Jump to content

KennySSS

Opiekun Serwera

Community Reputation

252 Bywalec

4 Followers

About KennySSS

 • Birthday 10/13/2004

Informacje

 • Gracz
  CSGO
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Imię
  Patryk
 • Lokalizacja
  Kostrzyn Nad Odrą
 • Serwer
  [CSGO] DEATHRUN

Kontakt

 • Steam
  https://steamcommunity.com/profiles/76561198418338924/
 • GG
  0

Recent Profile Visitors

908 profile views
 1. Witajcie, z dniem dzisiejszym nastąpił reset serwera. Dokonano resetu: -Monet -Statystyk -Czasu map Wyniki konkursu TOP 3 według rang: ♡wrrrrr♡ Key-Drop.pl NAGRODA: MegaPremium + SuperPremium na okres 30 dni, 1.000.000 monet oraz 50.000 EXP'a! ♡jefrysong♡ NAGRODA: MegaPremium + SuperPremium na okres 20 dni, 500.000 monet oraz 25.000 EXP'a! ♡JAKUBEK♡ NAGRODA: VIP na okres 10 dni, 250.000 monet oraz 10.000 EXP'a. A także pierwsza osoba pod względem największego LVL: D4rk NAGRODA: 1.000.000 monet! Dla zwycięzców gratulacje, mam nadzieję, że w tym sezonie również pokażecie klasę, a inni włączą się do walki :D
 2. Jestem na NIE - Nadużywasz mikrofonu prowokujesz -/+GT - I osoba ogarnięta nie prowokuje graczy nie wyzywa https://banserwin.pl/index.php?p=banlist&searchText=Kulawy+bubson https://banserwin.pl/index.php?p=commslist&searchText=Kulawy+bubson
 3. @ sQubany. będzie można zagrać. @ `ComeLybo na to jeszcze nic nie masz pobranego żadnych haxów haha. @ Ves @ roLf No słabo grają haha. @ kiniada się zrobić.
 4. Dzięki za dzisiejszą gierkę @ `ComeLyMusiałem wstawić haha 4 miejsce i 3 hihi @ AdaśGitarkaA dziękuje za dziś 2 miejsce i 4 heh @ boomer_Dzięki za dziś 3 miejsce i 2 heh
 5. Temat został przeniesiony do archiwum! Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.eu Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 6. Temat został przeniesiony do archiwum Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.eu Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 7. Propozycja została odrzucona Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.eu Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 8. Takich propozycji była masa i ona nie ma sensu jeśli gracze będą się tym bawić. Zapraszam osoby ogarnięte do złożenia podanie na admina.
 9. +GT -Prime -/+ doświadczenie ale można szybko się nauczyć +Wiek +/ dlaczego ty Jestem Neutral Powodzenia
 10. Co wykonać?: Avatar steam forum Napisy: KennyS Informacje Dodatkowe: zwykły avatar Tematyka: Różna ale kolory mogą być czerwony,niebieskie.fioletowe coś z tego Wymiary: na forum steam Link pomocniczy: Liczę na kreatywność

Dlaczego Jesteśmy legendą?

Katujemy.eu to sieć serwerów Counter Strike nieustannie rozwijająca się dla was od 2014 r. Oferujemy w pełni dopracowane i stabilne serwery, odpowiedzialną oraz zorganizowaną administrację, dzięki której nasze serwery, jak i forum cieszy się bardzo dużą renomą. Dysponujemy ogromną ilością wszelakich trybów rozgrywki co pozwala wam wybrać coś dla siebie. Nie czekaj i dołącz do nas, abyśmy wspólnie tworzyli jedną społeczność graczy.

×
×
 • Create New...