Jump to content

[8.12] Zmiany w sezonie grudniowym

Recommended Posts

iAYH666.png.b18d15cf20cc0d719eadb01bd1161ad5.png

Witajcie gracze! Nastał już grudzień, więc wypadałoby wspomnieć o zmianach, które zaszły niedawno na serwerze. Zacznijmy od zmian najważniejszych:

 

1. Zmiany w ulepszeniach RPG

 

Jak dobrze wiecie, w menu można było znaleźć wiele bezużytecznych ulepszeń. Wybraliśmy te, które były najmniej używane i usunęliśmy je z serwera. Są to:

 

 Antidotum

 AntyFlesz

 Armor+

 Pamięć broni

 Medyk

 Ognisty pistolet (tutaj czeka jeszcze jego balans, prawdopodobnie to ulepszenie wróci)

 

Dodatkowo podwyższyliśmy cenę Wampiryzmu. Od teraz za każdy kolejny poziom płacić będziemy 35 kredytów.

 

2. Zablokowanie autokamp

 

Bronie takie jak SCAR-20 i G3SG1 od dawna spotykały się z krytyką graczy, dlatego używanie tych broni zostało wyłączone.

 

3. Nowa forma konkursu

 

Wyłanianie zwycięzców na podstawie top RPG powodowało oburzenie z powodu lekkiego pay2win. Kupowanie poziomów RPG pomagało w dostaniu się na szczyt rankingu, dlatego poczynając od grudnia - konkurs będzie polegał na topce punktów (!top) i topce czasu spędzonego na serwerze w danym miesiącu (!toptime). Więcej informacji znajdziecie w dziale konkursów.

 

4. Nowy system rang

 

Wiele osób ubolewało nad działaniem rang na serwerze. Naliczanie punktów było niezbyt dobrze wykonywane a dodatkowo mogły pojawić się błędy z usuwaniem rang graczom. Wprowadziliśmy nowy plugin na rangi, więc owe problemy nie powinny już występować

 

5. Naprawa VIP'a i jego nowe zalety

 

Dostaliśmy zgłoszenie od @ Hytry YT, iż VIP w ostatnim czasie nie działał. Został naprawiony i błąd z jego ogólnym działaniem, i problem z domyślnie ustawionym HP na 105 na początku rundy (za pomoc w testowaniu na serwerze dziękuję @ Aspir3). Od teraz posiadając VIP'a, kupując za pomocą metody innej niż SMS otrzymamy 15% zniżki na usługi typu kredyty, monety itp.! Aby jeszcze dodać coś dla osób wspierających - VIP w każdej rundzie otrzyma apteczkę.

 

Pomniejsze naprawy błędów:

 

- nieprawidłowe wyświetlanie kolorów na HUDzie

- brak działania ulepszenia RPG: prędkości

- brak kolorów czatu adminów (u@)

 

Życzymy miłej gry na serwerze! Pozdrawiamy, administracja Surf + RPG.

 

  • Like 4
  • Uwielbiam 3

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

Dlaczego Jesteśmy legendą?

Katujemy.eu to sieć serwerów Counter Strike nieustannie rozwijająca się dla was od 2014 r. Oferujemy w pełni dopracowane i stabilne serwery, odpowiedzialną oraz zorganizowaną administrację, dzięki której nasze serwery, jak i forum cieszy się bardzo dużą renomą. Dysponujemy ogromną ilością wszelakich trybów rozgrywki co pozwala wam wybrać coś dla siebie. Nie czekaj i dołącz do nas, abyśmy wspólnie tworzyli jedną społeczność graczy.

×
×
  • Create New...