Jump to content
yourek--

propozycja

Recommended Posts

1. Nazwa propozycji: dodanie 1 mapy

2. Opis propozycji: Tak, wiem została poprzednia odrzucona, aktualnie gdzie można spotkać inną mape to serwery only awp deagle areny. Większość community 5vs5 wolałaby dodać jednak drugą mape moim zdaniem byłoby można zrobić ankietę, aby gracze mieli też głoś, bo jedyne co teraz można robić na serwerze to zdobywanie rankingu co i tak się nudzi całe większosć administracji też się nudzi i gra bo gra, bo jedynym urozmaiceniem są cheaterzy, którzy sie potrafią kryć, a pozatym nic. Bardzo chciałbym by był vote na następną mapę np. dodaliście dust 2 (Gracze by zagłosowali jaką by chcieli mape jaką tą 2) po skończonym mirage można zagłosować czy dalej mirage, albo ten dust 2 żadnych innych map, i powiedzmy moglibyście zmieniać mape raz na miesiąc poprzez vote'y graczy. :default_cool:

3. Link do plugin'u(jeśli takowy posiadasz):

• Like 1

• Donor

Propozycja wydaje się sensowna. Jakaś odskocznia. Ja od siebie proponowałbym inferno bo to w miarę grywalna i lubiana na serwerach mapka.
Voting czy gracze zostają na mirku czy zmieniają mapę byłby jak najbardziej dobry żeby nie było przymusu zmiany. Jestem za a przynajmniej na spróbowanie.

• Like 1

Standardowo jestem ZA propozycją, choć wiem, że z buta będzie odrzucona. Jedyna sensowna opcja to stworzenie odrębnego serwera 3/5maps i tyle.

• Like 1

Na Nie!

Per primo jedne z najlepszych serwerów wg rankingu, tagów to OnlyMirage. Taka zmiana może zmienić ranking na gorsze, "zabić" serwer. Od zawsze to miał być klasyczny serwer 5vs5 OnlyMirage, raz na jakiś czas pojawiają się Event'y. Myślę, że jeśli są gracze, to zmiana jest zbędna. Tak tylko dodam, że jeśli ktoś łączy się z serwerem pierwszy raz, to liczy się z tym, że to będzie jedna mapa.

• Like 1
  • I love it 1

• Legend

@ Kuzyn ally  Dzięki w końcu za dobrą ripostę w tej sprawie!

Nie bez przyczyny jest to od X czasu top 1 serwer 5vs5 w Europie.

Dodanie jakiejkolwiek mapy innej niż mirage po prostu zniszczy ten serwer pod wieloma kątami.

Taka propozycja nie będzie nigdy zaakceptowana na tym serwerze!

• Like 1
  • Wow 1
  • I love it 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.