Skocz do zawartości

Przyjęte Podanie na admina

Polecane posty

Twój nick na serwerze: ❤️Gruby❤
Mutacja głosu: Tak
Czas spędzony na serwerze (link do GT): https://www.gametracker.com/player/❤️Gruby❤/54.38.142.181:30044/
Znajomość komend admina [1-10]: 9/10
Dlaczego ty? Prosimy o dłuższa wypowiedz: Ponieważ myślę że nadaję się na admina bo wielu graczy mnie polubiło, a oprócz tego byłem adminem na dwóch innych serwerach.  Staty z gametracker'a pokazują, że mam 20h aczkolwiek na serwerze pokazuje mi, że mam  prawie 35h. Niektórzy sami proponowali mi abym złożył podanie bo gram codziennie na serwerze, więc raczej nie było by problemów, że ktoś zabija w boy zonie lub kogoś obraża.
Posiadasz działający mikrofon: Tak
Kontakt (GG / Steam): https://steamcommunity.com/id/whsga/
Steam ID: STEAM_1:1:460865884
Zapoznałeś się z WYMAGANIAMI na admina i je spełniasz w 100%:  Tak

• Like 1
  • Uwielbiam 2

Jestem na Neutralnie

+ Wiem 

+ Mutacja 

+/- GT 

Jestem na Neutral ponieważ spytałem cię z postawowych komend jak zbanować oraz z trudniejszych i tego nie wiedziałeś więc nie ładnie oszukiwać te 10/10.

@ Artuśśśnic się nie stało ale teraz zrobiłeś bardzo wielki błąd zamiast edytować post napisałeś kolejna wiadomość.

Przepraszam KennyS, więcej się nie powtórzy ;)

To nie chodzi o to, że ja nie umiem tylko musiałbym sobie przypomnieć bo ostatniego admina miałem rok albo półtorej roku temu. Także przepraszam za zamieszanie.

By Gosia ?!,

Nie spam, jeżeli chcesz dodać coś do swojej poprzedniej wypowiedzi to ją edytuj. #pisemne

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Dlaczego Jesteśmy legendą?

Katujemy.eu to sieć serwerów Counter Strike nieustannie rozwijająca się dla was od 2014 r. Oferujemy w pełni dopracowane i stabilne serwery, odpowiedzialną oraz zorganizowaną administrację, dzięki której nasze serwery, jak i forum cieszy się bardzo dużą renomą. Dysponujemy ogromną ilością wszelakich trybów rozgrywki co pozwala wam wybrać coś dla siebie. Nie czekaj i dołącz do nas, abyśmy wspólnie tworzyli jedną społeczność graczy.

• Utwórz nowe...