coraz bardziej mnie intrygujesz! Wciąż nie wiemy, ile masz po prostu lat oraz jak masz na imię!
A: Nie przesadzajmy haha. Na imię mam Kacper oraz posiadam 21 lat.

T: Ostatnio za dużo tych Kacprów, a szczególnie tych niesfornych hyhy. Uważasz, że byłeś (a w zasadzie nadal jesteś jak każdy z nas) niesfornym dzieckiem, czy raczej nie sprawiałeś rodzicom problemów wychowawczych?
A: Ojj sprawiałem, najgorzej w podstawówce, byłem strasznym dzieckiem. Na szczęście później zmądrzałem, oczywiście do pewnego stopnia. I takie zachowanie jak prezentujemy z @  MLK. i @ Kacper prędko się nie zmieni :KEKW:

T: Może potrzeba Ci zatem dorodnej mamuśki, która ustawi Cię do pionu :dogosmile:! Masz może wybrankę swojego serca? Może kręci się jakaś w pobliżu? Jeśli nie, jakie są Twoje preferencje odnośnie kobiet (a może wolisz jednak samców)?
A: Mamuśka ustawiała za pomocą paska :pepoG: Tak posiadam wybrankę serca, ona również ustawia mnie do pionu. Lecz jej imienia nie będę zdradzał. A co do chłopców to potrafię docenić wygląd, jak i inne cechy charakteru i na tym kończę.

T: No to dziewczyny… Nie tym razem. Musicie porzucić swoje marzenia nocne o wspólnym życiu z naszym zielonym Kacprem. Niech zatem związek rozkwita w najlepsze, a miłość trwa w sercu. Jakie są Twoje, a raczej Wasze plany na najbliższą przyszłość? Może wakacje chcecie spędzić w jakiś wyjątkowy sposób?
A: No trzyma mnie krótko w ostatnim czasie... A co do planów, no to za tydzień jedziemy w góry na 5 dni, razem ze znajomymi, więc na pewno będzie ciekawie. Na pewno wpadnie jakaś imprezka razem z czego jestem bardzo zadowolony. Może w niedalekiej przyszłości pojedziemy gdzieś tylko we dwoje. Zobaczymy, co czas pokaże.

T: Wyjazd w góry zawsze odpręża, a w dobrym towarzystwie to tym bardziej świetna rzecz! Oby tylko pogoda dopisała! Co najczęściej lubisz robić w wolnym czasie?
A: Poza mm'a oraz chodzeniu na siłownie, w wolnym czasie oczywiście gram w csa w ostatnim czasie najwięcej spędzam na naszych serwerach, co sprawia mi dużą przyjemność pomimo tego, że zdarza mi się być toksycznym przez te zas*ane AWP. PS broń do usunięcia na FF'a

T: Csik oczywiście rządzi! Może masz zatem jakieś ukryte pasje? Jakie są Twoje marzenia?
A: Hmm ukryte pasje raczej nie. Co do marzeń każdy ma jakieś i to nie jedno. Moim na tę chwilę jest, żeby wszystko szło po mojej myśli. A jedno takie ukryte i raczej się nie spełni, to posiadać toyotę supre z 2jz 500hp jako daily cudownie by było mieć takie coś.

12-00404_h0Ay1E7ar4r_1200x900.jpg
T: Cudowny model samochodu! Trzymam kciuki, aby marzenie się spełniło, a najlepiej jak najszybciej. Na co wydajesz najwięcej pieniędzy, a na co najmniej?
A: Będą ciężary z takim autem. Najwięcej pieniędzy to jednak w dom pakuje, ale nie licząc tego go chyba na ciuchy, lubię dobrze się ubrać. A najmniej to niespodziewanie na gierki, nie czuję potrzeby, żeby pchać, a to kaskę.

T: Gdybym mogła przybić Ci piątkę, byłaby to zapewne kolejna, bo zgadzamy się w tym samym. Mieszkasz zatem sam, czy może z dziewczyną? Według Ciebie życie w Niemczech jest droższe niż w Polsce? Na przykład w odniesieniu do minimalnego wynagrodzenia?
A: Nie jestem jeszcze na takim etapie. W Niemczech mieszkasz z bratem i często przyjeżdża do mnie dziewczyna, żeby posiedzieć i przy okazji dorobić. A co do zarobków, jeśli porównamy minimalną płacę, to życie w Polsce jest zdecydowanie droższe. W Niemczech można sobie na więcej pozwolić.

