Jump to content
[ARENA 1v1] Konkurs, wygraj rękawice! ×
[MIRAGE #2] Wygraj skiny ×
walter biały

Wywiad z lhu

Recommended Posts

• Popular Post

image.png.8e75ec7c10a5da3d47cce38b151ebad8.png

Witam wszystkich przybyłych na dzisiejszy wywiad!

Dzisiaj chciałbym wam przybliżyć postać @  lhu , czyli naszego świeżo upieczonego Redaktora forum.

image.png.f25a72d964fdad13befb07b7df399c3d.png

W: Cześć! Jak Ci mijają te zimne jesienne dni?

J: Hejka! Na sam początek chciałbym podziękować za danie mi szansy w wywiadzie. Wracając do pytania, to na ogół spędzam je w domu przed kompem, oglądając mecze/f1, grając w Valo i podrywając e/girle albo poza domem robiąc prawo jazdy i chodząc na siłownię.

W: Hmmmm, chodzisz na siłownię więc mogę wywnioskować że jesteś sportowym świrem! To dobrze, ponieważ sport jest rzeczą kluczową by być zdrowym i wysportowanym... ale nie o tym w dzisiejszym wywiadzie. Powiedziałeś nam już co robisz w jesienne dni to może teraz zechcesz się nam troszkę przedstawić i podać podstawowe informację o sobie.

J: Taaa, wysportowanym :KEKW:. Hmmm, coś o mnie, na imię mam Jan - Janek, ale wszyscy mówią mi Jasiu ze względu na to, że zawsze byłem najmłodszy w grupie, mierze 181cm wzrostu (chyba) i dzisiaj, w dzień publikacji wywiadu mam 18stke :), mieszkam i urodziłem się w Bydgoszczy. Interesuję się sportem, elektryką oraz od jakiegoś czasu mam zajawkę na dziennikarstwo.

W: Jasiu a więc wszystkiego najlepszego z okazji 18 skończonych wiosen od całej społeczności Katujemy! Mówisz, że masz ,,zajawkę'' na dziennikarstwo co wyjaśnia twoje dołączenie do redakcji, mamy nadzieję, że szybko się nie znudzisz. Powiedz nam jak wyglądały twoje początki na naszym forum i jak się na nim właściwie znalazłeś?

J: Zajawka na dziennikarstwo pozwala na pisanie tygodnika czy innych ciekawostek piłkarskich, redakcja wyszła można powiedzieć, że z niczego, nie miałem co robić po prostu. Początki? Hm, z tego co pamiętam to po prostu przyszedłem tu w 2020r pofarmić reklamy, aby odrabiać warny na innym forum XD. Takie oficjalne dołączenie było w styczniu 2022r gdzie zacząłem grać na om4, wypowiadać się na forum czy wchodzić na ts'a, po miesiącu dwóch zostałem adminem om4 co pozwoliło mi na lepszy kontakt z innymi na sieci, później wszedł typer co już w ogóle zapewniło mi gwarantowane miejsce u "szych" na ts'ie XD. Chwilę później awansowałem na opiekuna om4, lecz po miesiącu musiałem zrezygnować ze wszystkich rang i życia "publicznego" na forum, ze względu na moje problemy psychiczne, które ciągną się po dziś dzień.

W: Zdrowie psychiczne potrafi czasem zmieniać scenariusze naszego życia i odwracać je do góry nogami, mam nadzieję że u ciebie wszystko w porządku i więcej już nie masz problemów. Wracając, mówiłeś wcześniej że interesujesz się sportem. Masz na myśli konkretne dziedziny takie jak: piłka nożna, siatkówka i tym podobne czy jednak masz swój ulubiony typ sportu?

J: Tak, sport towarzyszy mi w sumie od samego początku życia, zawsze kochałem pływać czy jeździć na rowerze (czego po mnie nie widać), od małego oglądałem z dziadkiem i babcią wszystkie możliwe skoki narciarskie, igrzyska olimpijskie i każdy możliwy mecz siatkarek i siatkarzy polskich. Aktualnie się trochę pozmieniało. Dalej kocham uprawiać sport i go oglądać, ale jednak brak czasu i obowiązki dają w kość. Na dzień dzisiejszy oglądam i tak bardziej interesuję się tylko piłką nożną, NBA oraz f1.

