Jump to content

 Odrzucone Podanie na admina

Recommended Posts

Twój nick na serwerze:Kazi59
Wiek:16
Mutacja głosu:Jest 
Czas spędzony na serwerze (link do GT):https://www.gametracker.com/player/Kazi59/54.38.142.181:30044/ (myślałem,że serwer upadł)
Znajomość komend admina [1-10]:4-5
Dlaczego ty? Prosimy o dłuższa wypowiedz: Dlatego,że jest mało adminów i chciałbym pomóc w ogarnięciu serwera,jest dużo osób,które łamią regulamin a były one w administracji i dlatego,że mam chęć pomóc adminom w utrzymywaniu porządku,byłem kiedyś już tu adminem i wiem co i jak.
Posiadasz działający mikrofon:Tak
Kontakt (GG / Steam):https://steamcommunity.com/profiles/76561198833895977/
Steam ID:STEAM_1:1:436815124
Zapoznałeś się z WYMAGANIAMI na admina i je spełniasz w 100%:Tak

Share this post


Link to post
Share on other sites

+ wiek

+/- SM

- Jak @ CHerbatniKwspomniał - nie spełniasz wszystkich wymagań, co świadczy o tym, że albo boisz się przyznać, albo nie czytasz uważnie.

- GT, grasz od 4 dni. Fakt - potrafisz zagrać nawet +/- 500 min, ale to nie zmienia faktu, że nie mamy pewności, że nagle ci się nie znudzi i nie będziesz pojawiał się w ogóle

 

Aktualnie jestem na nie. Sorki, ale dla mnie osoba, która gra na serwerze od 4 dni po przerwie nie ma szans na admina - to jest moje uznanie.

Pograj trochę, udowodnij, że serwer faktycznie ci się nie znudzi, daj się poznać graczom, uzupełnij posty i godziny na forum, a wtedy będę na tak. 

Poza tym, z tego co wiem, to nadal jest otwarta Szybka rekrutacja. Spróbuj tam złożyć podanie, może ci się uda.

Powodzenia.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

Dlaczego Jesteśmy legendą?

Katujemy.eu to sieć serwerów Counter Strike nieustannie rozwijająca się dla was od 2014 r. Oferujemy w pełni dopracowane i stabilne serwery, odpowiedzialną oraz zorganizowaną administrację, dzięki której nasze serwery, jak i forum cieszy się bardzo dużą renomą. Dysponujemy ogromną ilością wszelakich trybów rozgrywki co pozwala wam wybrać coś dla siebie. Nie czekaj i dołącz do nas, abyśmy wspólnie tworzyli jedną społeczność graczy.

×
×
  • Create New...