Skocz do zawartości

pejterek

 Właściciel Serwera

Reputacja

340 KAT

5 obserwujących

O pejterek

UNBAN™ [CS 1.6]
 • Urodziny 24.07.2000

Informacje

 • Gracz
  CS 1.6
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Imię
  Piotrek
 • Lokalizacja
  Łódź

Kontakt

 • Steam
  http://steamcommunity.com/id/pejterovsky/
 • GG
  0

Ostatnio na profilu byli

858 wyświetleń profilu

Ulubiony serwer

 • Serwer
  ★ ONLY DD2 #2 ★
 • Graczy
  10/32
 • Mapa
  de_dust2
 • Kraj
  country-
 1. Skarga została przyjęta Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.eu Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 2. Nie będziemy się bawić z ludźmi, którzy celowo uprzykrzają rozgrywkę na serwerze. Ban nałożony na 24h -> http://bany.gameclan.pl/ban_list.php?bid=84213 Następny będzie tygodniowy, a jeszcze następny permanentny
 3. Gracz został odbanowany Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.eu Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 4. Dostałeś 7 screenów w formacie TGA, ten który wstawiłeś jest screenem kontrolnym. Poszukaj w folderze czegoś z nazwą Halflifexx.tga gdzie xx to domyślnie 00-06. Spakuj je i wstaw ponownie do tematu edytując post Wstawiłeś 6 a nie 7 screenów w formacie tga :> @ JestemTwoimKoszmar3m
 5. Gracz został zbanowany! Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.eu Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 6. Wszystkiego najlepszego, ale przede wszystkim zdrówka, bo bez tego ani rusz
 7. Nie widzę twojego bana w żadnym bansie, spróbuj zresetować router
 8. Skarga została odrzucona Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.eu Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 9. Podeślij mi swoje IP na pw, serwer zbanowal cie za flooding
 10. Propozycja została odrzucona Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.eu Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 11. Nie no, nie popadajmy w skrajności. Sam sobie zmieniam nicki jak gram, żeby móc pograć w spokoju, a nie tylko słyszeć ze komuś coś nie działa - od tego jest forum. Jeżeli ktoś się czuje dotknięty tym, że ktoś może grać na jego nicku to od tego jest rezerwacja, która nie jest dużym wydatkiem.
 12. Masz 24h na dostarczenie jakich kolwiek dowodów, mogę że to być demo, lub zrobione przez ciebie screeny
 13. Podanie zostało przyjęte Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.eu Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 14. Gracz został odbanowany Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.eu Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 15. Niestety jestem zmuszony dać ub, bo demo z mapy przed banem wygląda jakby miało 10fps i nie jestem w stanie go rozpisać. Ban jest z początku następnej mapy, a samych akcji przez te 2 minuty jest za mało żeby kogoś zbanować. Wracaj do gry.

Dlaczego Jesteśmy legendą?

Katujemy.eu to sieć serwerów Counter Strike nieustannie rozwijająca się dla was od 2014 r. Oferujemy w pełni dopracowane i stabilne serwery, odpowiedzialną oraz zorganizowaną administrację, dzięki której nasze serwery, jak i forum cieszy się bardzo dużą renomą. Dysponujemy ogromną ilością wszelakich trybów rozgrywki co pozwala wam wybrać coś dla siebie. Nie czekaj i dołącz do nas, abyśmy wspólnie tworzyli jedną społeczność graczy.

×
×
 • Utwórz nowe...