Jump to content
Asuna

[986] Pytanie na dziś

Recommended Posts

,,Ludzie nie płaczą dlatego, że są słabi. Płaczą, bo byli silni zbyt długo.''-Uchiha Itachi.

Myślę co ten Pan ^_^

• Like 1
  • I love it 8

• Donor
W dniu 27.06.2021 o 00:18, Tommy Shelby napisał:

,,Ludzie nie płaczą dlatego, że są słabi. Płaczą, bo byli silni zbyt długo.''-Uchiha Itachi.

Sam chciałem to zacytować :D

I jak najbardziej się z tym zgadzam.

• Like 1
  • I love it 2

• Legend

Zależy w jakich sytuacjach. Jeżeli ktoś przed całym światem, a w szczególności przed osobami, które kocha, chce skrywać swoje łzy, by w ten sposób nie powodować smutku na ich twarzy - siły. Jeżeli natomiast płacze z każdego najmniejszego błędu, który sam popełnił, np. dostał mandat, bo za szybko jechał - słabości. Są jeszcze łzy wymuszone - ktoś płacze, aby wzbudzić u Ciebie litość i wykorzystać Twoje dobre serce…

• I love it 3

• Deserved

Myślę co ten Pan ^_^

I wsystkiego jasne. Są różne sytuacje, przez które ludzie płaczą i nie powinno się ich oceniać

• Like 1
  • I love it 4

• TeamSpeak 3 Owner

Płacz to tylko oznaka smutku i porażki nigdy prze nigdy oznaka słabości a kto się z tym nie zgadza jest po prostu głupi 

chociaż też można płakać że szczęścia i czy wtedy ktoś się z tego śmieje ???:FeelsOkayMan:

• I love it 6

Zgadzam się z tym.

• Investor

W sumie zależy od sytuacji. Jeśli uważasz że samo powstrzymanie łez to oznaka siły to może coś w tym jest. Ale raczej oznaką słabości jest właśnie powstrzymywanie płaczu. Osoba która powstrzymuje, boi się, że ktoś zauważy że płacze. A ktoś, kto pozwala łzom wypłynąć jest raczej silny, bo nie wstydzi się swoich emocji. :eyelet:

• I love it 1

• Moderator

Myślę co ten Pan ^_^

Nie wiem czemu też o tym pomyślałam.. Itachi <3

Swoją drogą... patrząc na siebie dlaczego płaczę... chyba z bezradności co w danej sytuacji zrobić, łączy się to z wrażliwością ...

Siła czy słabość.. zależy jaki powód płaczu jest.. bo równie dobrze największy twardziel może doznać straty bliskiej osoby i będzie płakał jak małe dziecko.. A patrząc na słabość myślę że nie umiejętność radzenia sobie w ciężkich sytuacjach... :FeelsBadMan:

• I love it 2

• Asuna locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.