Jump to content

Aspir3

Donator

DONATOR

Użytkownik przekazał dotacje 190.00 PLN!

Community Reputation

46 Neutralny

3 Followers

About Aspir3

 • Birthday 11/21/1999

Informacje

 • Gracz
  CSGO
 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

514 profile views
 1. Imię: Kacper Twój nick na serwerze:Aspire Wiek:21 Mutacja głosu:tak Czas spędzony na serwerze (link do GT):https://www.gametracker.com/player/Aspire/91.224.117.170:27015/ Znajomość komend admina [1-10]:9 Dlaczego ty? Prosimy o dłuższą wypowiedz:Jestem osobą kulturalną, opanowaną, mam już znajomość z "adminowaniem", więc wiem co i jak. Serwer jest nowy, więc i graczy będzie dużo, więc chciałbym wspomóc serwer ;) Posiadasz działający mikrofon:Tak Kontakt (GG / Steam):https://steamcommunity.com/profiles/76561199018574724/ Steam ID:STEAM_1:0:529154498 Czy posiadasz konto Prime?:tak Zapoznałeś się z WYMAGANIAMI na admina?:tak
 2. Proponuję dorzucić broń XM1014 do zablokowanych, ponieważ w połączeniu z dodatkowymi obrażeniami i zwiększoną szybkostrzelnością, zadaje obrażenia rzędu 150-280 od strzału. Jest strasznie overpower bronią.
 3. Na tak ogarnięty, kulturalny + GT+ SM+
 4. Twój nick na serwerze: AspireWiek: 20 Mutacja głosu: TakCzas spędzony na serwerze (link do GT):https://www.gametracker.com/player/Aspire/54.38.142.181:30044/Znajomość komend admina [1-10]: 9.5Dlaczego ty? Prosimy o dłuższa wypowiedz: Mam doświadczenie, byłem już adminem na serwerze, wiem co i jak. Popełniłem jeden błąd przez cały okres "adminowania". Wiem, że teraz nie popełnię ponownie błędu. Jestem osobą spokojną, staram się zawsze rozwiązać problem, aby obydwie strony były sprawiedliwie potraktowane. Regulamin znam od podszewki oraz taryfikator kar. Posiadasz działający mikrofon: TakKontakt (GG / Steam):https://steamcommunity.com/profiles/76561199018574724/Steam ID:STEAM_1:0:529154498Zapoznałeś się z WYMAGANIAMI na admina i je spełniasz w 100% : Tak
 5. Aspir3, dokonał/a wpłaty na kwotę 100,00 zł. Dziękujemy za wsparcie naszej sieci! Katujemy.eu - Katuj razem z nami!
 6. +GT +SM +doświadczenie +znam cie od strony admina, i wiem, że byłeś dobrym adminem. Biorąc pod uwagę, że aktualnie nie ma żadnych porządnych adminów jestem jak najbardziej na tak. Powodzenia!
 7. Aspir3, dokonał/a wpłaty na kwotę 20,00 zł. Dziękujemy za wsparcie naszej sieci! Katujemy.eu - Katuj razem z nami!
 8. Aspir3, dokonał/a wpłaty na kwotę 50,00 zł. Dziękujemy za wsparcie naszej sieci! Katujemy.eu - Katuj razem z nami!
 9. Aspir3, dokonał/a wpłaty na kwotę 20,00 zł. Dziękujemy za wsparcie naszej sieci! Katujemy.eu - Katuj razem z nami!
