Jump to content
Opiekun serwera - OTWARTA REKRUTACJA ×
mihalek

Skarga na kajoj

Recommended Posts

Nick oskarżyciela: mihas_15
Nick oskarżonego: kajoj
SID oskarżonego: STEAM_0:1:93672596

Data i czas zdarzenia: 9:39 | 14/06/2022
Przebieg sytuacji: Wbijam sobie na serwer fajnie wszystko jest a kolejny admin z problemami daje mi muta bo jego znajomy Szoah ktory możliwe ze jest adminem tez na tym serwerze (niestety nie otszymalem takiej informacji, co jeszcze admin grozil mi ze wylecę ze serwera jak mu pisze na u@ zapytania typu ze jaki ma steam id bo pisze skarge czy tez ten szoah jest adminem, szoah wyzywa mnie od petów, nie pozwole sie obrazac jak ktos ma jakis problem do mnie ale jak pierwszy zaczol to admin nic tylko jak mu odpowiedzialem cos  bo mnie podirytowal to admin mi muta daje na 2h a jemu nic smiechu warte,  po moim mucie szoah cos zaczal do mnie gadac jak mu napisalem cos na czacie normalnego to admin tylko do niego cicho cicho bo wie jakie moga byc tego konsekwencje. Kolejny raz jakies kolezenstwo, faworyzowanie.... 
Dowody: mute w bans

Edit: 

Jak nie nalezy do twoich obowiazdkow udostepnienie mi swojego sida skoro nie wiedzialem skad go wziac... o czy ty bredzisz tym bardziej że napisałem ci że leci skarga ,  mi sie wydaje ze znacie sie bardzo dobrze, żarciki, "upomnienia jak dla swojego przyjaciela", w takim razie czemu mu muta nie dałeś jak mnie zaczynał wyzywać.  "Nie należy do moich obowiązków udostępnianie sida, o którego tak spamowałeś na u@ i za co tez cię upomniałem." Raz mnie upomniałeś ze jak jeszcze raz wysle to mam się bać bo wielce wielki pan opiekun mi bana da xDDD Dawaj te logi chętnie zobacze, i obejrzyj demko.  Mikrofonu używałem w normalny sposób tak jak każdy go używa jak masz problem z tym że cs jest grą komunikacji tym bardziej że to 4fun to przestań w to grać, jak komuś się nie podoba że się ktoś odzywa jest od tego wbudowana funkcja do mutowania. Odzywać się mogę żeby dać info czy porozumieć się z kimś wiec prosze się zastanowić co się pisze. "Wyzwałeś go pierwszy przez co poleciał mute po wcześniejszym upomnieniu." To ty chyba głuchy byłeś haha, to on coś zaczął do mnie pierwszy bez przyczyny bym mu inaczej nie odpowiedział, ale przeciez cie to zabolało że ci znajomego obraziłem :D

Narks.   (edited)

Asa to możesz znaleźć w kartach, następnym razem nazywaj odpowiednio temat.

#PISEMNE

Edited by Narks.
 Titania  

3 upomnienia wcześniej nie poskutkowały, więc tym razem warn. Pisz zwięźle i bez zbędnych prowokacji stosując się tym samym do panujących zasad. 

• Haha 5

• Popular Post

Szybka odpowiedz z mojej strony.

Już każdy na serwerze sie Ciebie czepiał o to ze gadasz przez mikrofon. Gadka od rzeczy, o niczym, byleby poddenerwować graczy na serwerze. Wiec dostałeś upomnienie.

• 2.2 Zakazane jest nadmierne używanie mikrofonu. (Upomnienie | Mute 10 - 10800min.)

Nie należy do moich obowiązków udostępnianie sida, o którego tak spamowałeś na u@ i za co tez cię upomniałem.

• 2.3 Zakazane jest spamowania na u@, tyczy się to również zwykłego chatu. (Upomnienie | Gag 10 - 10080min.)

Gracza którego wymieniłeś wyzej widziałem pierwszy raz na serwerze, wyzwałeś go pierwszy przez co poleciał mute po wcześniejszym upomnieniu. A sam gracz dostał upomnienie

Jeśli będzie trzeba to oczywiscie rozwinę swoją wypowiedź o stosowne logi z czatu, przy których juz nie będzie żadnych wątpliwości, ale uwazam ze sprawa jest na tyle błaha, ze nie ma sensu. 

Reasumując, uważam że z mojej strony wszystko było tak jak należy. 

pozdrawiam, kajoj!

• Like 10

• Narks. changed the title to Skarga na kajoj
  • Legend
  • Popular Post

Przeanalizowałem twoją skargę @ mihalek  i muszę ją odrzucić.

W bansie ewidentnie widać, że nie jesteś pierwszy raz karany za nadmierne używanie mikrofonu, czy brak kultury.

Admin, ani żaden Opiekun Serwera nie ma obowiązku podawania Ci SID'a kogoś, owego SID"a możesz sobie sam wyjąć danej osoby poprzez wpisanie w konsoli komendy "status". Jeżeli dostałeś upomnienie o nie spamowaniu na u@, to powinieneś zaprzestać, u@ służy do zgłaszania graczy, błędów i innych ważnych rzeczy, a nie o jęczenie o SID.

Po przeszukaniu logów z paru dni idzie stwierdzić, że jesteś "Trollem Internetowym" Twój styl pisania, celowe błędy z ortografią, prowokowanie innych, odgrażanie się, wywyższanie się itd. Można by tego wymieniać bez końca. Takich osób nie potrzebujemy na serwerze, jeżeli chcesz "trollować" to nie na tym serwerze, swoje zachowanie musisz kategorycznie ogarnąć!

Opiekun podjął poprawną decyzję!

• Like 7
  • I love it 3

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.