Jump to content
Opiekun serwera - OTWARTA REKRUTACJA ×
Titania

[1343] Pytanie na dziś

Recommended Posts

• Deserved

Bardzo dobrze.

To była Pani od matmy. 

Starszej daty, z mocnym charakterem, ale i również ciętym żartem.

Byłem w klasie mat-inf w ogólniaku i ta Pani potrafiła tak nam wpoić wiedzę i rozwinąć to, co już umieliśmy, że większość klasy zdała rozszerzenie z matmy na maturze z wynikiem co najmniej zadowalającym. 

• Like 4

• Moderator

W sumie to nauczyciela od wf. Pamiętam to do dziś, jak mnie obronił przez zawziętym nauczycielem z hisu, którego okłamałem, mówiąc, że źle się czułem i zwolniłem się u wfisty, a tak naprawdę uciekłem tylko z lekcji his. Kolo później dzwonił i pytał czy to prawda i mimo tego, że nic nie wiedział to wstawił się za mną :peepolove:

• Like 4

• Investor

Mój wychowawca z technikum. Zawsze można z nim o wszystkim pogadać, nawet ponarzekać na nauczycieli czy też samą szkołę i o dziwo, często przyznawał nam rację :D Ogólnie bardzo pozytywny człowiek.

• Like 3

Pani od Historii, bezpośrednia, dyscyplinarna, nie poznałem więcej nauczycieli którzy z tak ogromną pasją dzielili się wiedzą :)

Dodam że zawsze wolałem "surowych" nauczycieli :dadsbelt:

• Like 3

• Katowicz

Pan od angielskiego, zawsze na lekcji zachowywał się jakby był zjarany. Gdy pisaliśmy sprawdziany nagle miał jakąś  odklejke  i patrzył się w jeden punkt, więc mogliśmy na luzie ściągać.

• Like 3

• Deserved

Pani od języka polskiego w liceum. Była bardzo wymagającą, stanowcza i czasem potrafiła przerażać swoim zachowaniem. Ale biła od niej taka elegancja, i ciepło w stosunku do naszej klasy, że zawsze żałowaliśmy, że nie jest naszym wychowawcą :D 

• Like 2

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.