 10. Cześć, jako, że w grudniu będzie większy update surf'a, to mam kilka propozycji do wprowadzenia 1. Proponuję wprowadzić zakaz negeva/auto campy. Dodanie tych broni do VIP'a, a zakaz zwykłym graczom, zachęciłoby więcej graczy do VIP'a. 2.Wprowadzenie do menu "rpg" trzy dodatkowe opcje-mianowicie chodzi mi o coś na zasadzie szansy na utrate broni. Powiedzmy, że kosztowałoby to 200 punktów RPG. Drugą opcją jest szansa na odrodzenie się w danej rundzie. Koszt czegoś takiego mogłoby kosztować również 200 RPG. Szybsze przeładowanie, cena np 25>50>75>100>125. 3. Usunąć konkurs RPG, a wprowadzić konkurs toptime, tzn. osobiście uważam, że konkurs RPG aktualnie jest na zasadzie kto kupi więcej kredytów, jest to w pewien sposób dyskryminujące i zabiega się o P2W. Konkurs toptime zachęciłby graczy do poświęcenia większej ilości czasu, żeby na kolejny sezon otrzymać punkty RPG. 4. Usunięcie zbędnych ulepszeń "rpg". Chodzi mi głównie o takie rzeczy jak: Pamięć broni, ognisty pistolet(tu pojawia się problem scalowania obrażeń z klanu a dmg ognistego pistoletu"), Implus, Medyk, Redukcje od upadku(Fall Damage i tak jest wyłączony. Są to zbędne rzeczy, a gracze i tak nie wbijają tak wysokich poziomów, żeby to ulepszyć, Obrażenia-te z klanu dają wystarczającego boosta. 5. Zmiana wartości RPG: obecnie uważam, że wampiryzm jest broken. 210 kredytów za 10 poziom, a z jednego pocisku gracz leczy sie około 65/80 hp, uważam, że powinien on podrożeć. Taka sama sytuacja jest z dalekim skokiem, jest on bardzo silny a bardzo tani. To by było na tyle z moich propozycji. Może nie każda jest idealna, ale uważam, że fajnie by było to rozpatrzyć i coś z tego wykorzystać. Pozdrawiam Aspire
 11. GT +/- SM +/- Osobiście jestem neutralny-uważam, że jednak jeszcze pograj 4/5 dni, pokaż że Ci zależy i wtedy dałbym Ci szansę.
 12. +/- GT +SM +kultura Zasługujesz na szansę, jestem na tak
 13. A więc jako, że ja byłem Adminem, który zgłosił to do salvatore-przedstawię sytuację jak wyglądała z mojej perspektywy. Gracze-nie wiem ile ale kilku, rozmawiali w tonie dość agresywnym ale nie wykraczającym poza normy, oprócz Zillanikosia, który otrzymał bana za słowa bardzo wulgarne(ode mnie 60 minut-po konsultacji z salvatore dostał 3 dni). Sytuacja się uspokoiła, po czym Midnaj powtarzając trzy-cztery razy słowa prowokujące został zapytany dlaczego prowokuje. W momencie wpisywania przeze mnie komendy na mute, gracz opuścił serwer. Zgłosiłem sprawę do salvatore. Nadmienię tylko, że owy gracz uciekł po raz drugi od bana.
 14. +GT +SM +zachowanie na serwerze -krótki czas gry na serwerze Podsumowując-patrząc na obecną sytuację z administracją zasługujesz na szansę, jestem na tak.
 15. Sytuacja wygląda następująco, chłopak wszedł na serwer nie grając jakoś dużo wcześniej, poruszał się z dużą prędkością, tak że nikt inny nie posiadał takiej prędkości, było to podejrzane, więc utrzymał bana. Po rozmowie z osobą z jego klanu(która się tak nie poruszała, bo miała plugin zepsuty) wiem, że ban był nie słuszny.

Dlaczego Jesteśmy legendą?

Katujemy.eu to sieć serwerów Counter Strike nieustannie rozwijająca się dla was od 2014 r. Oferujemy w pełni dopracowane i stabilne serwery, odpowiedzialną oraz zorganizowaną administrację, dzięki której nasze serwery, jak i forum cieszy się bardzo dużą renomą. Dysponujemy ogromną ilością wszelakich trybów rozgrywki co pozwala wam wybrać coś dla siebie. Nie czekaj i dołącz do nas, abyśmy wspólnie tworzyli jedną społeczność graczy.

×
×
 • Create New...