Jump to content
Konkurs, do wygrania rękawice! ×
Guest

Propozycja - nadanie możliwości edytowania postów/tematów w HTML dla opiekuna/właścciela serwera.

Recommended Posts

Nick: @  dbk

Co chcesz wprowadzić/zmienić: Proponuję, a nawet proszę o możliwość edytowania postów w HTML dla grup Opiekun oraz Właściciel serwera. Aktualnie, nie posiadając tej opcji, mamy utrudnione zadanie w przygotowaniu tabelek z rozliczeniami itp., gdyż standardowy edytor nie pozwala na tworzenie/modyfikowanie tabel i trzeba mocno kombinować, co wydłuża cały proces. Jeśli zajdzie taka potrzeba, chętnie szczegółowo wytłumaczę dlaczego jest to aż tak istotne (przynajmniej dla mnie).

 

 

@  Paweł. może w takim wypadku bardziej rozbudowany edytor tekstu? Możliwość wstawiania/edytowania tabeli? Tylko po to tak naprawdę tego potrzebuję.

 Paweł.  

Tabelki zostaną na dniach wprowadzone. 

Link to comment
Share on other sites

  • Forum technician

Wprowadzenie takiej opcji dla właścicieli / opiekunów = JS Spam alert, wybuch forum itp. Taka opcja jest niebezpieczna i nie osoby, które nie mają pojęcia / są poniżej moderatora (albo nawet v@), nie powinny takiej opcji otrzymywać. Zbyt dużo ryzykownych opcji jest, po dodaniu takiego uprawnienia, ale to niech administracja decyduje.

 

 

44 minuty temu, dbk napisał(a):

@  Paweł. może w takim wypadku bardziej rozbudowany edytor tekstu? Możliwość wstawiania/edytowania tabeli? Tylko po to tak naprawdę tego potrzebuję.

Hmm, wtyczkę tabelek dodawałem na jednym forum, tutaj też mogę zaimplementować je do edytora. Tutaj jak najbadziej za.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.