T: Może kiedyś dojdziemy do takiego etapu, że w końcu będzie się w tym kraju wszystkim żyło naprawdę dobrze. Czego z Polski brakuje Ci najbardziej, a nie masz tego w Niemczech? Co poza zarobkami i życiem podoba Ci się tam najbardziej?
A: Jeśli kiedyś tak będzie, pomyślę nad powrotem. Czego najbardziej mi brakuje hmm, myślę, że rodziny i znajomych. Czasami jednak są momenty, gdzie po prostu wyszedłbyś na miasto i się pośmiał, pobawił. Gdybym nie siedział tam z bratem, na pewno byłoby mi ciężej. A poza tymi rzeczami to chyba nic mi brakuje, jakoś więcej o tym nie myślałem.

T: To są wartości, których będzie zawsze brakować, a z czasem może być jeszcze ciężej. W jakim wieku jest zatem Twój brat? Masz jeszcze jakieś rodzeństwo?
A: O tak mam kochane rodzeństwo, jestem najmłodszy, później jest mój brat i siostrzyczka, którą @  MLK. oraz @ Kacper uwielbiają :sadcat: Więc jest nas święta trójca, za młodu się nienawidziliśmy, ale teraz każdy by za siebie wskoczył w ogień.

T: Tak jest najczęściej, za młodu wojny nawet o kostkę czekolady, a gdy dobrze odrosną od ziemi, zaczyna się prawdziwa miłość rodzinna. @  Aim Kox , a z kim najbardziej lubisz spędzać swój czas wolny? Może masz jakieś zwierzątko, poza cudownymi istotami ludzkimi?
A: Czas wolny to wiadomo z dziewczyną, całe życie pod pantoflem :KEKW: A zwierzątko, nie mam choć bardzo był chciał i na pewno kiedyś będę miał, jest to moje małe marzenie mieć dwa owczarki niemieckie. Jak byłem malutki, to miałem dwa pieski, za którymi bardzo tęsknię.

T: Pantofelek to całkiem fajny pierwotniak :KappaW:. Zwierzątka są cudowne w każdej okazałości i do tego są jak członkowie rodziny. Jakie, mniej spotykane zwierze chciałbyś zobaczyć i dlaczego akurat to?
A: Nie wszystkie są super. Strasznie i to strasznie boję się węży, przerażają mnie, nigdy bym nie dotknął. Jak widzę ludzi, co biorą to coś na rękę, to aż mnie ciary przechodzą.

T: To prawda. Bywają przerażające, a już na pewno dla osób, które szczególnie się ich boją. Czy jest coś, czego się jeszcze boisz lub obawiasz?
A: Kurde nie przypominam sobie, kiedyś miałem lęk wysokości, lecz go pokonałem. Może nie ma wielu rzeczy, których się boje. Jestem zdania, że trzeba się starać przełamywać lęki, by udowodnić sobie, że nie jest się słabym psychicznie człowiekiem.

T: Cenne słowa! Masz może swoje ulubione motto życiowe lub coś, co często sobie powtarzasz?
A: Nie, nigdy nie miałem, ale wielu ludziom pomaga to iść do przodu.

T: Ty wręcz biegniesz, więc motto Ci niepotrzebne! Powiedz nam coś więcej na temat swoich naj. Ulubiony serial, film, gatunek muzyczny, może książka?
A: Książka to zdecydowanie wiedźmin, no moje ulubione uniwersum. Z tego powodu również trochę interesowałem się mitologią słowiańską, posiadam nawet dwa tatuaże w tej tematyce. Serial to chyba "Ślepnąc od świateł". Film to szczerze nie wiem, psy są dobre. Ogólnie stare Polskie kino jest mega. Muzyka to słucham to, co mi wpadnie w ucho, a w ostatnim czasie moim ulubionym kawałkiem jest "Hate" który polecił @  dejmano .

