Skocz do zawartości
KATUJEMY AIM CUP #1 [SEZON 1] ×
[GIVEAWAY] Nóż survivalowy | Doppler ×
[GIVEAWAY] Bowie Knife | Gamma Doppler ×
Nadzieja dla Przemka ×

Rekomendowane odpowiedzi

  • Admin ONLY DD2
Opublikowano

 prosze o przywrócenie jak było to jest chore,  ktoś napisał i propozycja przyjeta .... nie daliście wypowiedzieć sie, wielu graczu narzeka. dajcie sie wypowiedzieć  wszystkim dopiero decyzje podejmijcie :) 

  • Lubię to! 4
  • KAT 1
Opublikowano

jak dla mnie tez zmiana bez sensu

dzisiaj gralem z 2 graczami i 8 botow w jednym team 

  • Lubię to! 2
  • KAT 1
  • Dzięki 1
Opublikowano

Według mnie sprawa powinna być przegadana z resztą graczy :D A nie nagle wprowadzona Ale to tylko moje zdanie... 

  • Lubię to! 1
Opublikowano

zgadzam sie  z Wetim

Opublikowano (edytowane)

Często gram i niesprawiedliwe jest to że załóżmy w CT lub TT bo to zależy dajmy na to w jednej jest dwóch graczy i reszta botów a w przeciwnej sami gracze, decyzja jaka została podjęta bez komunikacji z graczami moim zdaniem jest na nie.. strasznie to uprzykrza grę.

Edytowane przez Juliaa
Opublikowano
2 godziny temu, Weti napisał(a):

 prosze o przywrócenie jak było to jest chore,  ktoś napisał i propozycja przyjeta .... nie daliście wypowiedzieć sie, wielu graczu narzeka. dajcie sie wypowiedzieć  wszystkim dopiero decyzje podejmijcie :) 

co mecz praktycznie a admin karabinier to nawołuje do takich akcji xd 

234234.png

Opublikowano

No ciekawe jak ktoś ma teraz przejść, żeby pomóc temu co ma same boty w drużynie jak komenda zablokowana xd Trzeba czekać aż przeniesie kogoś samo, bez sensu 

  • Uwielbiam 1
  • Admin ONLY DD2
Opublikowano

Nie wiem do czego tam nawołuje, ale na pewno do przejmowania tych botów. Moim zdaniem w ogóle nie powinno ich już być przy 20+ graczach na serwie, bo tylko denerwują, ale to tylko moja sugestia...

  • Junior Admin
Opublikowano

Witam, zacznijmy od tego, że temat komendy jointeam trafiał do nas od dłuższego czasu, jednak dopiero po temacie @ 444  postanowiliśmy się przyjrzeć mu bardziej.

Większość graczy nie robi sobie nic z wyrównań PTB, celowo zmieniając drużynę na korzystniejszą dla nich, jest to jawne psucie rozgrywki.

Od zawsze ta gra polega na rywalizacji dwóch drużyn, PTB nie bez powodu przenosi do innej (słabszej) drużyny mocniejszego gracza, Wy to celowo omijacie, żeby psuć rozgrywkę osobie w przeciwnej drużynie "bo tam jest więcej botów" - w kwestii botów również się wypowiadaliśmy niejednokrotnie, ilość botów jest dostosowywana do ilości graczy. I nie, nie usuniemy ich.

 

12 godzin temu, masaj_ napisał(a):

Według mnie sprawa powinna być przegadana z resztą graczy

 

12 godzin temu, Weti napisał(a):

nie daliście wypowiedzieć sie, wielu graczu narzeka. dajcie sie wypowiedzieć  wszystkim dopiero decyzje podejmijcie :) 

 

Wystarczyło wypowiedzieć się w temacie, zanim został zamknięty - nikomu nie blokujemy możliwości napisania swojego zdania, jednak chciałbym zaznaczyć, że nie zgadzamy się na celowe przechodzenie do poprzedniej drużyny w celu uzyskania przewagi.

Tak jak wspomniałem na początku, temat trafiał do nas od dłuższego czasu - to nie była decyzja podjęta na podstawie jednego posta.

 

12 godzin temu, Karabinier napisał(a):

Ja jakoś nie widzę siebie w CT. Choćby terro przegrywało 15:0 to wolałbym w TT  być xdd

Nie możesz jako admin przyzwalać na takie rzeczy, jest to celowe utrudnianie rozgrywki innym.

 

  • Lubię to! 2
Opublikowano

Tylko do czego te boty potrzebne skoro na serwerze jest sporo osób (jak rano czy w nocy gra mniej ludzi to ok mogą być) i jak widzisz na ss jest spora przewaga tylko w jednej drużynie już pomijając że one widzą przez smoke, blokują się np na gali jak idą do paki czy w innych miejscach 

  • Dzięki 1
  • Uwielbiam 1
Opublikowano

imo boty do wyrzucenia i po sprawie

  • Admin ONLY DD2
Opublikowano (edytowane)

@ Wr3dnyy To co mam w tej sytuacji zrobić. Zamienić ludzi wszystkich, wymieszać ręcznie w menu amx? Ciekawe jaka bedzie reakcja jak ich od tak rzuce...

 


image.jpeg

2 godziny temu, Wr3dnyy napisał(a):

  ilość botów jest dostosowywana do ilości graczy. I nie, nie usuniemy ich.

 

Ja nie chce wyrzucić calkowicie botów tylko ich wyłączyć jak jest powyżej 20 graczy. 

 

 

Edytowane przez Karabinier
  • Lubię to! 1
Opublikowano

Zgadzam się z chłopakami że boty przy takiej ilości graczy (20) powinna być wyłączona, a zdarzają sie sytuację że zamiast gracza przenieść to przenosi bota i gdzie ta niby równowaga podwzgledm drużyn CT jak i TT. Dla mnie to jest do poprawy.

  • Lubię to! 3

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.