Jump to content

Nowe
Serwery

Chcesz dołączyć do nas ze swoimi serwerami? Zgłoś się do Właściciela forum!

Napisz!

Rekrutacja
Trwa

Rekrutacja na Opiekunów serwera Trwa! Nie czekaj i złóż podanie już teraz!

Zobacz temat

Wywiad - Carolina

martini
 Share

Recommended Posts

Witam, zapraszam do lektury wraz z @ ♥Karo♥

Legenda: 

martini

♥Karo♥

Hejka :default_smile: Piszę do Ciebie z zapytaniem czy zgodziłabyś się na przeprowadzenie wywiadu z Twoją osobą? :default_smile:

Hejka. Wyjątkowo się zgodzę.

Cóż za zaszczyt :default_biggrin: Na początek mogłabyś opowiedzieć Nam trochę o swojej osobie. Jak masz na imię, ile masz lat, czym się interesujesz itp.

Na imię mam Karolina, mój wiek to 24 lata. Moje zainteresowania to fotografia, dobra książka i muzyka.

Fotografia? To bardzo ciekawe, fotografujesz również sama czy jednak wolisz oglądać czyjeś fotografie?

Oglądam czyjeś fotografie, ale zdecydowanie wolę sama fotografować.

Fotografujesz amatorsko czy może już bardziej zaawansowanie?

Staram się zaawansowanie to robić, jak tylko mam więcej wolnego czasu od pracy.

Zechciałabyś podzielić się z Nami kilkoma fotografiami wykonanymi przez Ciebie? :default_smile:

Oczywiście, coś się znajdzie.

1.thumb.jpg.2c9219d77f2033a41d699eaef26bcd2c.jpg

2.thumb.jpg.62d3be3dbe5e4d9b40bf3a79e1c2843c.jpg

Wspomniałaś również, że interesuje Cię dobra książka, co masz na myśli? Jaki gatunek preferujesz? :default_smile:

Od dłuższego czasu tylko powieści kryminalne. Zawsze wieczorkiem przed snem sobie poczytam.

Masz ulubioną książkę z tego gatunku? Co aktualnie czytasz?

Ulubionej książki nie mam, bardziej pisarza a jest nim Harlan Coben. Aktualnie nic nie czytam, swój wolny czas poświęcam teraz dla moich najbliższych przyjaciół.

Rozumiem, a co z muzyką? Czego słuchasz? Masz jakiś ulubiony utwór?

Muzyka to bardziej dla odprężenia się. Słucham dosłownie wszystkiego, co fajne to moje. Ulubiony? Paluch i jego "Spłata" podbija u mnie listę przebojów.

To tak samo jak u mnie :D Zechciałabyś powiedzieć skąd pochodzisz? :default_smile:

Jestem mieszkanką miasta o nazwie Racibórz.

Uczysz się/Pracujesz? Jeśli tak, to w jakim zawodzie?

Pracuję w biurze podróży, można powiedzieć, że je prowadzę. To moje oczko w głowie :default_smile:

Prowadzisz? Co przez to rozumiesz?

Jestem na stanowisku Kierownika, zajmuję się dosłownie wszystkim zaczynając od pracowników i ustalania pracy itd.

Dobrze, ostatnie pytanie dotyczące twojej osoby. Odnalazłaś już swoją drugą "połówkę"?

Moja druga "połówka" sama mnie znalazła ładnych kilka lat temu.

Całkiem długi staż  :default_smile: Przejdźmy teraz do pytań o CS. Jak zaczęła się twoja przygoda z tą oto grą? :default_smile:

Kiedyś widziałam jak znajomy w cs grał. Po jakimś czasie spróbowałam sama. Ale raczej grałam dla zabawy sama ze znajomymi.

Grasz tylko w 1.6 czy również i CS:GO?

Aktualnie gram tylko w 1.6. Grałam kilka razy w CS:GO.

Zostałaś przy klasyku :default_smile: Ostatnio dołączyłaś do Naszej społeczności na forum, jakie było Twoje pierwsze odczucie po wejściu na forum?

Pierwsze to trochę dziwne, ale jak to początek. Trafiłam tutaj z ekipą więc aklimatyzacja było o wiele łatwiejsza.