T: Mniam! Same dobre kąski i wyśmienity gust. Zechciałbyś się pochwalić tatuażami?
A: Na pewno w przyszłości będzie tego więcej.

tato1.jpg tato2.png

T: Domyślam się! W końcu dziarki to taka choroba. Są świetne! Może mają dodatkowo jakiś ukryty przekaz związany właśnie z mitologią słowiańską?
A: Zależy, jak na to patrzysz, oba tatuaże są związane z życiem w lesie. Każdy może odbierać to inaczej. Ja jestem zdania, że dbają i chronią życie leśne. Leszy (ten na nodze). Broni zwierzęta, czyli coś, co jest słabsze od niego (Należy stawać w obronie słabszych). A Driada jest bytem, który chroni las, w którym mieszkają jej bliscy. No to wniosek wyciągnąć można samemu.

T: Przekaz jest jeden, a gdy płynie prosto z serca, uśmiech sam maluje się na twarzy. Co sprawia Ci największą radość?
A: Szczerze mówiąc to moment, w którym mam spokój, kiedy wiem, że w następnym dniu nie będę musiał nic robić. Reasumując po prostu odpoczynek, dobra muzyczka oraz coś do picia (wszystko prócz alkoholu)

T: Czyżbyś stronił od alkoholu? A może jesteś po prostu z tych niepijących?
A: Nie powiem, kiedyś troszkę piłem, ale od dwóch lat już ograniczam jak mogę. Po prostu straciłem ochotę, nie smakuje mi. Później kac, cały dzień stracony. Wolę być trzeźwy i czuć się dobrze oraz panować nad sobą.

T: Jeżeli tylko niósł same negatywne skutki, to jak najbardziej świetna decyzja. W sumie alkohol to nic dobrego, a przy tendencji do uzależnień można bardzo szybko popłynąć, tracąc całkowitą kontrolę. Zapytam zatem o Twój ulubiony napój! Masz jakiś? Co dobrego lubisz zjeść do tego?
A: Jestem uzależniony od monsterów, no po prostu kocham, staram się pić ich jak najmniej, ale czasami mnie ponosi. A jedzonko to chyba pierogi mamy, może dlatego, że bardzo rzadko udaje mi się je zjeść.
:monster3: :monster3: :monster3:
T: Energetyczki. Też niezdrowe uzależnienie, ale… pewnie z czasem w końcu przejdzie. Ile ich tak właściwie dziennie wypijasz?
Mniam! Pierożki u mamci zawsze najlepsze! Dziś kolejny ciekawy mecz. Kibicujesz może jakiejś drużynie lub śledzisz mecze piłki nożnej?

A: Staram się pić tylko wtedy, jak wędruje na siłownie, czyli z 5 tygodniowo wypije. A piłką to się nie interesuję, zagrać lubię, ale żeby śledzić to nic. Jedynie coś siatkówką, lecz w tym wypadku podobnie wolę grać zdecydowanie niż oglądać.

T: Kacper… Gdzie taki człowiek z pola się uchował. Jak tu co chwilę jakbym swoje słowa widziała. No dobra, jeszcze musimy poznać Twoje 3 pozytywne cechy charakteru, poza skromnością i zajebistością oczywiście i lecimy trochę w świat wirtualny!
A: I to jest najtrudniejsze pytanie, chyba nikt nie potrafi wymienić swoich 3 dobrych cech. Dam radę jedną i będzie to radzenie sobie w trudnych sytuacjach.

T: Myślę, że bez problemu mógłbyś wymienić, ale brak Ci po części wiary w siebie i tego, że jesteś naprawdę ciekawym człowiekiem. Przejdźmy nieco w luźniejsze tematy, jakim jest druga strona medalu, czyli sama sieć Katujemy. Dla niewtajemniczonych - powiedz nam, jak się w ogóle tutaj znalazłeś?
A: Jak dla niektórych wiadomo, nastała się fuzja z powodów... Miałem wiec wybór zostać lub przejść, a z racji, iż bardzo blisko trzymałem się z chłopakami @ Kacper @  MLK. @ salvatore to bez zastanowienia poszedłem z nimi. Lecz można powiedzieć, że czuję się jak na poprzedniej sieci, bo to głównie ludzie tworzą atmosferę. Na początku było ciężko, ale po jakimś czasie spodobało mi się.

