Skocz do zawartości
Serdecznie witamy na Katujemy.eu - Serwery CS 1.6, CS:GO

Partnerzy

BinaR

Redaktor
 • Zawartość

  162
 • Dotacje

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  2
 • Czas online

  6d 15h 30m 15s

BinaR wygrał w ostatnim dniu Listopad 9

BinaR ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

386 KAT

6 obserwujących

O BinaR

Opiekun Serwera
 • Urodziny 09.01.2005

Informacje

 • Gracz
  CSGO
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Imię
  Miłosz
 • Lokalizacja
  Polska
 • Serwer
  [CSGO] SURF + RPG
 • Zainteresowania
  Wszystko po trochu.

Kontakt

 • Steam
  76561198217901705
 • GG
  0

Ostatnio na profilu byli

934 wyświetleń profilu

Ulubiony serwer

 • Serwer
  ★ SURF + RPG ★
 • Graczy
  1/21
 • Mapa
  surf_dust2_2015_csgo_KAT
 1. ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Ponowne podanie możesz złożyć po upływie 7 dni. Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.EU Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 2. ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.EU Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 3. Witajcie gracze! Nastał już grudzień, więc wypadałoby wspomnieć o zmianach, które zaszły niedawno na serwerze. Zacznijmy od zmian najważniejszych: 1. Zmiany w ulepszeniach RPG Jak dobrze wiecie, w menu można było znaleźć wiele bezużytecznych ulepszeń. Wybraliśmy te, które były najmniej używane i usunęliśmy je z serwera. Są to: ✎ Antidotum ✎ AntyFlesz ✎ Armor+ ✎ Pamięć broni ✎ Medyk ✎ Ognisty pistolet (tutaj czeka jeszcze jego balans, prawdopodobnie to ulepszenie wróci) Dodatkowo podwyższyliśmy cenę Wampiryzmu. Od teraz za każdy kolejny poziom płacić będziemy 35 kredytów. 2. Zablokowanie autokamp Bronie takie jak SCAR-20 i G3SG1 od dawna spotykały się z krytyką graczy, dlatego używanie tych broni zostało wyłączone. 3. Nowa forma konkursu Wyłanianie zwycięzców na podstawie top RPG powodowało oburzenie z powodu lekkiego pay2win. Kupowanie poziomów RPG pomagało w dostaniu się na szczyt rankingu, dlatego poczynając od grudnia - konkurs będzie polegał na topce punktów (!top) i topce czasu spędzonego na serwerze w danym miesiącu (!toptime). Więcej informacji znajdziecie w dziale konkursów. 4. Nowy system rang Wiele osób ubolewało nad działaniem rang na serwerze. Naliczanie punktów było niezbyt dobrze wykonywane a dodatkowo mogły pojawić się błędy z usuwaniem rang graczom. Wprowadziliśmy nowy plugin na rangi, więc owe problemy nie powinny już występować 5. Naprawa VIP'a i jego nowe zalety Dostaliśmy zgłoszenie od @ Hytry YT, iż VIP w ostatnim czasie nie działał. Został naprawiony i błąd z jego ogólnym działaniem, i problem z domyślnie ustawionym HP na 105 na początku rundy (za pomoc w testowaniu na serwerze dziękuję @ Aspir3). Od teraz posiadając VIP'a, kupując za pomocą metody innej niż SMS otrzymamy 15% zniżki na usługi typu kredyty, monety itp.! Aby jeszcze dodać coś dla osób wspierających - VIP w każdej rundzie otrzyma apteczkę. Pomniejsze naprawy błędów: - nieprawidłowe wyświetlanie kolorów na HUDzie - brak działania ulepszenia RPG: prędkości - brak kolorów czatu adminów (u@) Życzymy miłej gry na serwerze! Pozdrawiamy, administracja Surf + RPG.
 4. ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.EU Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 5. Dostaniesz ub, ale w ramach kary pozostawimy ci gaga na tydzień.
 6. ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Ponowne podanie możesz złożyć po upływie 7 dni. Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.EU Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 7. ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.EU Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 8. To, co trzeba nowym adminom tłumaczę w prywatnej wiadomości, to czego mogą nauczyć się sami - uczą się sami. Nie będziemy robić po to oddzielnego tematu.
 9. Konkurs - Grudzień 2019 Witajcie! W dniu 1.12 zresetowane zostały statystyki, rozpoczął się kolejny konkurs na serwerze. W tym miesiącu następuje zmiana zasad. TOP 3 najwyższych leveli RPG zostaje zmieniony na TOP 3 !top oraz TOP rang na TOP czasu na serwerze, zgodnie z pomysłami graczy. -> NAGRODY <- TOP 3 (!top) 1. Miejsce - VIP na 30 dni, 750 kredytów, 20 000 monet 2. Miejsce - VIP na 20 dni, 500 kredytów, 10 000 monet 3. Miejsce - VIP na 10 dni, 250 kredytów, 5 000 monet TOP Czasu na serwerze (!toptime) 1. Miejsce - VIP na 14 dni, 10 000 monet Po odbiór nagród zgłaszamy się pod koniec miesiąca, u mnie w prywatnej wiadomości, bądź na serwerze.
 10. Wyniki z tego miesiąca prezentują się następująco: TOP 3 1. Miejsce - *John* 2. Miejsce - @ Aspir3 3. Miejsce - @ midnaj TOP Rang 1. Miejsce - @ sojka Na odbiór nagród zwycięzcy mają 4 dni.
 11. ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.EU Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 12. Zostajesz przyjęty na okres próbny, podczas którego będziesz starannie sprawdzany pod kątem Twoich działań na serwerze.
 13. Być może pomoc by się przydała, lecz w tym przypadku jestem na nie. - pierwszy raz widzę Cię na forum, posiadasz bardzo krótki staż; - o Twoim stylu pisania nic nie wiemy, ponieważ przed złożeniem podania nie zaprezentowałeś jakiejkolwiek pracy; +/- wchodząc na Twój profil zauważyłem, że co nieco wypowiadasz się nt. serwera, na którym grasz, czyli znikoma aktywność, ale jakaś jest; +/- samo podanie mocno nie przykuło mojej uwagi. O samym wieku nie będę się rozpisywał, wiek nie świadczy o "jakości" kandydata. Proponowałbym złożyć podanie, kiedy lepiej zapoznasz się z innymi użytkownikami.
×
×
 • Utwórz nowe...