Jump to content

dbk

Admin CS:GO [ARENA]

Community Reputation

73 Neutralny

1 Follower

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

202 profile views
 1. Cześć, dziś ok. 11:10 zresetowały mi się punkty wymagane do rangi, miałem ich ok. 9600 - 9700. Na kolejnej mapie (am_dzi2_katujemy) zaczynałem od zera. Reset gry czy zmiana mapy nic nie pomogły. P.S. Inni gracze również skarżyli się w tej sprawie, od kilku dni słychać to na serwerze. EDIT: 12:02 przy zmianie mapy znowu skasowało wszystkie punkty.
 2. dbk

   Odrzucone Grafik SAS?

  Podpinam się. W dodatku praca w podaniu słaba, a zlecenia możesz robić bez rangi - przecież napisałeś, że CI się nudzi.
 3. dbk

  Gierki za darmo

  Jak ja Cię byku szanuje! :D
 4. http://dbk.xaa.pl/img/nermi/1.png http://dbk.xaa.pl/img/nermi/2.png http://dbk.xaa.pl/img/nermi/3.png http://dbk.xaa.pl/img/nermi/4.png http://dbk.xaa.pl/img/nermi/5.png
 5. FULL HD, bo przy 4K mi komputer wybuchnie: http://dbk.xaa.pl/img/hot16kat.png
 6. dbk

  Skarga DBK

  Najpierw dostałeś mute za obrazę, chwilę później wyłapałeś bana ze względu na to, że nie poprawiłeś swojego zachowania. Było to tylko 30 min, ale jeśli zajdzie potrzeba to do 24h pokażę Ci to na demku. Pozdrawiam. EDIT: Link do dema: http://550.gotv.pro/srv55912/auto0-20200519-232616-1676846292-am_banana_katujemy_-_______Katujemy.eu___Arena_1v1_____128_TR______ws__knife_____Unikat___1shot1kill.pl.dem.zip 2:00 "Ty kurwa kamperze jebany" - za to dostałeś mute na 30 min, co jest i tak jedną z "słabszych" kar, które miałem prawo zastosować. Zgodnie z regulaminem: Rozumiem frustrację - czasem bywają sytuacje, w których naprawdę człowiek się denerwuje. Powinieneś zgłosić gracza, a nie go obrażać. W 90% przypadków po pierwszym wyzwisku zaczyna się fala kolejnych. Kiedy dwójka graczy się wzajemnie obraża wystarczą 2 minuty i do niepotrzebnej dyskusji dołączają inni, przez co robi się przysłowiowy "burdel". Chwilę później napisałeś coś obraźliwego na chacie, nie pamiętam co dokładnie, a GOTV nie pokazuje naszych "wypocin" i jestem prawie pewny (na jakieś 70%), że nie było to słowo "deklu" jak napisałeś wyżej, a raczej "debilu" - nie dam sobie głowy uciąć, więc jeśli się mylę, to przepraszam. Po tym wpisie postanowiłem nałożyć bana, który z resztą już wygasł. Zapraszam więc do gry i jednocześnie mam nadzieję, że podobna sytuacja więcej się nie zdarzy.
 7. Hej, po spędzeniu chwili na serwerze wychodzę z kilkoma propozycjami. 1. Dodanie punktu w regulaminie o zakazie żebrania monet/kredytów. Nie widzę w tym nic złego, jeśli jeden znajomy zapyta drugiego o monety, lecz siedząc dziś pół dnia na serwerze słyszy się to ciągle i w pewnym momencie staje się to irytujące. 2. Możliwość obserwowania gracza (opcja dla admina). Chodzi konkretnie o sm_observe. Często w przypadku oglądania potencjalnego oszusta przeskakuje nam kamera na innego gracza. Przy ponad 30 osobach na serwerze ciężko się wraca do delikwenta, który nas interesuje. Uprzedzając, wiem że po jego śmierci można szybko wcisnąć 2x spację, ale to nie rozwiązuje problemu i nadal jest uciążliwe. 3. Dodanie pluginu "Panorama Timeleft". Plugin, dzięki któremu na dole w HUD pojawia się czas do końca mapy bez konieczności wpisywania "timeleft" na czacie. Link: https://forums.alliedmods.net/showthread.php?t=309700 4. Dodanie do rund Rifle opcji "Random". Ostatnia propozycja jest dość nietypowa i można nawet uznać ją za szaloną, ale myślę że mogłaby to być super odskocznia od wszystkich serwerów typu arena. W przypadku Rifles Round mamy do wyboru kilka karabinów: ak-47, m4a4, m4a1-s, aug, galil itp. Proponuje dodać do wyboru opcję random, czyli coś takiego, że wśród wszystkich broni dostępnych w rundach Rifles serwer losowałby sam broń, którą będziemy grać. Za propozycją przemawia fakt, że bylaby to tylko opcja, którą gracz może sam wybrać, więc nie wplynęloby to na rozgrywkę. Dobrze byłoby postrzelać z innych broni niż kałach - wiem, że można zmienić w !guns, ale czy nie lepiej byłoby grać co rundę czymś innym? Zdaję sobie sprawę z tego, że propozycja moze być trudna do zrealizowania ze względu na konieczność edycji pluginu, jednak jestem pełen nadziei, że nasz opiekun @ sebek18będzie w stanie to ogarnąć. P.S. Pisane z telefonu, za błędy przepraszam. @ Durus pkt 4 to opcja, a każda dodatkowa opcja ma sens. Ja nie widze sensu grania kriegiem w rifles rundach, ale nie płaczę z tego powodu, bo zdaję sobie sprawę że niektorym po prostu tak wygodniej i przyjemniej. Tak samo jak kilku graczom mogłoby się grać przyjemniej co rundę innym karabinem. :)
 8. Nick: dbk Imię: Karol Wiek: 26 Staż na serwerze (W tym miejscu podaj link do gametracker'a): https://www.gametracker.com/player/dbK/145.239.237.170:27015/ Doświadczenie w adminowaniu: Tydzień temu, może dwa sprzedałem swoje serwery. Temat znam od podszewki, zanim CS:GO wyszło to już w 1.6 adminowałem. Znajomość sourcemoda [0/10]: Sourcemod jako język programowania 3/10, komendy admina 10/10 Ile czasu możesz poświęcić na serwerze (dziennie/tygodniowo)?: W tygodniu max. 2h i też nie zawsze, w weekend więcej (wymóg 5h/tygodniowo luźno). Dlaczego Ty?: Na serwerze bywałem czasami, lecz były to 5 minutowe akcje, od kilku dni gram dużo więcej i regularnie. Wiem, że krótko, ale znam się na temacie. Nie daję się prowokować jak małe dziecko. Komendy znam perfekcyjnie. Przejrzałem wszystkie regulaminy i taryfikatory, ale nie będę ukrywał, że na pamięć ich nie znam (przyjdzie z czasem). Dodatkowo nie założyłem konta pod podanie, a gdzie mogę pomóc tam staram się to robić (co widać np. w dziale grafiki). Do tej pory zgłaszałem przewinienia (haxy, wyzywanie itp.). Serwer mi się tak spodobał, że od razu kupiłem VIP'a i nie zamierzam z niego rezygnować. Zazwyczaj po moich banach nie było odwołań, a jeśli już się pojawiały to rozpiska była zawsze rzetelna. Posiadasz mikrofon?: Tak Kontakt: https://steamcommunity.com/id/dibikej/ SID: STEAM_0:0:43014864 Posiadasz konto Prime?: Akceptujesz regulamin admina (link)?: Akceptujesz regulamin serwera (link)?: Zapoznałeś się z taryfikatorem kar (link)?:
 9. CS 1.6 czy CS:GO? Po otrzymaniu odpowiedzi wstawię tu sygnaturkę edytując posta :) @ NeooX
 10. dbk

