Jump to content
Opiekun serwera - OTWARTA REKRUTACJA ×
Asuna

[1490] Pytanie na dziś

Recommended Posts

• Keeper CS2 5vs5 #2

Samochód mnie potrącił w wyniku czego doznałam urazu głowy a w efekcie tego dostałam pourazowych napadów epilepsji, które nie raz mi sie zdarzają do dziś, choć teraz na szczęście bardzo bardzo długo mam spokój, moze to juz nie wroci, oby. :FeelsBadMan:

• Like 2
  • Wow 1
  • Sad 2

• Deserved

Bieganie z dużą szybkością po dachach starych garażów. Na jednym z nich była linka metalowa napięta pod skosem, akurat na wysokości mojej głowy. Gdybym w porę jej nie zobaczył i się nie zatrzymał, byłoby źle. 

• Like 2
  • KAT 1
  • Wow 1

• Head Admin

Lata wstecz auto mi wyjechało, jak rozpędzona leciałam rowerem z górki, szybka reakcja i położenie się na glebę, szlifując skórą po cieplutkim asfalcie :sadcat: Dodatkowo nie zliczę, ile razy poleciałam na kręgosłup, całe szczęście, że nigdy nic się nie stało. 

• Like 2
  • KAT 1
  • Wow 2

• Admin TeamSpeak 3

Cały czas nowego się dzieje u mnie. Raz, wracając do Polski przysnęło mi się za kierownicą. Na szczęście kierowca tira zauważył i zatrąbił, dzięki czemu się obudziłem i ogarnąłem sytuację. Od tamtej pory uważam, i to bardzo.

• Like 2
  • KAT 1
  • Wow 1

Będąc taka osobistością ryzykuje całe życie, fani, fame, zarabianie kupy siana, latanie prywatnym odrzutowcem do PORD’U i z powrotem. Jestem skłonna stwierdzić, że jedyna rzecz, która zagraża mojemu życiu to matura i szkoła. 

• Like 3
  • KAT 1
  • Haha 1

Wypadek samochodem . Oczywiście nie ja byłem kierowca tylko pasażerem i skasowane 4 auta ale Niemcy zadowoleni ze darmowe wakacje będą .. 

• Like 2

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.