T: Najważniejsze, że dobrze się tu czujesz i możesz walić bączury jak u siebie hyhy. Jest może coś, czego brakuje Ci z poprzedniej sieci, a nie ma tego tutaj?
A: No to w takim razie już się zadomowiłem. Ze spraw technicznych to myślę, że nie, ale na pewno brakuje mi @ KeveS. - dobry kumpel z kebaba jest. Mieliśmy dobry kontakt, teraz trochę uciekł.

56191-2-kebab-png-image-high-quality.png
T: Kontakt uciekł, ale zawsze może uda się odnowić i sprowadzić kumpla z kebaba tutaj. Powiedz nam, jakie w przeszłości pełniłeś już funkcję na forach, głównie mam na myśli poprzednie, a może było ich więcej? Jak to u Ciebie wyglądało?
A: Było tylko jedno forum, na którym pełniłem funkcje. Zaczynałem od admina mirage/cache później awansowałem na opiekuna, którym jestem do teraz, prawie rok później sądziłem, że spróbuje swoich sił jako moderator. I dotąd mnie nie wyrzucili, więc chyba nie jestem taki zły.

T: Odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu i wszystko działa, jak należy. Jak długo zatem pełnisz już funkcję moderatora? Chciałabyś spróbować w przyszłości innych lub wyższych stanowisk?
A: Ową funkcję pełnie już ponad rok, a czy pcham się na wyższe stanowiska, na pewno spróbować bym chciał, ale nic na siłę. Jeśli będzie taka opcja, nie odmówię.

T: Oby kiedyś się poszczęściło! Zdążyłeś już kogoś poznać z nowej ekipy? Złapać wspólny język, ciekawe kontakty, wspólne gierki?
A: Z nowej ekipy to z @  dejmano oraz @ kejmaN. pograłem w csika oraz aramki. Jak i również z @ LEGENDAR . Z @ Gosia ?! oraz Tobą pogadałem. Myślę, że z każdym wymienionym mam dobry kontakt i na swój sposób się dogadujemy. (Jeśli o kimś zapomniałem to przepraszam.)

T: Oby tak zostało i było jeszcze lepiej po tym wywiadzie, bo może akurat znajdziesz z kimś masę wspólnych tematów. Przypomnij sobie moment dołączenia na sieć. Co najbardziej Ci się wtedy spodobało? Może zrobiło coś na Tobie pozytywne wrażenie jako sieci?
A: Nie jestem w stanie Ci tego powiedzieć, bo wiele razy zerkałem na konkurencję, więc chyba nic nie zrobiło na mnie takiego wrażenia.

T: Pewnie poza dużym penisem @ czak `a hyhy. @  Aim Kox , czy Twój nick ma jakąś szczególną historię? Skąd pomysł na nick?
A: Nie ten nick był totalnie dla beki, przypadkiem go wymyśliłem jak grałem na serwerze. Chciałem go zmienić, ale byłyby z tego same problemy, ludzie by nie widzieliśmy kto to itp.

T: Czasem spontaniczne nicki są tymi trafnymi na wiele lat. Masz może swój ulubiony dział na forum oraz serwer? Gdzie najczęściej można Cię spotkać?
A: No to oczywiście, że om#9 ogólnie nasze serwerki. Lecz gdy mam ochotę posłuchać głośno muzyczki i mieć komfort gdzie nikt mnie nie zna, to wbijam na om#4.

T: Pięć pozycji do tyłu i jesteś na czwóreczce! Zapraszamy serdecznie. Grasz jeszcze w jakieś gierki poza oczywiście counter strikie'm?
A: Tak ostatnio bawię się w rolnika w farmingu. Czasami też w ligę, phasmfobie, ale i tak większość czasu spędzam na csie.