Rozumiem. Poznałaś już większość ludzi z forum, aktualne odczucia?

Jest tutaj nawet fajnie, chociaż i tak jeszcze za mało tutaj jestem na jakieś konkrety. Ale aktualnie jest wszystko okej.

Jasne, posiadasz admina na Only DD2, czy w przyszłości planujesz startować na wyższe stanowiska?

Tak, posiadam. Ja nic nie planuję, tak jak nie planowałam admina Only DD2. Będzie co będzie, a ja bawię się dalej.

Życie to zabawa :cry: Przejdźmy teraz do serii szybkich pytań. Masz jakiś własny styl ubierania się? 

Casual

Schabowe czy mielone? 

Schabowe ostatecznie

Kebab czy pizza? 

Pizza

Ulubiony kolor? 

Czerwony i zielony

Ulubiony aktor/aktorka? 

Aktor - Jason Statham, a aktorka Angelina Jolie

Ulubiony film? 

Nie mam takiego, raczej ciężko mi wybrać. 

Rozumiem. Ulubiony mod serwera? 

Grałam tylko na jednym, dd2 wygrywa. 

1.6 czy CS:GO? 

Aktualnie 1.6 wygrywa

Cola czy pepsi? 

Pepsi

Muzyka czy film? 

Muzyka

Zbliżamy się do końca wywiadu, chciałabyś kogoś pozdrowić? 

Pozdrowić? Chętnie. Pozdrawiam moją ekipę z byłej sieci, pozdrawiam Ciebie i Pana co się obraził :default_biggrin:

I ogólnie wszystkich z tej sieci, a tym bardziej tych co poznałam :default_smile:

Dziękuję bardzo za pozdrowienia :default_smile: Za poświęcony czas na przeprowadzenie wywiadu oraz za to, że się na niego zgodziłaś :default_smile:

Ja tym bardziej dziękuję, że chciałeś go przeprowadzić. Miło było i miłej lektury ludki :serduszko:

Jeszcze raz chciałbym podziękować @ ♥Karo♥ za poświęcenie swojego cennego czasu :serduszko:

• Like 6
  • I love 2

pewnie nikogo to nie zdziwi, ale się uczepię 

sądzę, że Karo nie miała żadnej ochoty na ten wywiad, co widać po Jej odpowiedziach ;v

pytania nie są przygotowane, tak samo jak cały wywiad, nadmierny spontan w tym wypadku nie wyszedł Ci na dobre :default_ph34r:

za chęci mały +

ale ten, pod "lekturę" to ten wywiad nie podchodzi XD 

• Like 5

Kolega wyżej zarzuca brak przygotowania, a ja przygotowywanie wywiadu uważam za wadę. Nie ma nic gorszego niż przygotowane wcześniej sztywne pytania. Te powinny być zadawane i rozwijane w zależności od odpowiedzi drugiej strony i za to duży plus. Problemów z odpowiedziami karo też nie widzę, były wyczerpujące i niekrótkie.

Natomiast bardzo nie podobają mi się krótkie pytania, które psują wywiad, ponieważ tego typu pytania pasują do ankiety, a nie wywiadu.

Zabrakło też lepszego rozwinięcia tematów. 

Reszta wypadła dobrze i jestem zadowolony po przeczytaniu całości. 

51 minut temu, dwbuh napisał:

Zapraszam do wywiadu którego ostatnio przeprowadziłem z deosiem i oceń czy lepiej wyszedł wywiad który był przemyślany w głowie, czy ten na spontanie :) 

Przeczytałem i według mnie ten jest lepszy, ponieważ skupia się na Karolinie. W twoim jest zbyt wiele o tobie, a zbyt mało o dełusiu (czy jak to się pisze). Do tego dochodzą błędy, które robisz, a w tym wywiadzie ich nie widzę, lub są bardzo niewielkie.

