Jump to content

SlodkaDziewczynka

Zbanowany

Community Reputation

0 Neutralny

Informacje

 • Płeć
  Nie wybrano
 • Lokalizacja
  Cheaterownia

Recent Profile Visitors

541 profile views
 1. Nie ma mayora, ale może @ Justyna ewentualnie @ Skiper też mnie zadowoli XD
 2. Z pozdrowieniami @ Skiper @ Skiper I wciąż nie potrafisz poprawnie rozpoznać cheata, smutne :(
 3. Argumenty nie są po jego stronie bo ich nie miał. Po jego stronie jesteście jedynie Wy. Przecież to oczywiste, że reszta adminów będzie bronić tego jednego na którego jest skarga jeśli nie odwalił wielkiej maniany.
 4. A czy Ty tego nie robisz? Robisz, jak najbardziej. Twój tok myślenia "Oho, jest z S*****y, gnębić ku***ę!". Czyż nie? Czego bym nie skrytykował na tej sieci, nawet jeśli zrobiłbym to słusznie to i tak byś tego bronił, bo a) jestem z sieci do której pałasz nienawiścią b) robisz za technika i nic Ci nie mogą zrobić. Co z tego, że mnie tam wtedy nie było. Mój błąd zauważysz nawet tam gdzie go nie ma, po prostu wylewa się z Ciebie mowa nienawiści. To, że Ci to tłumaczę to wyłącznie moje dobre intencje chociaż wiem, że i tak tego nie pojmiesz z ww. powodów. Nie widzisz swojej pychy i błędów które popełniasz, za to doskonale idzie Ci krytykowanie ;) Nie mój drogi, admin nie jest szefem i też musi przestrzegać pewnych zasad. Kręcenie się na m_yaw'ie to rzeczywiście dawanie wolnej ręki i pozwalanie na zbyt wiele, nie pogrążaj się, proszę... Dla Twojej informacji arena stoi pusta, bo przez miesiąc serwer był ddos'owany i stoi teraz na nowym ip :)
 5. Jeżeli nie łamie tym regulaminu i zachowuje się przyzwoicie tj. nie obraża nikogo to oczywiście. Tylko w tym wypadku to nie była prośb, a raczej bardziej coś w stylu "Ja tu jestem szefem, jak Ci się nie podoba to wypad"
 6. Nick oskarżyciela: CounterLGC Nick oskarżonego: S3B3K IP lub SID oskarżonego: STEAM_0:1:441479383 Data i czas zdarzenia: 26.09.2k18 ~22:15 (mapa am_water) Przebieg sytuacji: W tym punkcie się troszkę rozpiszę także rozsiądźcie się na fotelach, weźcie coś do jedzenia i zabierzcie do czytania. Otóż Sebka poznałem na sieci na której byłem oraz aktualnie jestem adminem - Cs-Sopli**. Jeżeli ktoś mi nie wierzy, to proszę, można zweryfikować. W żadnym razie proszę nie traktować tego jako reklamę, gdyż takową nie jest, ale kontynuując... Starał się on wtenczas o posadę admina u nas. Niestety coś poszło nie tak, mianowicie TO. Hmmm... lemme see what's there on the right side of the profile. Jako, iż nie akceptujemy graczy którzy dostali jakąkolwiek blokadę na koncie Steam, admina rzecz jasna nie dostał. Potem jego kariery nie śledziłem ale jak widać przybłąkał się tutaj. Bogatszy już o nowe doświadczenia stworzył inne konto i zakupił grę ponownie. Jak widać udało mu się poprzez szybką rekrutację. Tak się dzisiaj zdarzyło, iż wszedłem sobie postrzelać na Katujemy. Grałem sobie cichutko słuchając muzyki i nikomu nie przeszkadzając. Jako, iż lubię się bawić m_yaw'em postanowiłem się trochę pokręcić niczym ostrza w nowej sokowirówce zakupionej wprost z Lidla. Nie jest to, ani skrypt, ani program trzeci, ani też żadne inne ułatwienie gry, ot zwykła komenda w CS'sie pozwalająca przyśpieszyć/zwolnić poruszanie się celownika w osi x. Gracze którzy oczywiście jedyny cheat jaki widzieli to Cheat Engine w poradnikach na YouTube'ie zaczęli płakać, że jestem odpalony. Sebuś wszedł na specta, pooglądał chwilę i następnie dostałem kopa z powodem "nie rób tak". Oczywiście wszedłem na serwer ponownie i zapytałem w czym mu przeszkadzałem. Ten zaś odpowiedział coś w stylu "po prostu masz tak nie robić". Pytając go o