Jump to content
Opiekun serwera - OTWARTA REKRUTACJA ×
Senior_1337

Pojedynki na Granaty

Recommended Posts

  • Investor

Twój Nick: Senior

Co Wprowadzić: Proponuję wprowadzić rundy na granaty pod komendą !guns. Jako że rundy trwają 30 sekund proponuję je wprowadzić bez kevlar'a, ponieważ niektóre mapy do arenek są dosyć duże, bądz są na długi dystans. Obecnie mamy tylko rundy noże + He.

 

 

@ dbk Miało by to sens i to spory, jest przykładowo dużo mapek w warsztacie, które można zagrać ze znajomymi na same właśnie granaty i z doświadczenia mówię, że daje to dużo fun'u, bo jednak fajnie jest kogoś złapać w pokeball'a co nie? :D Powinno to działać na podobniej zasadzie jak walka na wabiki, chociaż dodam że same wabiki respią się w dłoni w dużych odstępach czasowych, co utrudnia grę. Tu można by to zmienić tak aby granaty się respiły zaraz po wyrzuceniu jak i same wabiki można by poprawić. Same Wabiki często też "trwają w nieskończoność", gdzie dodam że w ciągu 30 sekund rundy np. W rundzie na wabiki gracze zawsze starają się biegnąć w swoją stronę. Z granatami byłoby o wiele szybciej!

 

 

Miłego Dzionka ;D

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jakby to miało wyglądać? Po wyrzuceniu nejda respi się kolejny w ręce?

Jeśli tak to można dodać, chociaż szczerze średnio widzę sens w takiej rundzie, jedynie przedłużanie.

 

 

Ewentualnie Only HE ale max 30hp na start rundy, przy większych mapach będzie to trwało w nieskończoność... Z drugiej strony na takim bananie nie ma miejsca w ogóle.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • Administrator

Temat w archiwum.

Jeśli nie zgadzasz się z decyzją, zgłoś post moderatorom. Pozdrawiamy, ekipa Katujemy.eu

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.