Skocz do zawartości
Serdecznie witamy na Katujemy.eu - Serwery CS 1.6, CS:GO

Partnerzy

Zaloguj się, aby obserwować  
DING DONG

Banik

Polecane posty

Padła w stronę @ `happy

Ban zostaje bez żadnej dyskusji. Twoja kultura osobista to jakiś żart. Człowiek chce z Tobą normalnie porozmawiać to zachowujesz się jak przysłowiowe "bydło".

@ Gosia ?! @ Zawiszak? u was na serwerze też dochodzi do takich zachowań ze strony tego Admina?

By happy.,

'<12:592> "TPS": japierdole <12:594> "TPS": smiechu warte <12:595> "TPS": haha <12:598> "TPS": czosnki jebane'

No więc skoro odblokowałeś, napiszę to co na czatboxie. Gdy wszedłeś do nas na kanał gdzie siedziałem z  @ ᶠᶸᶜᵏᵧₒᵤ pierwsze co to przeklinałeś, a następnie coś tam wyzywałeś (tylko nie pisz że nie znam się na żartach czy coś w tym stylu). To co napisałem to tylko i wyłącznie powód tego że siedzimy na kanale sobie jest wszystko okej, a zaraz pakiety jak ddosik ;p. Co sobie miałem pomyśleć? 

A i zapomniałem dodać myślę że @ Gosia ?! i @ Zawiszak? Ci potwierdzą że codziennie kogoś wyzywam normalka XD

3 minuty temu, TPS napisał:

No więc skoro odblokowałeś, napiszę to co na czatboxie. Gdy wszedłeś do nas na kanał gdzie siedziałem z  @ ᶠᶸᶜᵏᵧₒᵤ pierwsze co to przeklinałeś, a następnie coś tam wyzywałeś (tylko nie pisz że nie znam się na żartach czy coś w tym stylu). To co napisałem to tylko i wyłącznie powód tego że siedzimy na kanale sobie jest wszystko okej, a zaraz pakiety jak ddosik ;p. Co sobie miałem pomyśleć? 

A i zapomniałem dodać myślę że @ Gosia ?! i @ Zawiszak? Ci potwierdzą że codziennie kogoś wyzywam normalka XD

Słuchaj @ mayor poszedł do was gdyż siedzieliście na 'oczekuję admina' i pytał się o co chodzi i jakie rangi chcecie więc wbiłem do was bo było was dwóch pytam was jakie rangi napisałeś mi na pw dodałem Ci rangi i poszedłem na swój kanal a @ mayor wraz ze mną gdzie zaraz dostaje na 'priv' jakąś wiadomość. W ogóle pomyśl trochę po co miał by ktoś Cię ddosować? jak masz taki internet to Ci pakiet rośnie a to nie powód żeby od razu się do nas spruwać gdzie zrobiliśmy co do nas należy dostałeś rangi i tyle na tym się skończyło poza tym siedziałeś na kanale 'oczekuję na admina' a nie na normalnym.

Skoro wyzywasz kogoś codziennie to powodzenia, tutaj takiego czegoś nie będzie na forum ani ts :) 

@ `happy w ogóle nie wyczułeś sarkazmu? Weź meliske sobie zrób czy coś tego.

Po pierwsze nie siedzieliśmy na żadnym 'oczekuję admina' więc jeżeli łaskawie możesz to nie kłam tutaj ludziom :). Był to kanał pogaduchy z administracją, a nie jakieś centrum pomocy. Po drugie, to ja pierwszy się zapytałem czy dasz mi rangi i napisałem Ci je na pw, a nie jak ty mówisz że taki wzorowy administrator wchodzisz i pytasz jakie rangi chce, w cale tak nie było @ mayor też nie zapytał, tylko JA. Brak słów 

By happy.,

<12:56:24> *** Rozmawiasz teraz na kanale: "⇒ Rozmowy z Administracją" A to Ci dziwne, 4min przed obrazą + dostałeś pierw rangę Admin oraz Użytkownik i zapytałem czy jeszcze coś i napisałeś na PW jakie rangi chcesz. DDosa żadnego nie było dzwoń do dostawcy może Ci powie i wytłumaczy co to DDos po DDosie net Ci leci a nie pakiet skacze do 0.11% XD

@ TPS Jeśli kogoś obrażasz, to liczysz się z konsekwencjami, żaden z administratorów nie zna Twojego zachowania, więc każdy mógł odebrać to na swój sposób. I o pakietach mógłbyś sobie darować, gdyż nikt z takich rzeczy tutaj nie robi, a tylko psujesz wizerunek admina. Ban skrócony.

• Like 1

Logi

Spoiler

logi.png.0f24e64b44f04ed9d95eac521d9329b9.png

Wiadomość prywatna do @ `happy

Spoiler

konwa.png.989746d711c6b443e8acec7931802efd.png

Proszę o przedstawienie swoich dowodów, @ `happy popełnił tylko jeden błąd pisząc że miało to miejsce na Centrum Pomocy ~ Oczekuje Admina. Nic więcej. Proszę o negatywne rozpatrzenie tej skargi/prośby o ub @ Weak.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Utwórz nowe...