Jump to content

Odbanowany [DD2] Zgłaszam odpalonego fistik'a

Recommended Posts

STEAMOWY GRACZ 

Twój nick:                                     w tamtej chiwli miałem nick whaim

Nick podejrzanego:                  FISTIK

STEAM_ID/IP podejrzanego: STEAM_0:0:546254430

Rodzaj cheata:                           AIM/WH

Serwer (mod):                          DD2 zawieszaka i gośki

Dowody:                                    DEMKO

fistik1

17;42 rzuca flesza sobie pod nogi, następnie bezproblemowo trafia w model przeciwnika, którego jeszcze nie widać. Może ledwo co, tak czy siak za szybka reackja.

22;45 gdy tylko przeciwnik zeskoczył z gali i był już na ziemi to dziwnie zatrzymał się celownik fistika na środku modelu rywala (tempo x1)

22;52 1/4 przeskok na głowę, w trakcie oddania strzału

22;58 nie wiem czy się mylę, ale dla mnie jest to strasznie nienaturalny recoil tak jak w większości jego strzelania

23;10 podejrzany zmierza do anarchii, przeciwnik był za drzwiami po prawej stronie, gdy tylko zaczyna wchodzić to fistik stanął w miejscu, chwilkę wyczekał i go zabił

24;02 tutaj są dwa szybkie fragi, ale polecałbym się skupić na tym drugim (ostatnim w tej rundzie), celownik obok głowy, wpada headzik

24;40 dziwnie celownik lata, może się mylę

fistik2

7;30 Wychylając, zdawało mu się że zobaczył przeciwnika, który jest za rogiem, aczkolwiek w rzeczywistości bez wspomagaczy nie było go ani widać, ani słychać. Lekko wychylił i od razu cofną (nie zobaczył go) i zaczął skanować. Możliwe, że ma widok z innej perspektywy.  Coś w tym stylu - spoiler znajdujący się na samym dole.

fistik3

16:00 przeskok na głowę

Gracz już był zgłaszany przez innego użytkownika, demko było z HLTV i rozpiska była kiepska osoby zgłaszającej więc nie mam tutaj na celu czegoś udowadniać, że ktoś z UBT się pomylił, bo sam również te zgłoszenie patrzyłem i uważam, że na demku nic nie było. Jednak nagrałem swoje, bez lagów i uważam, że gracz ma różne wspomagacze. - Piszę to tylko dlatego, że już ktoś mi na czatboxie wysyła linki, że gracz był zgłaszany więc jest czyyyysty - może i jest czysty, to tylko zgłoszenie dla UBT. :) Pozdrawiam cieplutko.

Spoiler

o czym mowa w fistik2 czas; 7;30

image.png.97ac2528bf5a5c8e73860781a704cc50.png

normalna perspektywa

image.png.228f510a10e9932747662cf0ad47c2d7.png

• Like 2

fistik1

17;42 rzuca flesza sobie pod nogi, następnie bezproblemowo trafia w model przeciwnika, którego jeszcze nie widać. Może ledwo co, tak czy siak za szybka reackja. // na demku widać na spokojnie model, sama nie miałabym problemu z trafieniem po paru żubrach kappa b-

22;45 gdy tylko przeciwnik zeskoczył z gali i był już na ziemi to dziwnie zatrzymał się celownik fistika na środku modelu rywala (tempo x1) // również czysto, zwykły strzał w model, nic nadzwyczajnego b- 

22;52 1/4 przeskok na głowę, w trakcie oddania strzału // b- przeskoku nie widzę

22;58 nie wiem czy się mylę, ale dla mnie jest to strasznie nienaturalny recoil tak jak w większości jego strzelania // przecież strzały oddaje normalnie, znów nic podejrzanego b- 

23;10 podejrzany zmierza do anarchii, przeciwnik był za drzwiami po prawej stronie, gdy tylko zaczyna wchodzić to fistik stanął w miejscu, chwilkę wyczekał i go zabił // na demku nie słychać niestety info. Jeżeli nie było żadnego, a nie mamy jak tego udowodnić, to muszę dać jako b-/+ 

24;02 tutaj są dwa szybkie fragi, ale polecałbym się skupić na tym drugim (ostatnim w tej rundzie), celownik obok głowy, wpada headzik // nadal czysto, przeglądając nie widziałam, żeby celownik był poza modelem b- 

24;40 dziwnie celownik lata, może się mylę // nadal zwykły recoil, sytuacja jak wcześniej b- 

fistik2

7;30 Wychylając, zdawało mu się że zobaczył przeciwnika, który jest za rogiem, aczkolwiek w rzeczywistości bez wspomagaczy nie było go ani widać, ani słychać. Lekko wychylił i od razu cofną (nie zobaczył go) i zaczął skanować. Możliwe, że ma widok z innej perspektywy.  Coś w tym stylu - spoiler znajdujący się na samym dole. //tak samo jak z akcją 23.10 mogło być info, ale nie musiało. Samo wymierzenie w ścianę może być dziwne, gracz nie wychylił, by zobaczyć model, a od razu zaczął strzelać. Bardziej pod b+

fistik3

16:00 przeskok na głowę - nie pamiętam już tej akcji, z rana spojrzę jeszcze raz 

@ `ComeLy@ pejterek

• Like 2

fistik1

17;42 rzuca flesza sobie pod nogi, następnie bezproblemowo trafia w model przeciwnika, którego jeszcze nie widać. Może ledwo co, tak czy siak za szybka reackja. // Nie skomentuje tego nawet xD b-