  Tło

  Nawet jeśli to wybierzecie to pieniądze wpłaćcie na jakiś serwer lub forum :)
 11. Nie widzę jeszcze inferno w warsztacie STEAM, ale jestem zdania że najlepiej dodać wszystkie, które będą się pojawiać bo są w miarę dynamiczne i nie trzeba szukać przeciwników :)
 12. Do usunięcia: am_courtyard Argument przemawiający za usunięciem: Arena to dynamiczny tryb rozgrywki. Mapa nie nadaje się ze względu na to, iż dłużej trzeba siebie wzajemnie szukać niż się strzelać. Poza prośbą/propozycją usunięcia mapy myślę, że warto dodać areny, które możemy spotkać na rozgrzewkach przed skrzydłowymi: am_train: https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=2064233119&searchtext=am_train am_vertigo: https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=2076478280&searchtext=am_vertigo

Dlaczego Jesteśmy legendą?

Katujemy.eu to sieć serwerów Counter Strike nieustannie rozwijająca się dla was od 2014 r. Oferujemy w pełni dopracowane i stabilne serwery, odpowiedzialną oraz zorganizowaną administrację, dzięki której nasze serwery, jak i forum cieszy się bardzo dużą renomą. Dysponujemy ogromną ilością wszelakich trybów rozgrywki co pozwala wam wybrać coś dla siebie. Nie czekaj i dołącz do nas, abyśmy wspólnie tworzyli jedną społeczność graczy.

×
×
 • Create New...