Jump to content

Nowe
Serwery

Chcesz dołączyć do nas ze swoimi serwerami? Zgłoś się do Właściciela forum!

Napisz!

Rekrutacja
Trwa

Rekrutacja na Opiekunów serwera Trwa! Nie czekaj i złóż podanie już teraz!

Zobacz temat

 

 

 

 

 

 

 

 

Virtus.pro kontynuuje drogę do IEM


Dudnes
 Share

Recommended Posts

Virtus.jpeg

 

Przed polakami z Virtus.pro naprawdę ciężkie zadanie. Będą walczyć o wyjście z grupy z Red Reserve w ramach GG.BET Shuffle, skąd można awansować na IEM Chicago.

Virtusi mieli wczoraj podjąć walkę z AGO Esports. Wiele osób nastawiało się na to widowisko, lecz Jastrzębie ponownie zostały zmuszone do oddania walkowera. Tym razem bardzo napięty grafik nie pozwolił im pojawić się na serwerze, gdyż ekipa furlana musiała rozgrywać swoje spotkania w ramach ESL Pro League. Dzięki temu Virtus.pro ma szansę na awans z grupy D do fazy pucharowej turnieju GG.BET Shuffle. Stawka jest bardzo wysoka, ponieważ najlepsza ekipa z tych rozgrywek awansuje na Intel Extreme Masters Chicago 2018, gdzie w puli nagród znajduje się ćwierć miliona dolarów.

Polacy staną w szranki z ekipą Red Reserve w meczu best-of-five. Szwedzi dzięki lepszemu bilansowi rozpoczną spotkanie z przewagą jednej mapy, przez co Virtusi od samego początku będą musieli nadrabiać straty. Przed Virtusami naprawdę niełatwe zadanie. Drużyna RR podczas Games Clash Masters w Gdyni pokazała jak świetnymi umiejętnościami indywidualnymi dysponują. Dodatkowo ostatnio te dwa zespoły walczyły już ze sobą i lepsza okazała się drużyna Red Reserve. Polacy mieli szansę na odrobienie zadania domowego i teraz mogą się zrewanżować.

Bój pomiędzy Virtus.pro a Red Reserve rozpocznie się o godzinie 14:00. Transmisja będzie przeprowadzona na tym kanale.

 

Źródło: https://esportnow.pl/

  • Like 3
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

  • Owner

Wyszło jak zawsze :D Dobra gra, potem ostry wpi**** od teamu tier 60

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.