Jump to content

Nowe
Serwery

Chcesz dołączyć do nas ze swoimi serwerami? Zgłoś się do Właściciela forum!

Napisz!

Rekrutacja
Trwa

Rekrutacja na Opiekunów serwera Trwa! Nie czekaj i złóż podanie już teraz!

Zobacz temat

"modek"

ola7258
 Share

Recommended Posts

Nick oskarżonego: @ mayor

Opis sytuacji: Warny za "aktywność" - mój laptop nawet nie wiem kiedy ostatnio był wyłączony a w regulaminie forum nie ma nigdzie mowy o tym, że nie mogę mieć automatycznego odświeżania stron jeżeli jestem przy kompie, których z resztą mam kilkanaście otwartych każdego dnia. 

Powód: 

Dowody: osoby które mają wymaganą range zobaczą ostrzeżenia u mnie na profilu. 

Co do twojej skargi pragnę się wypowiedzieć bo również i ja zauważyłem, że boostujesz godziny na forum, a jest to zabronione i dobrze o tym wiedziałaś. Co do regulaminu chyba zbytnio go nie znasz.

Aplikacje i wtyczki :

Zakazuje się zostawiania konta online bez aktywnośći na forum z AUTO REFRESH w celu nabicia statystyk.

Więc krótko mówiąc warn prawidłowy za nieprzestrzeganie regulaminu.

• Like 1

A co jeżeli korzystam z laptopa będąc w pracy? Nie mogę mieć wtedy włączonego forum? Skąd wie kiedy faktycznie jestem aktywna a kiedy nie? Bo nie zawsze mam forum otwarte przez całą noc jak chociażby dzisiaj? Wczorajszy warn o godzinie 19 z groszem gdzie grałam w GO.. to nie mogę być wtedy też na forum? Rozumiem, że jedno wyklucza drugie xd

I kolejna sprawa. Dlaczego informacje o warnach nie pokazują się w powiadomieniach? Dostając je od Dudnesa było takie powiadomienie a w tym przypadku nie. Gdybym wiedziała, że je dostałam to już wczoraj bym się od niego odwołała.. a nie dzisiaj patrząc w maile o co chodzi.

@ ola7258 ekhm ekhm ekhm wiesz co ci powiem? Kto ci ostatnio często odwiedzał profil? ;ppp Moja osoba ;pp Były momenty gdzie w ciągu 5 minut odwiedziłem Twój profil 10 razy i za każdym razem w AKTUALNIE to miałaś, że przeglądasz stronę główną :DDD Więc kogo próbujesz oszukać w tym momencie? Nie baw się w @ Skiper`a teraz ;ppp Ostanio przez kilka dni ja nie sypiam w nocy i zaglądam na forum, przejże jakiś temat no i oczywiście potem sprawdzę na samym dole kto jest online, widzę Ciebie, przez kilka nocy forum ciągle miałaś otwarte, rozumiem jakbyś w dzień to robiła wtedy ryzyko jest mniejsze ;pp A tak to zawaliłaś sprawę ;pp I za każdym razem jak jesteś w pracy patrzysz się na stronę główną? :DDDD Kisne... XDD

• Haha 1
  • Sad 1

A gdzie mam patrzeć skoro nic tu się nie dzieje? xd mam przeglądać tematy z muzyką? :p wczorajszy Twój status do mnie też widziałam chwilę po tym jak to napisałeś xd także chyba jednak o czymś to świadczy ;x jedyne co tu przeglądam to pytania na dziś, ewentualnie nietypowe święto i tyle xd to gdzie mam się niby szlajać po tym forum? :d 

Owszem. Nie mówię, że je zamykam za każdym razem ponieważ czasami przeglądając coś po prostu zamykam klapę laptopa nie sprawdzając jakie zakładki mam otwarte. Do tego się przyznaję ale wczoraj to chyba kolega przegiął pałę xd grałam w csa i w grze był także marini, pablo oraz dudnes więc chyba jednak byłam dostępna na forum jak i w GO ;p

Ale dobra jest. Niech ma ten pziduś satysfakcję z tego :) @ Skiper @ czak zamknij temat i dej mnie już to +1 za obrazę xd 

• Haha 5

• Global Moderator

Temat zablokowany na życzenie, niech to ktoś z czerwonych ogarnie

Ze swojej strony - guwnoburza o nabijanie godzin, jakby nie wiem co te statystki dawały... złote gacie? :/

@ Dudnes @ `happy

• Like 3
  • Haha 1
  • I love 1

Wycinek z regulaminu forum.

1199235097_nabijaniegodzin.thumb.png.5ba367f97adaca6e7a93ef6721e1140b.png

Skoro jesteś obserwowana przeze mnie oraz @ Dudnes od godziny 1/2 do 4, a na twoim profilu nie zmienia się status "Przegląda stronę główną" to coś tu musi być nie tak. Wyobraź sobie koleżanko, że ja tylko zauważyłem owe zachowanie i przyznałem ci warna na prośbę osoby trzeciej abyś wiedziała, że tak nie można robić. 

Wtyczka, która zlicza nasz czas online na forum jest tak zrobiona, że liczy tylko i wyłącznie, gdy jesteśmy aktywni. W momencie, gdzie zostawimy stroną główną online na załóżmy 20min bez żadnego ruchu naliczy nam około 2min. Każdy może przetestować to na własną rękę więc nie pisz, że zostawiasz laptopa włączonego z forum i dlatego nabiło Ci tyle czasu. Masz ustawione cykliczne odświeżanie strony za pomocą wtyczki do przeglądarki. Druga sprawa wyżej już wyjaśniona w regulaminie jest jasno napisane;

Aplikacje i wtyczki :

Zakazuje się zostawiania konta online bez aktywnośći na forum z AUTO REFRESH w celu nabicia statystyk.

Mało tego, w zeszłym tygodniu dokładnie czwartek posiadałaś prawie 43 dni online na forum dostałaś ostrzeżenie od @ mayor za nabijanie statystyk i cofnąłem Ci czas do 37dni i kilku godzin. Wczoraj po upływie 7 dni posiadałaś już prawie 43 dni online na forum więc w 7 dni nabijałaś prawie 6 dni online. Twierdzisz, że przez prawie 24h na dzień korzystałaś z forum? Dalej chyba nie muszę wyjaśniać i jeszcze raz podkreślę dla innych, jeżeli zostawimy forum online czas spędzony nie będzie nabijany, musimy być aktywni aby czas był zliczany. Warn oczywiście słuszny + dodaje kolejny za obrazę w temacie. 

• Thanks 3
  • Sad 1

• 2 months later...
  • Owner

●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●●

archiwum.png

Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.EU

Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom. 

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.