Jump to content

Nowe
Serwery

Chcesz dołączyć do nas ze swoimi serwerami? Zgłoś się do Właściciela forum!

Napisz!

Rekrutacja
Trwa

Rekrutacja na Opiekunów serwera Trwa! Nie czekaj i złóż podanie już teraz!

Zobacz temat

Podanie o admina

Caacuś
 Share

Recommended Posts

1. Nick z serwera: Caacuś
  2. Imię: Kamil
  3. Wiek: 16
  4. Steam ID: STEAM_1:0:155491661
  5. Czas spędzony na serwerze ( GT I status) https://www.gametracker.com/player/Caacuś/147.135.199.68:27015/
  6. Doświadczenie   w adminowaniu na serwerach CS:GO: Byłem adminem na innych serwerach. Oraz byłem raz opiekunem.
  7. Znajomość obsługi admina ( x/10 ): 7/10
  8. Argumenty, dlaczego akurat Ty masz zostać adminem oraz powiedz kilka zdań o sobie: Chce zostac zostac adminem ponieważ nie ma adminow dostępnych na serwerze oraz chce pomóc dużo osob jak wchodzę na serwer jest afk, wiem ze popełniłem błąd z tym ze nie rozpisałem demka ale obiecuję poprawe, dam sobie radę. Kilka zdań o sobie interesuje się sportem szczególnie tenisem stołowym i pilka nożna.
  9. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: 3 do 4 h dziennie 
  10. Posiadasz mikrofon?: [ TAK / NIE ] tak 
  11. Akceptacja regulaminu admina/serwera: tak 
  12. Linki do poprzednich podań: było na waszym poprzednim forum ale nie mogę znaleźć.
  13. Kontakt: https://steamcommunity.com/profiles/76561198271249050

+/- wiek

+/- przegrane godziny (widać aktywność dopiero od 4 dni

+/- napisane podanie

+ steam

Jestem neutralny, niech się wypowiedzą inni gracze serwery oraz Admini :default_happy:

Na tak.

Znajomosc komend +

Sprawne nie trzeszczace micro + 

Mutacja+

Znam go od dluzszego czasu + 

Jesli cos odwali to Wam pierwszy o tym powiem ;d Mowie tu do Bladego i Weaka. Warto dać mu szanse niech sie sprawdzi w nowej roli na serwie.

• Owner

Powiem w ten sposób, wszyscy jesteśmy ludźmi i każdy popełnia błędy, każdy też w jakimś tam stopniu przeklina, ale u ciebie stoi to niestety na bardzo złym poziomie

+/- Wiek (Brak dojrzałości)

- Kompletny brak aktywności na forum

- Kultura osobista

- Już raz podpadłeś jako admin (Dla mnie to jest po prostu śmieszne, że adminowi się nie chcę rozpisać demka....)

+ Aktywność

Nie mam kompletnie do ciebie nic i ostateczna decyzja będzie i tak w rękach @ #Asshole (No zmienia te nicki i zmienia....) oraz @ BlaDy*

Natomiast nie podciągałbym się pod ten fakt że warto cię przyjąć skuli tego że jest mało adminów, albo że trzeba ci dać na nowo szansę, nie są to argumenty aby cię przyjąć na to stanowisko

Podsumowując, Ja jestem na NIE

Głównie nie przemawia za mną, brak aktywności na forum (Teraz, jak i wcześniej z adminem) oraz duży błąd z przeszłości

@ dontworrybeunhappy Przepraszam ? Grasz na naszym serwerze że podpisujesz się pod podaniem ?

• Like 4

• 2 weeks later...
Cytat

oraz chce pomóc dużo osob jak wchodzę na serwer jest afk, wiem ze popełniłem błąd z tym ze nie rozpisałem demka ale obiecuję poprawe, dam sobie radę. Kilka zdań o sobie interesuje się sportem szczególnie tenisem stołowym i pilka nożna.

Komuś składnia umarła. XD

Moje zdanie jest takie, że parę razy grałeś, kiedy ja grałem i... byłeś cicho, jak grób. 

Nie wiem dlaczego, ale to dziwne.

Tutaj na minus wiek, według mnie, bo widać, że pewnych kwestii nie rozumiesz. I to nie tyle kwestia wieku, a dojrzałości.

GT jest przeciętne, 22, 18, 8, 0, 28 minut, miernie. 

Wielokrotnie obrażałeś graczy, moja pamięć sięga dotąd, że wyzywałeś ich przez mikrofon, skarżono się na to wielokrotnie.

Wpadka z przeszłości, błędy się zdarzają, szczególnie w tym wieku, można przymknąć oko.

Jestem na nie.

• Like 1

Podanie było złożone już dawno temu,ale pragnę się wypowiedzieć.Jesteś bardzo toksycznym graczem,wyzywasz prawie każdego.Uważasz,że jesteś najlepszy a jak zginiesz twierdzisz,że jakieś gówno cie zabiło.Według mnie nie zasługujesz na taką "Posadę". Jestem na Nie 

• Like 2

Dnia 28.10.2018 o 16:31, Semiś napisał:

Jesteś bardzo toksycznym graczem,wyzywasz prawie każdego.

Chłopie za bardzo to cie nie widuje na serwerze, nieoceniaj mnie bo mnie nie znasz. Dziękuję dobranoc.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.