Jump to content

`ComeLy

V.I.P

VIP

Użytkownik należy do grupy VIP!

Community Reputation

479 Pomocnik

About `ComeLy

 • Other groups Dziewczyny
 • Birthday January 12

Informacje

 • Gracz
  CS 1.6
 • Płeć
  Kobieta
 • Imię
  Laura
 • Lokalizacja
  Uk
 • Serwer
  [CS 1.6] DD2

Kontakt

 • Steam
  STEAM_0:0:52930465
 • GG
  70314745

Recent Profile Visitors

2,073 profile views
 1. @szalona ruda, Princess 24h na rozpisanie demka.
 2. Dla mnie zbędne. Pierwsza runda= pistoletówka ^.^ Kosy? przy 12/15 osobach jestem jeszcze wstanie to zrozumieć. Ale nie przy pełnym serwerze. Dla mnie nie jest to serwer 4fun czy ffa by wklepywać takie pluginy.
 3. https://imgur.com/s1oZnaY
 4. Nick:`ComeLy Link do profilu: https://steamcommunity.com/profiles/76561199033254793/
 5. Poprawny wzór podania na admina: Co do samego tematu... Jestem na nie. Treść sama w sobie nie przekonuje do Ciebie. Nie spełniasz wymagań. GT: no Cię chyba bozia opuściła w momencie pisania. "Wracasz" po jakimś czasie na serwer, z 60 minut pograsz i podanie? Daj się poznać innym na forum jak i w większej mierze na serwerze. Popracuj nad aktywnością i złóż ponownie podanie za kilka dni. Pokaż, że Ci zależy.
 6. "Ona się cieszy, bo wygląda modnie i drogo A poranek przywita godnie, czyli nie z Tobą."
 7. Na nie. Wgl Cie na forum nie widze, a jak juz jestes to jest to zazwyczaj rektutacja albo urlop. Nie masz godzin wyrobionych nawet jako admin, a chcesz odlozyc kolejne obowiazki. Nie przekonuje mnie Twoje podanie.
 8. `ComeLy

  Trivium- Shogun

  Time will not heal all of your pain
 9. No nie wierzę :D hahahah. Dzięki!
 10. Gracz został odbanowany Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.eu Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 11. Nick: `ComeLy Powód: Sprawy prywatne. Data: 22/05/2020 - ok. 01/06/2020
 12. fistik1 17;42 rzuca flesza sobie pod nogi, następnie bezproblemowo trafia w model przeciwnika, którego jeszcze nie widać nie miałam problemu by zobaczyć przeciwnika na tym niepełnym flashu, szybka reakcja, B- 22;45 gdy tylko przeciwnik zeskoczył z gali i był już na ziemi to dziwnie zatrzymał się celownik fistika na środku modelu rywala (tempo x1) dla mnie zbędna czasówka, gdzie ma strzelać by zabić przeciwnika? B- 22;52 1/4 przeskok na głowę, w trakcie oddania strzału patrząc na to jak strzela bardziej bym powiedziała, że wcelował się do oddania kolejnej pestki, a sam HS bym czystym fartem, B- 22;58 nie wiem czy się mylę, ale dla mnie jest to strasznie nienaturalny recoil tak jak w większości jego strzelania nic nadzwyczajnego, zwykły recoil, B- 23;10 podejrzany zmierza do anarchii, przeciwnik był za drzwiami po prawej stronie, gdy tylko zaczyna wchodzić to fistik stanął w miejscu, chwilkę wyczekał i go zabił jeżeli było info (pisane/mówione), że ktoś siedzi w anarchii to wytłumaczone wyczekanie, jeżeli nie podchodzi pod B+/- 24;02 tutaj są dwa szybkie fragi, ale polecałbym się skupić na tym drugim (ostatnim w tej rundzie), celownik obok głowy, wpada headzik dla mnie czyste kille B- 24;40 dziwnie celownik lata, może się mylę zwykły recoil B- fistik2 7;30 Wychylając, zdawało mu się że zobaczył przeciwnika, który jest za rogiem, aczkolwiek w rzeczywistości bez wspomagaczy nie było go ani widać, ani słychać. Lekko wychylił i od razu cofną (nie zobaczył go) i zaczął skanować. Możliwe, że ma widok z innej perspektywy. Coś w tym stylu - spoiler znajdujący się na samym dole. B+ fistik3 16:00 przeskok na głowę B- Werdykt dla mnie: CZYSTO. Prócz jednej akcji nie ma niczego podejrzanego.

Dlaczego Jesteśmy legendą?

Katujemy.eu to sieć serwerów Counter Strike nieustannie rozwijająca się dla was od 2014 r. Oferujemy w pełni dopracowane i stabilne serwery, odpowiedzialną oraz zorganizowaną administrację, dzięki której nasze serwery, jak i forum cieszy się bardzo dużą renomą. Dysponujemy ogromną ilością wszelakich trybów rozgrywki co pozwala wam wybrać coś dla siebie. Nie czekaj i dołącz do nas, abyśmy wspólnie tworzyli jedną społeczność graczy.

×
×
 • Create New...