Skocz do zawartości
Serdecznie witamy na Katujemy.eu - Serwery CS 1.6, CS:GO

STARY STYL ŻEGNAMY, WITAMY NOWY!

Zapoznaj się z możliwościami nowego

Zobacz temat

TRWA KONKURS TOP3# MAJ

Zapraszamy wszystkich do udziału!

Zobacz temat

FACEBOOK KATUJEMY!

Zapraszamy wszystkich do polubienia naszego fanpage!

Zobacz temat

FILM PROMUJĄCY SIEĆ

Zapraszamy do obejrzenia filmu promującego naszą sieć!

Zobacz temat

Partnerzy

Kakao

Użytkownik

Reputacja

4 Neutralny
  1. Niestety jestem zmuszony odejść z sieci z 2 powodów. 1. Ten przede wszystkim nie mam gdzie grać, chciałbym zagrać na dobrym bf2 , niestety na tym plagą stali się kamperzy na kosie, admini banowac powinni za takie cos ... Wymagania na odznaki powinny byc wieksze, duzo wieksze, wtedy najlepsze odznaki mieli by tylko nieliczni i nie byloby takiej plagi kamperow, gracz z najlepsza odznaka shotguna powinien być bardziej widoczny, bo tak jak jest to przesada ,kolejna sprawa za dużo hp 160 to przesada, max 130-140, mógłbym ta jeszcze dlugo wymieniać, po prostu nie leży mi serwer i szukam takiego który mniej wiecej tak bedzie wygladal. Ew. Jakieś Ffa lub tp ale zostaly wycofane z sieci wiec nie widze miejsca dla siebie. 2. Drugą sprawą ale tą mniej ważną jest dzieciństwo i bezkarność Playa, wszyscy wiedzą jakie plebiscyty ostatnio odwala, niestety jest bezkarny, nikt mu nic z tym nie robi i jego dziecinada pozwala mu wierzyć ze to jest słuszne zachowanie, i nie pisz że tylko mi to nie odpowiada bo sporo osob odchodzi razem ze mną, tak jak ci tłumaczyłem ale nie rozumiałeś "takim zachowaniem nie utrzymasz graczy" Czasem wpadne na bf2 ale tylko czasem by spotkac znajomych. Także powodzonka wszystkim a tobie play Wiecej ogaru ;)
  2. Play chyba dalej nic nie zrozumialeś, to juz kolejna taka skarga, bardzo mi się podoba twoja praca na forum , widzę że znasz się na FTP i ładnie ogarniasz amxx, robisz dużo dla sieci, ale dawaniem za nic permów graczy nie utrzymacie, taka prawda. Takim zachowaniem traci się graczy bo admin za wyzwiska powinien dać bana na bliżej określony czas , a nie kontratakować i wlepiać perma. Żeby nie było mowie to dla dobra sieci, nic osobistego ;)
  3. Zapewne dla wielu graczy denerwujące jest że zabierzemy komuś dużo hp, a ktoś nam tą osobe poprostu "dobije", dlatego proponuje wgrać tzw. Asysty, gdy zabierzemy komuś ileś hp(proponuje ustawić cvary na 80hp) a nasz gracz zabije tego przeciwnika, to oboje mają zaliczony frag. Tutaj link do stronki: http://amxx.pl/topic/48552-asysta-przy-zabiciu/ ps. wiem wiem, asysty czasem się bugują, ale tylko czasem. Proszę o wypowiadanie się tylko graczy z Bf2 ;)
  4. Noname nie wiem czy do ciebie w domu mówią Przydupas, ale jeśli tak jest to bardzo mi przykro.. Widzę że nie da się z tobą porozumieć więc spróbuje ci to inaczej wyjaśnić , Mamy mape de_ , o co w niej chodzi? o to żeby plantować/ rozbrajać pake, Brawo. Teraz mapa cs_ hmm wydaje mi się że na tego typu mapach ratuje się zakladników (tzw. hosty gdybyś nie wiedział), a teraz mamy mape typu awp_ , jak myślisz jaki jest cel tej mapy?, Brawo wygrałeś pisiont groszy, jak sama nazwa mówi celem tej mapy jest granie AWP i żadna kose tego nie zmieni. To tak jakbyś na mapie de_ próbował ratować hosty. Tyle na temat.
  5. Dokładnie Płacz off. Ban słuszny, człowieku sama nazwa mapy ci mówi awp_ (gdybyś nie wiedział co to oznacza powiem ci, To oznacza żeby na tej mapie GRAĆ AWP! ..) nie wiem co sobie ubzdurałeś ale demo na indii nigdy nie pisze o celach, tylko co najwyżej żeby grać awp. 3/4 serwera przeklina granie kosą na indii, więc pomyśl sam. Jedyne co się mogę z tobą zgodzić to zmiany mapy, że skoro została wybrana to powinna być grana. Ja np. bardzo lubie AWP i z chęcią gram na Indii, ale czar pryska gdy wchodzi m.in. taki Noname i gra kosą.. mogę się założyć że gdyby nie twoja kosa to dolna tabela wita , tyle ode mnie . Pzdr. dla kumatych ;)
  6. Równie dobrze można na to patrzeć odwrotnie, nie każdy lubi zm, a ja bym z chęcią zagrał na TP only ESL map.
  7. Jestem na tak , zgłaszasz cziterow wiec znasz się na rzeczy, a zapotrzebowanie jest , na sieci powinno być co najmniej 5 ubt żeby cały czas ktoś był dostępny , Tak.
×
×
  • Utwórz nowe...