W: Oglądanie skoków narciarskich to z pewnością jedno z lepszych wspomnień z dzieciństwa wraz z standardowym pytaniem ,, Dziadku a o co tu chodzi?''. Masz 18 lat więc wnioskuje, że dalej się uczysz. Może zdradzisz nam do jakiej szkoły chodzisz i na jaki kierunek?

J: Tak, piękne czasy. Owszem chodzę dalej do szkoły. Aktualnie można powiedzieć, że jestem z wykształcenia i z zawodu elektrykiem, ponieważ mam zawód+ukończenie czeladnika+e1, d1 i parę innych papierów uprawniających do bardziej zaawansowanych prac. Aczkolwiek fakt ukończenia jedynie "zawodówki" mnie nie cieszył i w dodatku straciłem wenę na pracę przy kablach więc aktualnie się uczę zaocznie w liceum dwuletnim aby móc pójść na studia licencjackie z dziennikarstwa o rozszerzeniu sportowym.

W: Jestem pod wrażeniem twoich dojrzałych planów na przyszłość i tego jak dążysz do samodoskonalenia samego siebie. Jak już mówimy o szkole i o planach na przyszłość to powiedz nam gdzie widzisz siebie za 10 lat?

J: A tam od razu dojrzałe plany, po prostu widziałem za dużo "biedy" w życiu i nie chciałbym tego doświadczyć. Hm za 10lat, na pewno jest plan, że jeśli dziennikarstwo nie wyjdzie to chce założyć firmę związaną stricte z elektryką. Jeśli się wszystko uda to widzę siebie mieszkającego w Danii lub we Włoszech.

W: Warto mieć koło ratunkowe jeśli jeden plan nie wypali tak jak w twoim przypadku. Ciekawi mnie fakt dlaczego akurat Dania albo Włochy? Masz jakieś konkretne cele odnośnie tych krajów?

J: Włochy dlatego iż podoba mi się tamtejsza kultura i podejście do życia oraz jestem wielkim fanem Interu Mediolan, a Dania ze względu na Duńczyków w csgo XD + ładnie tam.

W: No tak kultura Włoch również jest jedną z moich ulubionych. Piękne miasteczka, plaże i oczywiście ładne kobiety... Troszeczkę się rozmarzyłem zapominając o wywiadzie! Ciekawi mnie pewna rzecz, planujesz większy rozwój na forum w postaci awansów czy jeszcze się nad tym nie zastanawiałeś?

Taa, kobiety. Osobiście wole Polki/Szwedki. A co do awansów... przed wejściem cs2 i dołączenia do redakcji myślałem nad dołączeniem do @  Leek i pomocy mu w UBT, także na pewno UBT był w planach, aczkolwiek nie wiem jak z tym cs2, nie mam weny do gierki. Bardzo bym chciał takiego pewnego powrotu typera i objęcia sterów jako jego opiekun. No i może jakiś moderator forum. Miałem na innej sieci i nie szło mi aż tak źle chyba. Oczywiście nie łącząc tego wszystkiego naraz, dnia by mi nie starczyło... Jedna z tych 2 opcji bardzo by mnie zadowoliła.

W: Fajnie, że masz plany dotyczące naszego forum! Na pewno opiekunowi UBT przyda się pomocna dłoń. Zejdźmy z tematu forum i może porozmawiajmy na tematy osobiste. Powiedz nam, masz swój ulubiony film lub gatunek filmu, który oglądasz zawsze z zaciekawieniem?

J: Jeśli chodzi o gatunek to SF/Akcja, a film to kocham wracać i oglądać Godzillę, Jurassic Park/World i HP

W: Godzilla i Harry Potter to zdecydowanie dwie moje ulubione serie filmów, obejrzałem wszystkie części średnio po 10 razy! Jak sytuacja wygląda z twoim gustem do muzyki? Masz swoje ulubione piosenki?

J: Osobiście jestem wielkim fanem lil peep'a, ale od pewnego czasu katuje Linkin Park, AC/DC oraz Nickelback. A od czasu do czasu wleci Wheatus albo Palaye Royale.

W: Sam miałem czas faktycznie kiedy słuchałem lil peep'a i wiem że samo słuchanie to nic póki się nie zacznie dobrze rozumieć i interpretować muzykę. Zmieńmy temat gustów i przejdźmy na temat relacji. Jesteś z nami na forum już kawałek czasu i na pewno zdążyłeś poznać wiele osób, jednak czy jesteś w stanie wymienić kilka twoich ulubionych użytkowników których jesteś w stanie nazwać przyjaciółmi bądź chociaż kimś bliskim?

