Jump to content
Real Photos 2023 ×
Wielkie serce Katujemy ❤ ×
Kakao

Banowanie za nadmierną Kampe na kosie?

Recommended Posts

Witam, piszę temat w sprawie nadmiernej kampy na kosie. Denerwujące to jest , a nowych graczy serwera odstrasza.. Co wolno to wolno.., to jest Bf2 , tu się gra a nie kampi , można posiedzieć na kosie pinując paki lub omijając wroga, w wyjątkowych sytuacjach, a nie cały czas.. Za nadmierną kampe powinien być ban 5 min upominający, nie pomoże to więcej.. Byłem dzisiaj świadkiem takiej sytuacji, koleś został sam i zamiast po pake lecieć to siedzi na nożu i czeka aż ktoś przyjdzie.., po chwili Admin to samo robi, no ludzie.. Takie rzeczy to na FFA.. I nie piszcie :" Nie płacz od tego jest odznaka", bo odznaka jest po to żeby być nie widzialnym, a nie po to żeby kampić, To jest BF2, jak ktoś chce kampić to zapraszam na FFA ;) Pozdro Elo 600.

Link to comment
Share on other sites

Jeśli ktoś robi to zgodnie z regulaminem: http://katujemy.eu/index.php?/topic/1498-regulamin-serwera-bf2/ to jak najbardziej może. Po to jest ta odznaka, na tym polega mod bf2. Na mapach typu de_ CT ma prawo kampić na bs'ach / obok nich / obok paki a TT przy podłożonej już pace, a na mapach typu cs_  TT może kampić przy hostach / obok nich a CT w takiej sytuacji stara się wykonywać cele. Jeśli ktoś nie wykonuje celi to jest upominiany, kickany. 

Link to comment
Share on other sites

O tym mówie, dzisiaj np. koleś został sam , zamiast iść po Pake to siedzi na kosie i czeka aż do niego przyjdą, pisze Adminowi a on nic, zero reakcji..

Może adminów nie było? Lub koleś miał sporo czasu?

W każdym bądź razie 'skarga' bezsensowna... Nawet żadnych dowodów nam nie przedstawiłeś, więc nie wiem jak dokładnie było bo zapewne sobie trochę to ukolorowałeś. 

Kampić można w CT na mapach de_ pilnując bs'a, a jako TT na mapach cs_ pilnując hostów. Chyba logiczne? ;) 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.