Jump to content

Nowe
Serwery

Chcesz dołączyć do nas ze swoimi serwerami? Zgłoś się do Właściciela forum!

Napisz!

Rekrutacja
Trwa

Rekrutacja na Opiekunów serwera Trwa! Nie czekaj i złóż podanie już teraz!

Zobacz temat

 

 

 

 

 

 

 

 

Play

User

Reputacja

4

 • Posts

  754
 • Joined

 • Days Won

  19
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Last visited

Play last won the day on August 20 2015

Play had the most liked content!

Informations

 • Gender
  Mężczyzna
 • Location
  Radom
 • Interest
  Programowanie, Dziewczyny, Samochody, Muzyka

Contact

Recent Profile Visitors

3,931 profile views

Play's Achievements

Newbie

Newbie (1/20)

4

Reputation

 1. Play

  Skarga.

  Dobra już wyluzuj, może tobie o to chodzi ale im o degrada mnie także jak postanowiłem tak postanowiłem, proszę głosować. Ja nie mam powodów do zmiany, traktuje tak jak na to zasługują. Mówię po raz x że nie gram w cs'a a wchodzę banować jak mnie o to poproszą także wy widzicie wszędzie play zły, jakoś nikomu to miesiąc temu nikomu to nie przeszkadzło, tylko teraz jakieś dziecko uważa że może wszystko. Ja naprawdę na każdego znajdę powód do degradacji, Mr_Danio - wiecznie internetu nie ma a posty pisze na innej sieci. Martini - kiedy nie wejde na steam i nie zobacze to martini teraz gra w global offensive czy jak to sie tam nazywa.... Goblani Moderatorzy - wakacje mają przez 3 miesiace o ub team już nie wspomnę i całej reszcie chociażby "Tomka", który poszedł na inną sieć jako opiekun u nas i sobie podania na admina składa na jailbreaku a mi co dziennie męczy dupę żebym zrobił mu zombie moda w html.... Każdemu ale to każdemu zdarzyło się napisać coś niecenzuralnego na say w cs, czy by to był admin czy zwykły gracz no i co mam graczy banować permanentnie ? adminom ma uprawnienia zabierać i banować bo napisał na say "kur**", "ja pier*** ale lagi" ? Ja tu was nie zamierzam uczyć kultury i nie obchodzi mnie co sobie o mnie myślicie, jeżeli wyjdzie w ankiecie żebym odszedł to ja to zrobię.... Ja nikomu dupy nie lizałem żeby dostać tą rangę i nikomu dupy nie lize w przeciwieństwie co do niektórych, tyle w tym temacie. PS. Ja głęboko wierzę że jak odejdę to "szybki, kajman, retcak, misscutie" się dobrze zajmą serwerami.
 2. Play

  Skarga.

  Dodałem ankiete, potrwa do 24.08.2015 także spieszcie się. Jeżeli wyjdzie więcej głosów na "TAK", odejdę.
 3. Play

  CS

  Formata zrób i będzie po kłopocie :}
 4. Play

  Skarga.

  Jak uważasz że ja się dowartościowuje warnami no to współczuje twemu żałosnemu życiu..... Karze ludzi tak jak na to zasługują, bany wyciągnięte z sprzed dwóch miesięcy i tam jeden bodajże z 1 miesiąca jest. Wchodzę na serwer jak wołają bo w cs'a nie gram od ponad pół roku. Durga sprawa ja was kultury nie będę uczył, jak ja mam za takie coś degrada dostać to ja chętnie posiedzę 24h przy logach i wyciągnę na każdego adnmina powód do degradacji. Naprawdę jesteście żałośni i jak uważacie że zachowuję się jak dziecko proszę bardzo, szkoda że już nim nie jestem ;)
 5. Play

  Skarga.

  hahaha, ale to smutne ojc... Chusteczki przynieść ? PS. nikomu nie muszę się pucować w przeciwieństwie do ciebie ^^
 6. Głowa cie boli ? więcej tego nie miałeś ? może ja ci z uploaduje moją muzykę i weź pobieraj.... Jeszcze to wgrac na serwer 150mb haha :hi:
 7. Play

  nick

  Orange ? hahha xD Charmander Fajne avatary są :D
 8. Play

  nick

  ahahahahahahahahahahahah!!!! DobrePiwo?!
 9. Play

  windows 10

  Wiadomość wygenerowana automatycznie. Ten temat został zamknięty przez Moderatora. Powód: Wyjasnione Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post a moderator rozpatrzy go ponownie. Katujemy.eu - Katuj razem z nami!
 10. Play

  win 10

  Sterowniki >? :o Możesz ten realtek odpalić, odłącz jacka od mikrofonu i podłącz i ustaw na mikrofon jeżeli nie będzie działać to sprawdź na innym sprzęcie czy on wgl. działa.
 11. Eh, pomyliło mi się nie tego użytkownika co trzeba otworzyłem. Warn zdjęty.
 12. Tomek załamujesz mnie i każdy twój temat / post to zła mina na mej twarzy.... Jaki zombi mod ? lecz sie ! Wyobraźnia nie liczy się z liczbą graczy na serwerze. Update na kompie naszykowany, tylko czekam na dudusia, no ale nie możemy się zgrać. Jeżeli zombiemod jest dobrze grywalny mod to ty jesteś mega pierdo*** co dziennie to samo mi na steam piszesz i ty denerwujesz ucho po prostu szału dostaję jak ty piszesz do mnie!
 13. Wiadomość wygenerowana automatycznie. Ten temat został zamknięty przez Moderatora. Powód: Podanie Przyjete Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post a moderator rozpatrzy go ponownie. Katujemy.eu - Katuj razem z nami!
 14. No cóż, ja tez muszę być na tak bo degrada dostane ;( - Wiek, - Imiennik, - 0 Ogaru, - te interpunkcje, ble ble bla bla. - cham bez zasad
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.