Jump to content

 Zaakceptowana Propozycje na grudzień

Recommended Posts

Cześć, jako, że w grudniu będzie większy update surf'a, to mam kilka propozycji do wprowadzenia 
1. Proponuję wprowadzić zakaz negeva/auto campy. Dodanie tych broni do VIP'a, a zakaz zwykłym graczom, zachęciłoby więcej graczy do VIP'a.
2.Wprowadzenie do menu "rpg" trzy dodatkowe opcje-mianowicie chodzi mi o coś na zasadzie szansy na utrate broni. Powiedzmy, że kosztowałoby to 200 punktów RPG. Drugą opcją jest szansa na odrodzenie się w danej rundzie. Koszt czegoś takiego mogłoby kosztować również 200 RPG. Szybsze przeładowanie, cena np 25>50>75>100>125.
3. Usunąć konkurs RPG, a wprowadzić konkurs toptime, tzn. osobiście uważam, że konkurs RPG aktualnie jest na zasadzie kto kupi więcej kredytów, jest to w pewien sposób dyskryminujące i zabiega się o P2W. Konkurs toptime zachęciłby graczy do poświęcenia większej ilości czasu, żeby na kolejny sezon otrzymać punkty RPG. 
4. Usunięcie zbędnych ulepszeń "rpg". Chodzi mi głównie o takie rzeczy jak: Pamięć broni, ognisty pistolet(tu pojawia się problem scalowania obrażeń z klanu a dmg ognistego pistoletu"), Implus, Medyk, Redukcje od upadku(Fall Damage i tak jest wyłączony. Są to zbędne rzeczy, a gracze i tak nie wbijają tak wysokich poziomów, żeby to ulepszyć, Obrażenia-te z klanu dają wystarczającego boosta. 
5. Zmiana wartości RPG: obecnie uważam, że wampiryzm jest broken. 210 kredytów za 10 poziom, a z jednego pocisku gracz leczy sie około 65/80 hp, uważam, że powinien on podrożeć. Taka sama sytuacja jest z dalekim skokiem, jest on bardzo silny a bardzo tani. 
To by było na tyle z moich propozycji. Może nie każda jest idealna, ale uważam, że fajnie by było to rozpatrzyć i coś z tego wykorzystać. Pozdrawiam Aspire 

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj, z góry dzięki za pomysły. Postaram odnieść się do Twoich propozycji.

 

1. O blokadzie ww. broni chwilę dyskutowaliśmy. G3SG1 i SCAR-20 zostaną zablokowane dla każdego gracza, niezależnie czy posiada on VIP'a (autosnajperek znajdujących się na mapie również nie będzie można używać). Negev pozostanie bronią bez zmian. Zawężenie ich użytkowania do grona osób wspierającego finansowo serwer nie przyniesie oczekiwanych rezultatów. Możemy pokusić się o inne przywileje, lecz o tym pod koniec listopada.

 

2. Te funkcje odpadają.

 

3. Sam o tym myślałem, widzę, że gracze się z tym zgadzają. Na grudzień przygotuję konkurs toptime + top rang.

 

4. Najmniej potrzebne (a wręcz niepotrzebne) funkcje zostaną wyłączone. Sprawdzę, które nie mają większego sensu i wpływu na rozgrywkę.

 

5. Tutaj również bez zmian się nie obędzie. Zostaną zbalansowane te, jak inne ulepszenia na serwerze. Ponownie większej ilości informacji dowiecie się przed rozpoczęciem sezonu grudniowego.

 

Dodatkowo, @ kazi_59, sprawdzę działanie ognistego pistoletu, jeżeli będzie na tyle mocny jak mówisz, to zostanie on wyłączony/zmieniony.

 

  • Thanks 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

Dlaczego Jesteśmy legendą?

Katujemy.eu to sieć serwerów Counter Strike nieustannie rozwijająca się dla was od 2014 r. Oferujemy w pełni dopracowane i stabilne serwery, odpowiedzialną oraz zorganizowaną administrację, dzięki której nasze serwery, jak i forum cieszy się bardzo dużą renomą. Dysponujemy ogromną ilością wszelakich trybów rozgrywki co pozwala wam wybrać coś dla siebie. Nie czekaj i dołącz do nas, abyśmy wspólnie tworzyli jedną społeczność graczy.

×
×
  • Create New...