Jump to content
Opiekun serwera - OTWARTA REKRUTACJA ×
yourek--

mapka

Recommended Posts

1. Nazwa propozycji: dodanie mapki

2. Opis propozycji: Gram dosyć długo na serwerze i jedyny serwer gdzie jest inna mapa na sieci to only deagle xD, większości graczy na 5v5 #1 nudzi się już mirage, chociaż mirage to najbardziej grana mapa w PL comm, ale chciałbym i inni gracze, by była możliwość zagłosowania na koniec mapy na inną mapę np. Koniec meczu pojawia się vote np. na mape dust 2 czy chcą grać ją czy nie.

3. Link do plugin'u(jeśli takowy posiadasz): -

• Sad 1

Jestem ZA.

Rozumiem, że na mirage jest dużo ludzi i tam wejdzie najwięcej osób ale spora część stałych ludzi gra tam i wszyscy by chcieli jakąś nową mapkę.

Fajnie, by było znaleźć rozwiązanie związane z inną dodatkową/mi mapami, zwłaszcza, że only mirage jest, aż 9 serwerów.

• Sad 1

• Legend

Serwer nie bez powodu ma topową aktywność w Polsce, dodanie byle jakiej mapy spowoduje jego nagły i nie odwracalny spadek.

Kiwdyś był to klasyczny 5vs5, ale został zmieniony ze względów bardzo niskiej aktywności w 5vs5 Only Mirage, jak widać zmiana była trafna.

Propozycja dla mnie kompletnie bez sensu, obecna forma serwera sprawdza się znakomicie i absolutnie nie ma po co tego niszczyć.

• Like 1
  • KAT 2
  • I love it 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.