Jump to content

Nowe
Serwery

Chcesz dołączyć do nas ze swoimi serwerami? Zgłoś się do Właściciela forum!

Napisz!

Rekrutacja
Trwa

Rekrutacja na Opiekunów serwera Trwa! Nie czekaj i złóż podanie już teraz!

Zobacz temat

CounterLGC - odwołanie

SlodkaDziewczynka
 Share

Recommended Posts

Twój nick: CounterLGC

Nick admina banującego: mayor

Data/Mapa: 26.09.2k18 ~22:35 - mapa po waterze, przed aztecem, niestety nie macie podpiętego gotv więc nie moge określić, a wszystkich nazw nie znam.

SteamID: STEAM_1:0:448734759

Serwer (mod): Arena 1vs1                               

Opis sytuacji: Zostałem niemiło kick'nięty przez Sebka który nie miał poparcia w regulaminie, gdyż nie złamałem żadnego z punktów. Nadmieńmy, iż nie dostałem nawet słownego upomnienia. Admin zachowywał się obcesowo i nieprofesjonalnie dając mi znać, że nie pała do mnie miłością i najlepiej deportowałby mnie na inny serwer. Rozpoczeła się kolejna mapa. Na tejże mapie grałem sobie normalnie, cichutko, po prostu strzelałem... Aaaaaż tu nagle *cyk* banik. Myślę "Oho, Sebuś nie wytrzymał ciśnienia", lecz się myliłem. Otóż mayor wlepił mi bana za wh XD 

Wycinek z konsoli:  

Spoiler

Disconnect: Zostałeś zbanowany na tym serwerze, odwiedź https://Katujemy.eu/ aby poznać szczegóły.
Disconnect: Zostałeś zbanowany na tym serwerze, odwiedź https://Katujemy.eu/ aby poznać szczegóły.

Kopia regulaminu na dzień dzisiejszy:

Spoiler

1. Grając na naszym serwerze oznajmiasz nas, że akceptujesz w pełni poniższy regulamin.

2. Każdy gracz łamiąc regulamin jest świadomy iż może zostać nałożona na niego kara.

3. Nieprzestrzeganie regulaminu grozi kickiem, czasowym banem a nawet banem na stałe.

4. Wszelkie błędy / propozycje / uwagi dotyczące serwera zgłaszamy na forum.

5. Na serwerze obowiązuje kultura.

6. Na serwerze obowiązuje Turniejowy tryb rozgrywki.

7. Skargi na graczy (w tym również cziterów) składamy pod komendą [email protected]

8. Mikrofon dostępny od 16+ lub po mutacji głosu.

9. Zakaz reklamowania stron oraz serwerów.

10. Zakaz używania jakichkolwiek wspomagaczy typu: czity, skrypty, dodatki ułatwiające gre itd.

11. Zakaz używania nicków wulgarnych, rasistowskich, obrażających osoby trzecie oraz nicki reklamujące.

12. Zakaz nadużywania mikrofonu.

13. Zakaz podszywania się pod Administracje.

14. Zakaz wyzywania, obrażania innych.

15. Zakaz nieuzasadnionego głosowania za wyrzuceniem danego gracza.

16. Zakaz wykorzystywania bugów serwera.

17. Zakaz spamowania.

18. Raszowanie dostępne po upływie 10sec.

19. Zakaz kampienia.

P.S. 
Możecie to traktować jako skargę na Sebka oraz jako odwołanie. Nie ma po co pisać dwóch tematów. 
Chyba, że będzie to konieczne to nie ma problemu, napisanie to chwilka.
Prosiłbym o wyciągnięcie konsekwencji z jego czynów :) 

A to w prezencie, bo może nie wszyscy wiedzą :) 

https://steamcommunity.com/profiles/76561198287675915

https://steamid.uk/profile/76561198287675915

Witam drogi graczu.

Nie wiem jak wygląda sytuacja z Sebkiem, ale w to wnikać nie będę. Jeżeli zaś chodzi o skargę, to mamy od tego odpowiedni dział. Strefą banów zajmują się jedni, zaś skargami drudzy. Twoje zachowania na mapie am_aztec były trochę dziwne jak dla mnie, może się mylę, lecz od tego jest UBTeam. Wczesny prefire, niekiedy (może przypadkowo) twój celownik chodził idealnie z przeciwnikiem (przez ściany). Oczywiście każdy jest tylko człowiekiem i możemy popełniać błędy.

1 godzinę temu, SlodkaDziewczynka napisał:

Admin zachowywał się obcesowo i nieprofesjonalnie

Pamiętaj! Administracja to nie roboty, wszystkiego na 110% nie zrobią, my jako Administracja wykonujemy tylko swoje obowiązki, na tyle aby na serwerze panował porządek.

Kwestia bana zostaje do rozważenia @ Skiper @ GraBeK

Jeżeli popełniłem jakikolwiek błąd, to przepraszam. Następnym razem postaram się mieć bardziej czujne oko overwatcha :default_smile:

Pozdrawiam mayor

6 minut temu, mayor napisał:

Pamiętaj! Administracja to nie roboty, wszystkiego na 110% nie zrobią, my jako Administracja wykonujemy tylko swoje obowiązki, na tyle aby na serwerze panował porządek.

Porządek w jakim sensie? Kickowania gracza z serwera bez powodu oraz przedniego uprzedzenia go o tym? Wykłócanie się na zasadzie "Zamknij mordę i rób co mówię. Chuj mnie obchodzi, że tego nie ma w regulaminie". Proszę wybaczyć słownictwo, ale tak właśnie odebrałem jego odzywki do mnie. 

6 minut temu, mayor napisał:

Jeżeli popełniłem jakikolwiek błąd, to przepraszam. Następnym razem postaram się mieć bardziej czujne oko overwatcha :default_smile:

Każdy ma prawo popełniać błędy i o to żalu nie mam. Głównie o wywyższanie się Sebka, ale to myślę, iż rozwiążemy w skardze, bo z chęcią ją napiszę. Jeżeli w ogóle nie macie GOTV to może być ciężko, ale jakoś damy radę. 

1 minutę temu, SlodkaDziewczynka napisał:

Porządek w jakim sensie? Kickowania gracza z serwera bez powodu oraz przedniego uprzedzenia go o tym? Wykłócanie się na zasadzie "Zamknij mordę i rób co mówię. Chuj mnie obchodzi, że tego nie ma w regulaminie". Proszę wybaczyć słownictwo, ale tak właśnie odebrałem jego odzywki do mnie. 

No to już trzeba załatwiać w wyżej wymienionym dziale.

2 minuty temu, SlodkaDziewczynka napisał:

Jeżeli w ogóle nie macie GOTV to może być ciężko, ale jakoś damy radę. 

Mamy.

2 minuty temu, SlodkaDziewczynka napisał:

W takim razie prosiłbym o link do demek, bo odnośnik na stronie głównej coś nie działa.

Niestety w tym nie mogę ci pomóc, nie mam do tego dostępu. Musisz poczekać na @ Skiper bądź @ GraBeK

Ban z forum został zdjęty, za chwilę podrzucę demka do tematu dla oceny i rozpatrzenia przez @ Skiper @ GraBeK

Do daty i godziny której podałeś pasuje tylko am_aztec2 który zaczął się o 22:21 przed był am_water-64

Demko: https://www95.zippyshare.com/v/wkMZXKmC/file.html

●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●●

zbanowany.png

Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.EU

Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom. 

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.