Skocz do zawartości
Serdecznie witamy na Katujemy.eu - Serwery CS 1.6, CS:GO

STARY STYL ŻEGNAMY, WITAMY NOWY!

Zapoznaj się z możliwościami nowego

Zobacz temat

TRWA KONKURS TOP3# CZERWIEC

Zapraszamy wszystkich do udziału!

Zobacz temat

FACEBOOK KATUJEMY!

Zapraszamy wszystkich do polubienia naszego fanpage!

Zobacz temat

FILM PROMUJĄCY SIEĆ

Zapraszamy do obejrzenia filmu promującego naszą sieć!

Zobacz temat

Partnerzy

Zaloguj się, aby obserwować  
DING DONG

Banik

Polecane posty

Padła w stronę @ `happy

Ban zostaje bez żadnej dyskusji. Twoja kultura osobista to jakiś żart. Człowiek chce z Tobą normalnie porozmawiać to zachowujesz się jak przysłowiowe "bydło".

@ Gosia ?! @ Zawiszak? u was na serwerze też dochodzi do takich zachowań ze strony tego Admina?

By happy.,

'<12:592> "TPS": japierdole <12:594> "TPS": smiechu warte <12:595> "TPS": haha <12:598> "TPS": czosnki jebane'

No więc skoro odblokowałeś, napiszę to co na czatboxie. Gdy wszedłeś do nas na kanał gdzie siedziałem z  @ ᶠᶸᶜᵏᵧₒᵤ pierwsze co to przeklinałeś, a następnie coś tam wyzywałeś (tylko nie pisz że nie znam się na żartach czy coś w tym stylu). To co napisałem to tylko i wyłącznie powód tego że siedzimy na kanale sobie jest wszystko okej, a zaraz pakiety jak ddosik ;p. Co sobie miałem pomyśleć? 

A i zapomniałem dodać myślę że @ Gosia ?! i @ Zawiszak? Ci potwierdzą że codziennie kogoś wyzywam normalka XD

3 minuty temu, TPS napisał:

No więc skoro odblokowałeś, napiszę to co na czatboxie. Gdy wszedłeś do nas na kanał gdzie siedziałem z  @ ᶠᶸᶜᵏᵧₒᵤ pierwsze co to przeklinałeś, a następnie coś tam wyzywałeś (tylko nie pisz że nie znam się na żartach czy coś w tym stylu). To co napisałem to tylko i wyłącznie powód tego że siedzimy na kanale sobie jest wszystko okej, a zaraz pakiety jak ddosik ;p. Co sobie miałem pomyśleć? 

A i zapomniałem dodać myślę że @ Gosia ?! i @ Zawiszak? Ci potwierdzą że codziennie kogoś wyzywam normalka XD

Słuchaj @ mayor poszedł do was gdyż siedzieliście na 'oczekuję admina' i pytał się o co chodzi i jakie rangi chcecie więc wbiłem do was bo było was dwóch pytam was jakie rangi napisałeś mi na pw dodałem Ci rangi i poszedłem na swój kanal a @ mayor wraz ze mną gdzie zaraz dostaje na 'priv' jakąś wiadomość. W ogóle pomyśl trochę po co miał by ktoś Cię ddosować? jak masz taki internet to Ci pakiet rośnie a to nie powód żeby od razu się do nas spruwać gdzie zrobiliśmy co do nas należy dostałeś rangi i tyle na tym się skończyło poza tym siedziałeś na kanale 'oczekuję na admina' a nie na normalnym.

Skoro wyzywasz kogoś codziennie to powodzenia, tutaj takiego czegoś nie będzie na forum ani ts :) 

@ `happy w ogóle nie wyczułeś sarkazmu? Weź meliske sobie zrób czy coś tego.

Po pierwsze nie siedzieliśmy na żadnym 'oczekuję admina' więc jeżeli łaskawie możesz to nie kłam tutaj ludziom :). Był to kanał pogaduchy z administracją, a nie jakieś centrum pomocy. Po drugie, to ja pierwszy się zapytałem czy dasz mi rangi i napisałem Ci je na pw, a nie jak ty mówisz że taki wzorowy administrator wchodzisz i pytasz jakie rangi chce, w cale tak nie było @ mayor też nie zapytał, tylko JA. Brak słów 

By happy.,

<12:56:24> *** Rozmawiasz teraz na kanale: "⇒ Rozmowy z Administracją" A to Ci dziwne, 4min przed obrazą + dostałeś pierw rangę Admin oraz Użytkownik i zapytałem czy jeszcze coś i napisałeś na PW jakie rangi chcesz. DDosa żadnego nie było dzwoń do dostawcy może Ci powie i wytłumaczy co to DDos po DDosie net Ci leci a nie pakiet skacze do 0.11% XD

@ TPS Jeśli kogoś obrażasz, to liczysz się z konsekwencjami, żaden z administratorów nie zna Twojego zachowania, więc każdy mógł odebrać to na swój sposób. I o pakietach mógłbyś sobie darować, gdyż nikt z takich rzeczy tutaj nie robi, a tylko psujesz wizerunek admina. Ban skrócony.

• Like 1

Logi

Spoiler

logi.png.0f24e64b44f04ed9d95eac521d9329b9.png

Wiadomość prywatna do @ `happy

Spoiler

konwa.png.989746d711c6b443e8acec7931802efd.png

Proszę o przedstawienie swoich dowodów, @ `happy popełnił tylko jeden błąd pisząc że miało to miejsce na Centrum Pomocy ~ Oczekuje Admina. Nic więcej. Proszę o negatywne rozpatrzenie tej skargi/prośby o ub @ Weak.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Utwórz nowe...