T: Najlepsza gierka nigdy się nie nudzi. Jakie jest Twoje zdanie na temat osób przebywających na sieciach czy po prostu przesiadujących w Internecie? Uważasz, że stereotypy na temat tego, że najczęściej są to osoby nielubiane przez społeczeństwo, nieśmiałe, wykluczone itd. i często ukrywają się w Internecie, jest prawdziwy?
A: Po niektórych ludziach jestem w stanie uwierzyć w ten stereotyp. Lecz wierzę, że są tutaj po prostu po to, żeby oderwać się od rzeczywistości, zapomnieć o problemach, popykać na serwerach, popisać na forach. Czysto dla zabawy i miłego spędzania czasu.

T: I zapewne trochę uciec w całkowicie inny świat. Jak właściwie zaczęła się Twoja przygoda z cs'em? Jaki jest Twój staż gry?
A: Moja przygoda z cs'em zaczęła się w 2014 roku. Jak byłem malutki, to grałem jeszcze w 1.6, ale nie pamiętam, kiedy i ile.

T: Wielki gracz w małym ciele. Jak oceniasz swojego skilla oraz umiejętności po takim czasie? Zawsze na plusie?
A: Kurde, kolejne ocenianie. No to dajmy 5/10, a ze statami to ten no yyy najczęściej na plus :pepoG:

T: Pewnie takiego botka jak ja znokautowałbyś z palcem w pupce. Myślę, że tam 6/7 jest lekko. Poznałeś kiedykolwiek kogoś osobiście ze świata cs'a? Jeśli nie, z kim chciałbyś się spotkać?
A: Nie spotkałem nigdy, nawet nie chciałem, ale jeśli byłaby już okazja to @ Snax albo @ PAPITO . Zabawne i ciekawe persony.

T: Nie znam, ale może wyłonią się wkrótce. Powoli będziemy zbliżać się do końca naszego wywiadu, jednak na koniec chciałam zabawić się z Tobą w szybkie %. Ja podaję nick, a Ty opisujesz, na ile % lubisz daną osobę, wchodzisz w to?
A: No pewnie

T: @ salvatore

A: Kubusia na 90%, bo jest groźny

T: @  ARiiiiiiiiiiiiiii_

A: 80% bardzo dobrze spisuje się jako admin.

T: @ Kacper

A: Również 90%. Lubimy się :peepolove:

T: @  MLK.

A: Tak samo 90%, mimo, że lubimy się troszkę powyzywać :KEKW:

T: @ LEGENDAR

A: 70%. Fajnie mi się grało z nim, jak i przyjemnie rozmawiało.

T: I na tych przyjemnościach kończymy nasz wywiad. Dziękuję Ci serdecznie za ogrom poświęconego czasu, wytrwanie do końca oraz ukazanie tajemniczej części siebie. Mam nadzieję, że użytkownicy będą równie pozytywnie zaskoczeni Twoją personą.

A: Ja również chce podziękować za wytrwanie. Bardzo przyjemnie mi się rozmawiało. Pozdrawiam wszystkich czytelników :heart4:

• Like 6
  • KAT 2
  • Wow 4
  • I love it 7

30 minut temu, Titania napisał(a):

Wiadomo, że poprawną formą dla większości Polaków jest wyjście "na dwór".

Na dwór to plebs wychodzi zobaczyć jak Pan żyje. Na pole wychodzi szlachta zobaczyć jak na nich chamstwo pracuje. Pan od historii mi tak powtarzał :KEKW:

43 minuty temu, Titania napisał(a):

A: 80% bardzo dobrze spisuje się jako admin.

Dotarłem już w życiu do etapu gdzie bliżej mi do 40% w weekendy.

44 minuty temu, Titania napisał(a):

Lecz w Polsce dokładniej w Bieszczadach

Człowiek orkiestra - Bieszczady ogarnął to teraz może dosłownie popi****lić i wyjechać

Dużo ostatnio na redakcji rzeczy związanych z dawnym 1s - przyjemnie się czyta

• Like 4

Bardzo ciekawy i dobrze przeprowadzony wywiad, super się czytało.

Dobra robota!

5 godzin temu, Titania napisał(a):

Ze spraw technicznych to myślę, że nie, ale na pewno brakuje mi @ KeveS. - dobry kumpel z kebaba jest. Mieliśmy dobry kontakt, teraz trochę uciekł.

@  Aim Kox  :peepolove:  :peepolove:

• Like 3
  • I love it 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.