Jump to content
Konkurs, do wygrania rękawice! ×
lilworm

Odwołanie od bana - lilworm

Recommended Posts

• Popular Post

Twój nick: lilworm

Nick admina banującego: Night0oo

Data/Mapa: 22.05.2023

SteamID:  STEAM_0:0:538040538

Serwer (mod): Arenka 1v1                              

Opis sytuacji: Zostałam zbanowana z powodem ''2.31 Właściciel oraz opiekun serwera mają prawo do zbanowania danego gracza bez podania konkretnej przyczyny (Ban permanentny) [Opiekun nie ma prawa zbanować admina oraz żadnej osoby funkcyjnej] 3.9 Zakazane jest wyzywanie/prowokowanie Właścicieli serwera. (Mute/Gag permanentny. | Ban permanentny .)'' 

1. Zaczynając od admina na serwerze, każdy widział jakie relacje łączyły mnie z owym właścicielem. Każdy również wiedział też, że moje podejście do tej relacji, różniło się od jego.

W pewnym sensie byłam faworyzowana i traktowana ulgowo (co każdy widział). 

2. Powodem degradacji nie było "działanie na szkodę serwera", tylko odrzucenie zalotów miłosnych. Myślę, że większym działaniem na szkodę serwera, jest przekładanie spraw prywatnych na sieć. 

3. Dzisiaj natomiast dostałam bana permanentnego na serwer. Demko ( http://888298.node26.pukawka.pl/dem-am_himalaya_KATU_-1684524783-1684526016.zip 

umieszczone w podanym powodzie, przedstawia, próbę prowokacji w moją stronę, o czym właściciel bardzo dobrze wiedział. Osoby trzecie przyznały się do owej próby..

Proszę o sprawiedliwe rozpatrzenie odwołania :).

Gosia ?!  

Screenshot z prywatnej rozmowy został usunięty, osoba pisząca nie chce się w to mieszać. Będzie to jedynie dodatkowa informacja dla Administracji. 

• Like 4
  • KAT 4
  • Haha 9
  • Wow 6
  • I love it 2

Dobry wieczór,

Pragnę się wypowiedzieć, bo to screen rozmowy ze mną. Niestety, ale w odwołaniu pewne fakty zostały nagięte - ani ja, ani Maciuś nie mieliśmy zamiaru Cię w żaden sposób prowokować. Wycięłaś wygodny dla siebie fragment rozmowy wyjęty z kontekstu. Tak czy inaczej niczego to nie zmienia, więc odpuścmy już tę część.

Co do samego bana również uważam, że nie jest on słuszny, bo jednak nie łamałaś regulaminu. Z drugiej jednak strony rozumiem decyzję @ Night0oo , bo atmosfera wewnątrz serwera jest mocno napięta i z dnia na dzień robi się coraz gorzej, a punkt 2.31 brzmi jasno i wyraźnie.

Oczywiście jestem w 100% za UB, bo niczemu nie zawiniłaś, więc ban na reszcie serwerów, które połączone są do tego samego bansa jest po prostu niesprawiedliwy.

Dla dobra ogółu i zakonczenia tego niepotrzebnego syfu proponuję jednak, żebyś odcięła się od areny. Mimo, iż pierwotnie byłem jedną z niewielu osób, które stały za Tobą widzę, że Twoja osoba ma ogromnie negatywny wpływ na atmosferę (i nie mówię, że to Twoja wina, po prostu ludzie gadają i będą gadać, dopóki się będziecie kłócić).

• Deserved
  • Popular Post

Dobry wieczór,

To odwołanie to jedna wielka pomyłka i tyle mogę powiedzieć. 2.31 to 2.31 nie będę na arenie trzymał osoby, które gada na mój temat ciągle na moim własnym serwerze. I tylko dostaje info jeden raz , drugi i w kółko to samo.

44 minuty temu, lilworm napisał(a):

W pewnym sensie byłam faworyzowana i traktowana ulgowo

,,Byłaś'' czas  przeszły aktualnie jesteś tak samo traktowana jak inni i nie ma żadnej taryfy ulgowej.

Powodem degradacji nie było "działanie na szkodę serwera", tylko odrzucenie zalotów miłosnych. Myślę, że większym działaniem na szkodę serwera, jest przekładanie spraw prywatnych na sieć. 

Ciekawostką jest, że dym w administracji i syf, który był przez 1,5 tygodni

był też z twojej winy i postawy oraz zachowani, które pokazywałaś administracji. Jako opiekun nie potrafiłaś sobie poradzić z grupą chłopów jako opiekun serwera. I ciągle był  jakiś problem. Sama oczywiście nie potrafiłaś poradzić sobie z problem, tylko ciągle była informacja zwrotna do właściciela.

Dzisiaj natomiast dostałam bana permanentnego na serwer.

Co do tego tak jak napisałem wcześniej niszczysz atmosferę oraz wizerunek areny.  Jak dla mnie sytuacja prosta i klarowana wiem, jaki będzie werdykt czerwonych, a więc kończąc. Odejdź od areny i na nią nie wracaj. I od razu zabrać zwierzyniec ze swojego dc, który przychodź na arenę. 

Przykład 

image.thumb.png.a92d75f120548e78aa1f1c8855cf2cf3.png

Ps. Spłakanie się do wyższej administracji :peppeyes: to co 50 zł na zgodę xD

Pozdrawiam Krzysztof Ibisz.

• Like 9
  • KAT 1
  • Haha 3
  • Wow 5
  • I love it 5

• Legend
  • Popular Post

Po rozmowie z drugim Właścicielem Serwera @  PanPukawka zostajesz odbanowana na naszych serwerach.

Co nie zmienia faktu, że ban zniknie z arenek. Serwer Arena 1v1 przejdzie na całkowicie osobny bans, a decyzją obydwóch właścicieli jest permanentny ban @  lilworm  za działanie na szkodę ich serwera. Wszystkie dowody zostały mi przedstawione, więc uważam, że ban, który będzie tylko i wyłącznie na arenach jest słuszny.

• Like 12
  • I love it 5

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.