45 minut temu, dełoś napisał:

pewnie nikogo to nie zdziwi, ale się uczepię 

sądzę, że Karo nie miała żadnej ochoty na ten wywiad, co widać po Jej odpowiedziach ;v

pytania nie są przygotowane, tak samo jak cały wywiad, nadmierny spontan w tym wypadku nie wyszedł Ci na dobre :default_ph34r:

za chęci mały +

ale ten, pod "lekturę" to ten wywiad nie podchodzi XD 

Niestety muszę się zgodzić z Pioterem. Jak dla mnie "wywiad" pisany "na kolanie". Na już, byleby coś było. Szybko skaczesz z pytania na pytanie zupełnie zmieniając temat i nie prowadząc takiej jakby ciągłości -  przynajmniej takie jest moje odczucie. Pytanie skąd pochodzi powinno raczej znaleźć się w momencie wieku oraz tych zainteresowań a nie po nich bo zdecydowanie się to nie trzyma reszty. Takie bardziej wyrwanie w kontekstu. 

Dodatkowo też wydaje mi się, że Karolina nie miała większej ochoty na ten wywiad ponieważ odpowiada raczej zdawkowo. Nie rozwija odpowiedzi w szczególny sposób.

Jednak wywiad to wywiad, coś tam dowiedzieliśmy się o Karolinie także plusik leci ;)

Jednak zostawiłabym to dla osoby z redakcji, która chciała się podjąć rozwinięcia tego działu. Myślę, że jego wywiad był bardziej rozbudowany niż ten.

• Like 3
  • I love 1

@ ola7258 nie każdy na pytanie rozwija się, niektórzy odpowiadają krótko i zwięźle i tak było w tym wywiadzie.

@ martini wywiad trochę króciutki ale liczą się chęci i + oczywiście za robotę. Następnym razem staraj kierować się jednym tematem następnie przejdź do drugiego bo tak jak @ ola7258 był tam mały przeskok a później powrót. 

• Like 1

@ martini - @ dełoś wraz z @ ola7258 napisali chyba najbardziej subiektywną opinię dotyczące Twojego wywiadu.

Może nie powinienem się tutaj wypowiadać (jestem tu krótko) i mam Redaktora dopiero kilka dni, ale widać że nie miałeś pomysłu na ten wywiad - nie mówię tutaj o nie przygotowanych wcześniej pytaniach bo sam tego nie robiłem, ale jak wspomnieli wcześniej - skakanie z kwiatka na kwiatek (pytania) nie wyglądają zbyt dobrze. Pytania dotyczące jej osoby (tak jestem obrażony, dlatego nie będę wymawiał jej imienia) można wyliczyć na jednej ręce, a pytania dotyczące CS'a na drugiej ręce. Czy to dobrze, czy źle? Tego nie wiem, ale wiem że lepiej mieć więcej niż mniej :) 
Daję plusa na zachętę, wierzę że następnym razem będzie dużo lepiej!

Zapomniałbym! Na przyszłość, różne minki (emotikony) które były zawarte podczas pisania wywiadu możesz usunąć w fazie końcowej pisząc temat - lepiej się to czyta.

@ drenn napisałeś - 

1 godzinę temu, drenn napisał:

Kolega wyżej zarzuca brak przygotowania, a ja przygotowywanie wywiadu uważam za wadę. Nie ma nic gorszego niż przygotowane wcześniej sztywne pytania. Te powinny być zadawane i rozwijane w zależności od odpowiedzi drugiej strony i za to duży plus. Problemów z odpowiedziami karo też nie widzę, były wyczerpujące i niekrótkie.

"...przygotowanie wywiadu uważam za wadę" czemu? Lepiej aby wszystko nie miało ładu? Sztywne pytania? Podczas wywiadu można je trochę nagiąć. Zapraszam do wywiadu którego ostatnio przeprowadziłem z deosiem i oceń czy lepiej wyszedł wywiad który był przemyślany w głowie, czy ten na spontanie :) 

• Like 3
  • I love 1

To nie tak, że nie byłam zainteresowana. Odpowiedzi moje są krótkie, ale i sensowne. Są też bardziej rozbudowane. Ja osobiście jestem zadowolona. Trening czyni mistrza i z kolejnym będzie lepiej.1985444408_1308163427_by_Wilson2628_600(1).jpg.d180b007141a8098b0ec1728a3781f4c.jpg

• Like 1
  • I love 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.