J: Jasne, na pewno blisko jest ekipka z ts3 + cs2( @ Gosia ?! , @ DERYLICA , @ FiFi0753 , @  iTk- , @ WZL , @ Wika , @  Jakub_Tm , @ Vanilla. , @ Karcok , @ kejmaN. i @ Adik ) a tak bardziej prywatnie to @  visca mój kumpel z Bromberga. Jeśli o kimś zapomniałem to przepraszam!

W: Wspomniałeś o cs2... Jak Ci się gra w nową odsłonę? Jakie masz odczucia odnośnie gry?

J: Tak, po mimo negatywnych opinii gierka bardzo mi się podoba. Nowa grafika map, nowy silnik dzięki któremu mam 200fps więcej etc. Wszystko jest świetne! To że są błędy czy były, bo nie gram już to jest to normalne na premierę gry. Przypomnijmy sobie premierę Cyberpunka albo chociażby CS:GO.

W: Faktycznie błędy i bugi są nieodłączną częścią nowych gier. Zostańmy przy temacie gier, jesteś w stanie wymienić 5 swoich ulubionych tytułów gier i uzasadnić dlaczego akurat te?

J: No to tak, Top 1 na pewno będzie Far Cry 4, pierwsza gierka, która mnie tak wciągnęła i zainteresowała. Przeszedłem jakoś 7 razy z czego 4 na 100%. Drugim tytułem będzie CS:GO/CS2/Valorant, fpsy od zawsze towarzyszą mojemu życiu, aczkolwiek tak na poważnie zacząłem je brać od jakiegoś czasu. (Aktualnie radiant grind) Trójeczkę zajmuje seria Farming Simulator (ok. 4kh od fs15 do 22) 4-rka będzie zarezerwowana dla serii Fifa a piątka powędruje do Sniper Elite 3.

W: Większość gier, które tutaj wymieniłeś pojawiły się i w moim życiu i sam mogę przyznać, że są to jedne z lepszych tytułów fabularnych. Wróćmy jeszcze na chwilkę do tematów relacji, myślisz że masz jakiś wrogów na forum?

J: Kiedyś @  Marcivn a aktualnie @  hudinii XD. Dalej nie może przeżyć, że ktoś mu spalił domek z poradnika i w dodatku mnie o to oskarża XDDDDD.

W: Ahhh, ten nasz Hudinii, więcej wrogów niż przyjaciół. Będziemy przechodzić do sedna naszego wywiadu, ale na sam koniec zagramy w pewną grę jaką są szybkie pytania! Jesteś gotów?

J: Fajny chłopak, ale szuka na siłę problemu :). Urodziłem się gotowy

W: Super a więc zaczynajmy!

W: Cola czy pepsi?

J: Cola zero, Pepsi jedynie limonkowe.

W: Iphone czy Android?

J: Całe życie miałem androida, ale od roku korzystam z IP 11 i raczej już nie wrócę do zielonych.

W: Ferrari czy Porsche?

J: Porsche.

W: Frytki z ziemniaka czy z batatów?

J: Bataty.

W: 1000 złoty czy noc z wymarzoną kobietą?

J: Patrząc na to co ona teraz robi to za kafla mógłbym ją kupić i jeszcze by mi zostało, ale wybieram noc z nią xd.

W: Rap czy HipHop?

J: Nie rozróżniam typów muzyki XD więc powiedzmy, że rap.

W: Tym właśnie akcentem zakończymy nasz dzisiejszy mam nadzieję, że wyczerpujący wywiad. Dziękujemy, że miałeś odwagę powiedzieć nam tyle informacji o sobie! Na sam koniec czy zechcesz kogoś pozdrowić?

J: Również dziękuje, pozdrawiam wszystkie osoby oznaczone wyżej, Team redakcji oraz całe katy:).

W: Ode mnie również idą serdeczne pozdrowienia dla oznaczonych i całego Katujemy! Do zobaczenia! :serduszko:

• Like 4
  • I love it 7

W dniu 4.11.2023 o 15:14, walter biały napisał(a):

a aktualnie @  hudinii XD. Dalej nie może przeżyć, że ktoś mu spalił domek z poradnika i w dodatku mnie o to oskarża XDDDDD.

Dalej nie mogę przeżyć ze musze oglądać twój nick na forum w nie zasłużonym kolorze.

• Haha 3

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.