Jump to content
  • Create New...

Rekrutacja

Wszystkich zainteresowanych adminowaniem zapraszamy

Zobacz

Sponsorzy / Partnerzy

Mr3...

BedzieszNastepny
 Share

Recommended Posts

Nick oskarżyciela: Bedziesz Nastepny :D

Nick oskarżonego: Mr3.Points 

*IP lub SID oskarżonego: nie znam

Przebieg sytuacji: Dostałem bana za nic, nie było powodu napisanego nawet :) na serwerze gram nie od dziś i nie wiem co teraz "strzeliło do głowy" szanownemu mr3... 

Dowody: -
Pozdrawiam Wszystkich i czekam na rozpatrzenie.

Ja Cię zbanowałem, ponieważ dzisiaj gracz ".::Bedziesz Nastepny::." dostał ss i ich nie wrzucił.

Po prostu macie strasznie podobne nicki i mi się pomieszało. Za pomyłkę przepraszam.

Już masz UB :)

Wybacz Mr3 za moją pomyłke ale Ciebie widziałem tylko na serwie ... wybacz za mój błąd ;)

Wracaj do gry, pomyłki się zdarzają a nie moja wina że wasze nicki różniły się "::" i ":D" ;p

Jeszcze raz przepraszam, temat do zamknięcia.

Wiadomość wygenerowana automatycznie.

Ten temat został zamknięty przez Moderatora.

Powód: Sprawa wyjaśniona

Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post a moderator rozpatrzy go ponownie.

Katujemy.eu - Katuj razem z nami!

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Dlaczego Jesteśmy legendą?

Katujemy.eu to sieć serwerów Counter Strike nieustannie rozwijającą się dla Was od 2014 r. Oferujemy w pełni dopracowane i stabilne serwery, odpowiedzialną oraz zorganizowaną administrację, dzięki której nasze serwery, jak i forum cieszy się bardzo dużą renomą. Dysponujemy ogromną ilością wszelakich trybów rozgrywki, co pozwala Wam wybrać coś dla siebie. Nie czekaj i dołącz do nas, abyśmy wspólnie tworzyli jedną społeczność graczy.