Skocz do zawartości
Serdecznie witamy na Katujemy.eu - Serwery CS 1.6, CS:GO

STARY STYL ŻEGNAMY, WITAMY NOWY!

Zapoznaj się z możliwościami nowego

Zobacz temat

TRWA KONKURS TOP3# SIERPIEŃ

Zapraszamy wszystkich do udziału!

Zobacz temat

FACEBOOK KATUJEMY!

Zapraszamy wszystkich do polubienia naszego fanpage!

Zobacz temat

FILM PROMUJĄCY SIEĆ

Zapraszamy do obejrzenia filmu promującego naszą sieć!

Zobacz temat

Partnerzy

salvatore

 Właściciel Serwera

Reputacja

36 Pomocnik

2 obserwujących

O salvatore

V.I.P, Donator
 • Tytuł użytkownika
  fєєℓ тнє ραιи

Informacje

 • Gracz
  CSGO
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Imię
  Kuba
 • Lokalizacja
  Oslo
 • Serwer
  [CSGO] MIRAGE #2

Ostatnio na profilu byli

222 wyświetleń profilu
 1. ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.EU Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 2. ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.EU Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 3. Tłumaczyłem Ci na pw, od sprawdzania demek jest UB Team a nie admini. Skoro ci stwierdzili po rozpisce demka, że gracz ma jakieś wspomagacze to ban został. Mają jeszcze raz obejrzeć to samo demko, sprawdzić te same akcje i stwierdzić, że tym razem znowu jest odpalony?
 4. ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.EU Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 5. ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Ponowne podanie możesz złożyć po upływie 7 dni. Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.EU Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 6. Rozpatrzymy sprawę z @ BinaRi ocenimy sytuację.
 7. ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.EU Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 8. ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.EU Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 9. ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Ponowne podanie możesz złożyć po upływie 7 dni. Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.EU Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 10. Skoro mamy razem działać na jednej sieci pewnie przez długi czas postanowiłem się przedstawić i ja Przeszliśmy na tą sieć między innymi z @ Erwin , @NEQ. ,@ BinaR oraz resztą administracji i mam nadzieję, że zostaniemy jak najdłużej! Coś o mnie: Kuba, prawie 22 lata na karku, mieszkam w Norwegii a konkretnie w Oslo. Zainteresowania to między innymi piłka nożna, pływanie, czasem jazda na rowerze i wycieczki po fiordach ale i oczywiście gry (teraz w większości na konsoli ps4), filmy i zakupy Serwery, którymi się zajmuję to Mirage #2 oraz SURF ( @ Erwin i @ NEQ. nieraz nie ogarniają ale dają radę). To tyle z opisu i myślę, że współpraca z resztą sieci będzie czystą przyjemnością. Do zobaczenia na shoutboxie oraz czasami na serwerach!
 11. @ skp- chciałeś aby wyprzedzić @ Karcok a więc gotowe! Udanego popołudnia wszystkim
 12. To tak na początek, na lepszy początek współpracy
 13. Cześć Janusz

  1. salvatore

    salvatore

   Jak tu zablokować tego gracza?

  2. NeQ.
  3. don DareDevil

   don DareDevil

   Salvatore ty moje Amore XD

×
×
 • Utwórz nowe...