Jump to content
Opiekun serwera - OTWARTA REKRUTACJA ×
Titania

[1336] Pytanie na dziś

Recommended Posts

• Keeper CS2 5vs5 #2

Tym co się dzieje w Polsce przez inflację i co robią z tymi biednymi ludźmi, może nie tyle co przejmuje bo nie odczuwam tego aż tak, ale po prostu jest to przerażające. 5 razy w ciągu roku aby oprocentowanie podwyższać, niedługo mi wyjdzie że spłacę kredyt 10 razy więcej niż wzięłam. 6% procent kilka lat temu obecnie 9.26%. Podatek od mieszkań jeszcze jakiś śmieszny chcą wprowadzić, od samochodów, no w 4literach im się poprzewracało, Państwo tonie w długach i nigdy z nich nie wyjdzie a tylko okradają tych co całe życie pracują na to aby coś właśnie mieć. Urząd skarbowy też ma nam zaglądać w konta, nie tylko dłużnikom ale normalnym obywatelom, aby szukać z czego jeszcze podatki można ściągać. Reasumując przejmuję się tylko tym, aby spłacić kredyt szybciej niż w dwa lata i już nic mnie z tym krajem łączyć nie będzie. Mieszkanie też sprzedam, bo planowałam w przyszłości kupić kolejne no ale nie po to aby mnie okradali. Bleh. :default_russian_roulette:

• Like 1
  • I love it 2

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.