22;45 gdy tylko przeciwnik zeskoczył z gali i był już na ziemi to dziwnie zatrzymał się celownik fistika na środku modelu rywala (tempo x1) // Tego też nie skomentuje b-

22;52 1/4 przeskok na głowę, w trakcie oddania strzału // Tu się można bardziej przyczepić. Z tego co widzę to FISTIK nie strzela często pestek a tu mamy tylko jedną kule i celownik zostawiony na dłuzej w tamtym miejscu, pomimo zabójstwa. b+/-

22;58 nie wiem czy się mylę, ale dla mnie jest to strasznie nienaturalny recoil tak jak w większości jego strzelania // Zwykły recoil, puść sobie w 1/4 b-

23;10 podejrzany zmierza do anarchii, przeciwnik był za drzwiami po prawej stronie, gdy tylko zaczyna wchodzić to fistik stanął w miejscu, chwilkę wyczekał i go zabił // Jeszcze przed pójściem na respa tt słychać strzały w anarchii i widać fraga na korzyść TT.  Poza tym, że zatrzymał się tam gdzie się zatrzymał to nic nadzwyczajnego, celownik nawet nie drgnął w prawo b-

24;02 tutaj są dwa szybkie fragi, ale polecałbym się skupić na tym drugim (ostatnim w tej rundzie), celownik obok głowy, wpada headzik // Git jest moim zdaniem b-

24;40 dziwnie celownik lata, może się mylę // Czysto b-

fistik2

7;30 Wychylając, zdawało mu się że zobaczył przeciwnika, który jest za rogiem, aczkolwiek w rzeczywistości bez wspomagaczy nie było go ani widać, ani słychać. Lekko wychylił i od razu cofną (nie zobaczył go) i zaczął skanować. Możliwe, że ma widok z innej perspektywy.  Coś w tym stylu - spoiler znajdujący się na samym dole. // Ciężka sprawa, nie ma skąd być infa bo nikt z TT nie ginął, dla mnie pierwsza akcja do b+

fistik3

16:00 przeskok na głowę // nic b-

Dla mnie czysto, pozwoliłem sobie dać akcje z 22;52 na żółto, bo na przestrzeni trzech demek nie widziałem drugiej podobnej pestki.

• Like 2

fistik1

17;42 rzuca flesza sobie pod nogi, następnie bezproblemowo trafia w model przeciwnika, którego jeszcze nie widać 
nie miałam problemu by zobaczyć przeciwnika na tym niepełnym flashu, szybka reakcja, B-

22;45 gdy tylko przeciwnik zeskoczył z gali i był już na ziemi to dziwnie zatrzymał się celownik fistika na środku modelu rywala (tempo x1)
dla mnie zbędna czasówka, gdzie ma strzelać by zabić przeciwnika? B-

22;52 1/4 przeskok na głowę, w trakcie oddania strzału
patrząc na to jak strzela bardziej bym powiedziała, że wcelował się do oddania kolejnej pestki, a sam HS bym czystym fartem,  B-

22;58 nie wiem czy się mylę, ale dla mnie jest to strasznie nienaturalny recoil tak jak w większości jego strzelania
nic nadzwyczajnego, zwykły recoil,  B-

23;10 podejrzany zmierza do anarchii, przeciwnik był za drzwiami po prawej stronie, gdy tylko zaczyna wchodzić to fistik stanął w miejscu, chwilkę wyczekał i go zabił
jeżeli było info (pisane/mówione), że ktoś siedzi w anarchii to wytłumaczone wyczekanie, jeżeli nie podchodzi pod B+/-

24;02 tutaj są dwa szybkie fragi, ale polecałbym się skupić na tym drugim (ostatnim w tej rundzie), celownik obok głowy, wpada headzik
dla mnie czyste kille B-

24;40 dziwnie celownik lata, może się mylę
zwykły recoil B-

fistik2

7;30 Wychylając, zdawało mu się że zobaczył przeciwnika, który jest za rogiem, aczkolwiek w rzeczywistości bez wspomagaczy nie było go ani widać, ani słychać. Lekko wychylił i od razu cofną (nie zobaczył go) i zaczął skanować. Możliwe, że ma widok z innej perspektywy. Coś w tym stylu - spoiler znajdujący się na samym dole.
B+

fistik3

16:00 przeskok na głowę
B-

Werdykt dla mnie: CZYSTO. Prócz jednej akcji nie ma niczego podejrzanego.

• Haha 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Dlaczego Jesteśmy legendą?

Katujemy.eu to sieć serwerów Counter Strike nieustannie rozwijająca się dla was od 2014 r. Oferujemy w pełni dopracowane i stabilne serwery, odpowiedzialną oraz zorganizowaną administrację, dzięki której nasze serwery, jak i forum cieszy się bardzo dużą renomą. Dysponujemy ogromną ilością wszelakich trybów rozgrywki co pozwala wam wybrać coś dla siebie. Nie czekaj i dołącz do nas, abyśmy wspólnie tworzyli jedną społeczność graczy.

• Create New...