Jump to content
×
×
  • Create New...

Rekrutacja

Wszystkich zainteresowanych adminowaniem zapraszamy

Zobacz
Banner katujemy

Sponsors / Partners

Dostałem 5 ss gram na non steam


Kastaniety
 Share

Recommended Posts

Witam wszystkich myślę ,że mi pomożecie gram tutaj u was na serwerze Katujemy BF2[VIP] Pod Nickiem Doktorem dostałem 5 ssów mówię ok wrzucę przecież grałem czysto więc nie trzeba się spinać wchodze w folder valve tak jak to powinno być i o dziwo nie posiadam cs_polish no moge zdj wysłać wszystko każdy folder przeszukałem nw czym to jest spowodowane chce sobie pograć w chuja nie lece żeby nie było bo pod wzór każdy umie wrzucić itd , nie posiadam takiego folderu counter strike pobrałem z cs-setti przepraszam jeżeli reklamuje forum czy coś od nich mam v32 nie wiem jakieś rady bo ssów nie ma albo coś a amxx się jebło i nie dostałęm albo nw. Czekam na konkretne odpowiedzi.

Link to comment
Share on other sites

Hmm tu mogę ci uwierzyć ponieważ na tym Windowsie występują owe problemy jestem dość doświadczoną osobą w świecie portali i CS więc wiem co mówię. 

 

Spróbuj jeszcze w wyszukiwarce znaleźć mapkę na której zrobiono ci screenshoty, lub spróbuj zobaczyć czy nie masz ukrytych folderów w folderze gdzie masz zainstalowanego cs

Link to comment
Share on other sites

Gram w cs 7 lat, ss'y dostałem naprawdę sporo razy i jakoś nigdy takiej sytuacji nie miałem żeby ss'y mi się nie zapisały, pomimo że zaczynałem na XP poprzez Viste, W7 32,64 bity Proffesional/Ultimate/Home i Windows 8. Włącz wyszukiwarkę windows i wpisz nazwę mapy na której zostały Ci zrobione ss'y, takim sposobem zawsze je znajdziesz :>

Link to comment
Share on other sites

Start - Uruchom - %temp% poszukaj tutaj, powinny być.

Link to comment
Share on other sites

Jeżeli posiada windows 7 to są także inne sposoby. Są także cs'y w których nie zapisują się ss'y, sam sprawdzałem ze znajomym niektóre i zauważyliśmy.

Link to comment
Share on other sites

Ewentualnie %appdata% jak dobrze pamiętam jeszcze może sprawdzić

Link to comment
Share on other sites

Wiadomość wygenerowana automatycznie.

Ten temat został zamknięty przez Moderatora.

 

Powód: Brak zainteresowanych.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post a moderator rozpatrzy go ponownie.

 

 

Katujemy.eu - Katuj razem z nami!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Why We are legend?

Katujemy is legendary network of CS: GO and CS 1.6 servers, which has been continuously for you since 2014. We constantly strive to improve our servers and we carefully maintain them in the best condition. Thanks to the varied game modes and high attention to quality, we are a timeless network where everyone will discover something for themselves. We offer a multi-thematic, aesthetic and unique forum with a rational Administration at the highest level. If you are looking for stability, fun and a unique place, then Katujemy is just for you.