Skocz do zawartości
Serdecznie witamy na Katujemy.eu - Serwery CS 1.6, CS:GO

STARY STYL ŻEGNAMY, WITAMY NOWY!

Zapoznaj się z możliwościami nowego

Zobacz temat

TRWA KONKURS TOP3# SIERPIEŃ

Zapraszamy wszystkich do udziału!

Zobacz temat

FACEBOOK KATUJEMY!

Zapraszamy wszystkich do polubienia naszego fanpage!

Zobacz temat

FILM PROMUJĄCY SIEĆ

Zapraszamy do obejrzenia filmu promującego naszą sieć!

Zobacz temat

Partnerzy

~Tazor~

Dzień Dobry :D

Polecane posty

Siemanko, coś więcej o sobie? 

• Uwielbiam 1

Siemano

• Uwielbiam 1

Mam na imię Mateusz.Mam 16 lat po mutacji oraz mieszkam w małej wsi ,która znajduję się w Województwie Mazowieckim,czyli Baczki.Aktualnie uczęszczam do 8 klasy Szkoły Podstawowej.Moje zainteresowania to:Sport,Muzyka oraz gry,te zainteresowania staram się poszerzać w miarę moich możliwości.Jestem osobą miłą oraz kulturalną nie chcę wdawać się w kłótnie ,zawsze staje po stronie tego co mówi prawdę.W kontaktach z ludźmi staram się,  być spokojnym i zrównoważonym. Próbuje izolować się od ludzi toksycznych, mogących mieć zły wpływ na moją osobę, natomiast z ludźmi uprzejmymi i przyjaznymi staram się spędzać jak najwięcej czasu i być takim samym w stosunku do nich.POZDRAWIAM :D 

• Like 1

:witaj:

• Uwielbiam 1

7 minut temu, ~Tazor~ napisał:

Mam na imię Mateusz.Mam 16 lat po mutacji oraz mieszkam w małej wsi ,która znajduję się w Województwie Mazowieckim,czyli Baczki.Aktualnie uczęszczam do 8 klasy Szkoły Podstawowej.Moje zainteresowania to:Sport,Muzyka oraz gry,te zainteresowania staram się poszerzać w miarę moich możliwości.Jestem osobą miłą oraz kulturalną nie chcę wdawać się w kłótnie ,zawsze staje po stronie tego co mówi prawdę.W kontaktach z ludźmi staram się,  być spokojnym i zrównoważonym. Próbuje izolować się od ludzi toksycznych, mogących mieć zły wpływ na moją osobę, natomiast z ludźmi uprzejmymi i przyjaznymi staram się spędzać jak najwięcej czasu i być takim samym w stosunku do nich.POZDRAWIAM :D 

Ps. Użyj opcji "edytuj" w swoim poście.

Cześć!:default_wink:

• Like 1
  • Uwielbiam 1

Witaj na Katach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Utwórz nowe...