Skocz do zawartości
Serdecznie witamy na Katujemy.eu - Serwery CS 1.6, CS:GO

Partnerzy

salvatore

Sponsor
 • Zawartość

  97
 • Dotacje

  900,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Czas online

  4d 3h 24m 13s

Reputacja

189 Wszechwiedzący

4 obserwujących

O salvatore

 Właściciel Serwera, V.I.P
 • Tytuł użytkownika
  fєєℓ тнє ραιи

Informacje

 • Gracz
  CSGO
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Imię
  Kuba
 • Lokalizacja
  Oslo
 • Serwer
  [CSGO] MIRAGE #2

Ostatnio na profilu byli

619 wyświetleń profilu
 1. ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.EU Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 2. ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.EU Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 3. ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.EU Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 4. Jako, że sytuacja u mnie na serwerze to się wtrącę. Wystarczyło poczekać na ocenę demka przez członków UBTeam a skoro się przyznajesz, że zrobisz kolejne konto czyli będziesz grać na aktywnym ban zostaje. Serwer sam Cię wykryje za granie na kilku kontach.
 5. Dzięki za zgłoszenie, @ MadiSon zobacz na ten problem.
 6. ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.EU Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 7. Nie można zablokować specta ponieważ czasami ktoś może go potrzebować na minutę żeby nie wychodzić z serwera. Jeśli widzisz, że ktoś po śmierci wchodzi na spect i wraca do teamu dając info lub podpowiada przeciwnikowi- mute lub ban dla takiego gracza.
 8. ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.EU Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 9. Tutaj nie będzie nic rozpisywane. Przy mnie nadużywałeś mikrofonu, rzucasz jakieś niepotrzebne teksty do rosyjskich graczów. Tekst "wrzopu" był kierowany w stronę rodziny rosyjskiego gracza a mianowicie jego babci. Później pytasz tego samego gracza "czy jego mama jest ładna". Każdy może odebrać takie pytania inaczej. A co miał owy Rosjanin powiedzieć? Nie będzie reagował na takie zaczepki na Polskim serwerze. To jakie kary dają inni admini czy tam ile ostrzeżeń to już inna kwestia. Ja tak zadecydowałem i tak zostanie. A co to ma tutaj do znaczenia? Jeśli chcesz rzucać jakieś dziwne komentarze do graczy to rób to przy wyłączonym mikrofonie. Później dziwnym trafem każdego gracza zgłaszałeś na u@ więc za spam dostałeś bana. Sprawa wyjaśniona, proszę o zamknięcie tematu.
 10. ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Ponowne podanie możesz złożyć po upływie 7 dni. Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.EU Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 11. Troszkę słabo, że się "zepsół". Raz piszesz, że mikrofon będzie w poniedziałek a raz że jutro więc? Masz przerwę 11 dni w swoim GT, wcześniej grałeś może tylko 6 dni. Nie wygląda to jakoś super. Ponadto podanie samo w sobie mnie nie przekonuje. Póki co odrzucam, nabij dobre GT, poczekaj na mikrofon i napisz podanie za tydzień.
 12. Duże TAK: + Znajomość SB + Doświadczenie na tym stanowisku + Chętny do pomocy + Staż Powodzenia
 13. ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.EU Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 14. ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.EU Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 15. ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Ponowne podanie możesz złożyć po upływie 7 dni. Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.EU Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
×
×
 • Utwórz nowe...