konkretny powód czy też punkt regulaminu spotkałem się z c h a m s t w e m oraz p r o s t a c t w e m z jego strony. Powiedział, że sam mam sobie znaleźć i regulamin tego zabrania. Jak widać, czy raczej też nie w regulaminie nic takiego nie ma. Nie potrafił mi on uargumentować swojej decyzji. Po chwili stwierdził, że "graczom to przeszkadzało". Pytając ludzi znajdujących się obecnie na serwerze czy kogoś tym uraziłem, komuś to przeszkadza spotkałem się tylko z jedną opinią człowieka który klei zdania byleby coś powiedzieć i odpyskować. No nic... Zgaduję również, iż większość z Was nie wiedziała o wspomnianym przeze mnie wcześniejszym koncie. Admin z Game Ban'em na profilu chyba średnio ładnie wygląda... Oczywiście liczę na wyciągnięcie konsekwencji wobec admina i czekam na unbana Dowody: 26.09.2k18 ~22:15 (mapa am_water) - na stronie odnośnik do demek przekierowuje na tą samą stronę także demko musicie sobie sami ogarnąć
 7. W takim razie prosiłbym o link do demek, bo odnośnik na stronie głównej coś nie działa.
 8. Porządek w jakim sensie? Kickowania gracza z serwera bez powodu oraz przedniego uprzedzenia go o tym? Wykłócanie się na zasadzie "Zamknij mordę i rób co mówię. Chuj mnie obchodzi, że tego nie ma w regulaminie". Proszę wybaczyć słownictwo, ale tak właśnie odebrałem jego odzywki do mnie. Każdy ma prawo popełniać błędy i o to żalu nie mam. Głównie o wywyższanie się Sebka, ale to myślę, iż rozwiążemy w skardze, bo z chęcią ją napiszę. Jeżeli w ogóle nie macie GOTV to może być ciężko, ale jakoś damy radę.
 9. Twój nick: CounterLGC Nick admina banującego: mayor Data/Mapa: 26.09.2k18 ~22:35 - mapa po waterze, przed aztecem, niestety nie macie podpiętego gotv więc nie moge określić, a wszystkich nazw nie znam. SteamID: STEAM_1:0:448734759 Serwer (mod): Arena 1vs1 Opis sytuacji: Zostałem niemiło kick'nięty przez Sebka który nie miał poparcia w regulaminie, gdyż nie złamałem żadnego z punktów. Nadmieńmy, iż nie dostałem nawet słownego upomnienia. Admin zachowywał się obcesowo i nieprofesjonalnie dając mi znać, że nie pała do mnie miłością i najlepiej deportowałby mnie na inny serwer. Rozpoczeła się kolejna mapa. Na tejże mapie grałem sobie normalnie, cichutko, po prostu strzelałem... Aaaaaż tu nagle *cyk* banik. Myślę "Oho, Sebuś nie wytrzymał ciśnienia", lecz się myliłem. Otóż mayor wlepił mi bana za wh XD Wycinek z konsoli: Kopia regulaminu na dzień dzisiejszy: P.S. Możecie to traktować jako skargę na Sebka oraz jako odwołanie. Nie ma po co pisać dwóch tematów. Chyba, że będzie to konieczne to nie ma problemu, napisanie to chwilka. Prosiłbym o wyciągnięcie konsekwencji z jego czynów :) A to w prezencie, bo może nie wszyscy wiedzą :) https://steamcommunity.com/profiles/76561198287675915 https://steamid.uk/profile/76561198287675915
 10. Nick oskarżyciela: hi im cute girl Nick oskarżonego: hi im cute girl IP lub SID oskarżonego: STEAM_0:0:87014634 Przebieg sytuacji: Ponoć jestem odwalony. Wh, fake lag, aim, trigger... no cały pakiet XD Dowody: Kung Fu Niedźwiedź i jego nadzwyczajny zmysł wykrywania cheaterów XD Jeszcze Just Doggo, .smt i ktoś tam jeszcze XD

Dlaczego Jesteśmy legendą?

Katujemy.eu to sieć serwerów Counter Strike nieustannie rozwijająca się dla was od 2014 r. Oferujemy w pełni dopracowane i stabilne serwery, odpowiedzialną oraz zorganizowaną administrację, dzięki której nasze serwery, jak i forum cieszy się bardzo dużą renomą. Dysponujemy ogromną ilością wszelakich trybów rozgrywki co pozwala wam wybrać coś dla siebie. Nie czekaj i dołącz do nas, abyśmy wspólnie tworzyli jedną społeczność graczy.

×
×
 • Create New...