Jump to content
Serwery Counter-Strike 2 ×
Kirysek

Podanie Kirysek

Recommended Posts

Nick: Kirysek
Imię: Tymoteusz
Staż na serwerze: Tydzień
Doświadczenie: 5 lat
Znajomość AMX [0/8]: 5
Czy byłeś / byłaś już adminem?: Tak, był to server FFA.
Dlaczego Ty?: Myślę że dodatkowa osoba do pilnowania porządku zawsze się przyda a na serverze dość często panuje chaos. Najczęściej dzieci które nie spełniają wymagań lub osoby bez mikrofon pchają się do CT lub ktoś kogoś po prostu obraża. Bardzo fajnie mi się tutaj gra więc utrzymywanie porządku będzie przyjemnością.
Posiadasz mikrofon?: Tak
Kontakt:Steam,gg,skype
STEAM: http://steamcommunity.com/id/Kirysek
Akceptujesz regulamin admina?: Tak
Akceptujesz regulamin serwera?: Tak

• Like 1

Spróbuje się wypowiedzieć obiektywnie wypowiedzieć, mimo że Kirysek to mój najlepszy znajomy z JailBreaka. Moim zdaniem nadaje się na admina. Przedstawie plusy i minusy mojej oceny.

+ Ogarnięty

+ Spełnia warunki

+ Da się z nim pogadać na wszystkie tematy

+ Przestrzega zasad

- Czasem daje ponieść się emocjom, co wpływa na jego komunikacje z najmłodszymi graczami

Jak na moje , można mu dać szanse. Masz moje TAK.

Ja także neutral.

Nie grasz w ct, bynajmniej jak ja gram na jailu to ciebie nie ma w ct nigdy.

Dlaczego Ty?: Myślę że dodatkowa osoba do pilnowania porządku zawsze się przyda a na serverze dość często panuje chaos. Najczęściej dzieci które nie spełniają wymagań lub osoby bez mikrofon pchają się do CT lub ktoś kogoś po prostu obraża. Bardzo fajnie mi się tutaj gra więc utrzymywanie porządku będzie przyjemnością.

Dzieci ? Ty też przecież jesteś dziecko.

Co do utrzymywania porządku to ja chętnie będę miał cię na oku gdy już dostaniesz tego admina.

Wiadomość wygenerowana automatycznie.

Ten temat został zamknięty przez Moderatora.

Powód: Podanie Przyjęte

Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post a moderator rozpatrzy go ponownie.

Katujemy.eu - Katuj razem z nami!

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.