Jump to content

pejterek

Urlopowicz

pejterek last won the day on May 10

pejterek had the most liked content!

Community Reputation

912 Zaawansowany

About pejterek

Właściciel Serwera, UNBAN™ [CS 1.6]
 • Birthday 07/24/2000

Informacje

 • Gracz
  CS 1.6
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Imię
  Piotrek
 • Lokalizacja
  Łódź
 • Serwer
  [CS 1.6] DD2 #2

Kontakt

 • Steam
  http://steamcommunity.com/id/pejterovsky/
 • GG
  0

Recent Profile Visitors

1,582 profile views

Ulubiony serwer

 • Serwer
  ★ ONLY DD2 #2 ★
 • Graczy
  7/32
 • Mapa
  de_dust2
 • Country
  country-
 1. Nick: @ pejterek Powód: Nawał pracy Data: 29.05 - 08.06
 2. Propozycja została odrzucona Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.eu Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 3. Admin ma opcje mutowania na czat i na razie tak zostanie. Jeżeli ktoś pisze głupoty, bądź wyzywa to nie bójcie się pisać na u@ a admin zareaguje.
 4. Gdzieś chyba już widziałem gdzieś ta dziewczynę :Kappa2:

  1. clixxu.

   clixxu.

   To miłość mojego życia, nie mogłeś jej nigdzie widzieć!!@@

  2. EXTREMAAAAA

   EXTREMAAAAA

   niemozliwe, tez ja dzis widzialem :Kappa2:

  3. czak

   czak

   Eva spoko lasia, dzień dobry na klatce mówiła

 5. Gracz został odbanowany Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.eu Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 6. Gracz został odbanowany Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.eu Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 7. fistik1 17;42 rzuca flesza sobie pod nogi, następnie bezproblemowo trafia w model przeciwnika, którego jeszcze nie widać. Może ledwo co, tak czy siak za szybka reackja. // Nie skomentuje tego nawet xD b- 22;45 gdy tylko przeciwnik zeskoczył z gali i był już na ziemi to dziwnie zatrzymał się celownik fistika na środku modelu rywala (tempo x1) // Tego też nie skomentuje b- 22;52 1/4 przeskok na głowę, w trakcie oddania strzału // Tu się można bardziej przyczepić. Z tego co widzę to FISTIK nie strzela często pestek a tu mamy tylko jedną kule i celownik zostawiony na dłuzej w tamtym miejscu, pomimo zabójstwa. b+/- 22;58 nie wiem czy się mylę, ale dla mnie jest to strasznie nienaturalny recoil tak jak w większości jego strzelania // Zwykły recoil, puść sobie w 1/4 b- 23;10 podejrzany zmierza do anarchii, przeciwnik był za drzwiami po prawej stronie, gdy tylko zaczyna wchodzić to fistik stanął w miejscu, chwilkę wyczekał i go zabił // Jeszcze przed pójściem na respa tt słychać strzały w anarchii i widać fraga na korzyść TT. Poza tym, że zatrzymał się tam gdzie się zatrzymał to nic nadzwyczajnego, celownik nawet nie drgnął w prawo b- 24;02 tutaj są dwa szybkie fragi, ale polecałbym się skupić na tym drugim (ostatnim w tej rundzie), celownik obok głowy, wpada headzik // Git jest moim zdaniem b- 24;40 dziwnie celownik lata, może się mylę // Czysto b- fistik2 7;30 Wychylając, zdawało mu się że zobaczył przeciwnika, który jest za rogiem, aczkolwiek w rzeczywistości bez wspomagaczy nie było go ani widać, ani słychać. Lekko wychylił i od razu cofną (nie zobaczył go) i zaczął skanować. Możliwe, że ma widok z innej perspektywy. Coś w tym stylu - spoiler znajdujący się na samym dole. // Ciężka sprawa, nie ma skąd być infa bo nikt z TT nie ginął, dla mnie pierwsza akcja do b+ fistik3 16:00 przeskok na głowę // nic b- Dla mnie czysto, pozwoliłem sobie dać akcje z 22;52 na żółto, bo na przestrzeni trzech demek nie widziałem drugiej podobnej pestki.
 8. Skarga została odrzucona Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.eu Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 9. Gituwa, dzięki
 10. Gracz został odbanowany Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.eu Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 11. Gracz został odbanowany Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.eu Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 12. Czysto, podtrzymuje decyzje @ `ComeLy
 13. No elo, będę wpadał na instagrama obczajać nowe fotki!
 14. Każdy ma swoje potrzeby i bez nich nie może wytrzymać, w przypadku @ Gosia ?!jest to żubr i musi go walić co 40minut XD

Dlaczego Jesteśmy legendą?

Katujemy.eu to sieć serwerów Counter Strike nieustannie rozwijająca się dla was od 2014 r. Oferujemy w pełni dopracowane i stabilne serwery, odpowiedzialną oraz zorganizowaną administrację, dzięki której nasze serwery, jak i forum cieszy się bardzo dużą renomą. Dysponujemy ogromną ilością wszelakich trybów rozgrywki co pozwala wam wybrać coś dla siebie. Nie czekaj i dołącz do nas, abyśmy wspólnie tworzyli jedną społeczność graczy.

×
×
 • Create New...